MadameE

Ikonka uživatele MadameE
Score: 0 Registrován od: 23.03.13, naposledy on-line 13.2.17 19:01
Počet příspěvků v diskuzích: 14 Český Krumlov
Hodnocení uživatele: 85 48
 

Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

11.12.16 22:58

Amigdalo, Vaše příspěvky mě baví. Jinak chci prozradit, že jsem si koupila pěkné kožené oteplené kozačky se slušnou podrážkou za bratru 1700, kde? v lékárně! Až se bojím to tu zmínit, aby se tam teď všichni nenaučili a botky mi tam nezdražili :( Zobrazit komentář »

Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

11.12.16 22:51

@HarleyQuinn ...do botů...to je opravdu děs, doufám, že se to neujme! Zobrazit komentář »

Těžký život pracující fifleny: Dress code

16.10.15 21:12

Skvěle jsem se pobavila! Vtipný článek, v barvách si umím představit situaci ve Vaší firmě :) Přemýšlím, kam asi patřím já. Mezi kazatele z Armády spásy snad proboha ne, ale do smečky vlků z Wall streetu byste mě taky nevzali :( To je prekérní, nechci spadnout do šedé zóny neviditelných šedých myší. Budu muset o svém oblečení víc přemýšlet, bývala jsem taky (aspoň občas) docela šik figlena. Dnes jsem na stupnici Armáda1 Wall streat10 okolo 6, to je slabota. Polepším se :) Zobrazit komentář »

Stará/mladá: elegantní šaty

21.1.15 18:56

Reaguji na příspěvek jessiky a její tipy: Prosím, které z těch šatů do baru, na studentskou party či jiné setkání s kamarádkami ze školy se hodí pro mladou dospělou zaměstnanou ženu na běžné denní nošení do práce a pod? Třeba ty žluté v kůži kousek pod zadek? Nebo ty černé krajkaholá zádaobepnutý zadek? span classsmallPříspěvek upraven 21.01.15 v 18:58/span Zobrazit komentář »

Klasický letní úlovek

13.8.14 11:30

Při pohledu na trojici foteček u ješte nerozbaleného článku jsem se ulekla, že na obrázku č. 2 jsou ňadra bez podprdy; takto to u nás nosí některé starší ženy, když jdou jenom nakoupit...Jak jsem na ta ňadra koukala, nehrály mi tam ty otočené ruce :) Chudák slečna, kdyby tušila, jak jsem se na její úkor dnes pobavila :) Zobrazit komentář »

Klasický letní úlovek

13.8.14 11:16

Vepředu huj, vzadu fuj Zobrazit komentář »

60+ - a co teď? Díl 1.

30.7.14 21:52

Taky se udržuji a díky tomu mi padnou staré věci a jak to potom vyhodit?! Tuhle jsme koukaly s dcerou na detektivku, kriminalistka koukla na nalezenou mrtvolu ženy a hned měla jasno: ta tu leží od 70. let. Na udivené pohledy kolegů dodala podívejte se na ten model, co má na sobě, a ten materiál. Dcera se ke mě významně otočila: mami, tebe kdyby někdo dneska zavraždil a zítra tě našli, usoudí, že tu ležíš od 90. let... Zobrazit komentář »

Šaty pro Miss Agro

29.3.14 15:19

Divíte se finalistkán, že neomlátily špatnou práci poředatelům o hlavu. Když někdo jiný omlátí Vám Vaši špatnou češtinu, tak žádná sebereflexe, žádné sorry, jsem kopyto ale jdete do útoku a vysmíváte se pisatelce, že není moc šťastná...hm hm Zobrazit komentář »

Královna maturitního plesu

28.11.13 21:57

Nevím, proč Vás tu několik diskutujících odsuzuje, celkem dobře jste to totiž vystihla. Na našem malém pohraničním městě a středně velkém gymnáziu je rovněž maturitní ples velká událost. Těch příprav, toho zařizování a starání se, klobouk dolů, jak to zvládnou. Vždy jsem okouzlena a žasnu, v jakých krásných róbách dívky chodí. Žádná šlehačka, krinolíny, rozevírající se šněrovačky...Vkusné, krásné šaty, nádherné materiály. K tomu účes, líčení, doplňky. Ale kolik to rodiče stálo si netroufám odhadnout. Že i klukům to nesmírně sluší a jejich oblek určitě nebyl levný, o tom žádná. Malí studenti u nás na maturáky sice nechodí, ale o pokažení dojmu se spolehlivě postarají někteří jiní mladší studenti a posléze sami maturanti: někteří nematuranti tam proniknou v džínách, pruhovaném svetru, někdo je borec v obleku doplněném kanadami a košilí plandající přes kalhoty, dívka v kurvích šatech s vulgárním slovníkem...ach jo. První exempláře se objeví okolo 22. hodiny a o půlnoci už i ty nádherné dívky shodí své éterické šaty a dupou tam ve slimkách, kozačkách...o chlapcích nemluvě. Asi to tak má být. Asi to těm mláďatům vyhovuje, jinak by to tak nedělaly. I rodiče vypadají spokojeně, viděli své děťátko/svého kolohnáta tak nádherné/ tak mužného, všechno je nafoceno, nafilmováno, babičky byly šťastné u toho...Je to krásná tradice a pro život rodiny velice důležitá. Tak do těch 22 hodin...:( Zobrazit komentář »

Pražský módní týden 2013 - 2.

14.10.13 21:08

@Knitty Ty věci od IVKO jsou nádherné. Říkáte, že je kupujete, chci se zeptat kde? Zobrazit komentář »

V plné nahotě

1.10.13 18:42

Ano, kaliopky, šusťák...taky jsem měla. Ale kdo z vás měl šaty celé upletené z chemlonu? V mých vzpomínkách to nepřebily ani šaty se silonovým fiží či pravé bambusové hůlky a boty s gumičkou přes patu na školním lyžování v době, kdy existovaly přeskáče. Zobrazit komentář »

Tyrkysová Karkulka

26.4.13 09:07

Ani totální absence vkusu nebo zrcadla. Jsem přesvědčená, že je to LENOST a STÁDNOST. Dámy nemají vůli ani chuť o sebe dbát, je to pracné, zdržuje to. A proč taky, když tak chodí kamarádka, sousedka, ženský v práci... Asi tak. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli MadameE zprávu   Přidat uživatele MadameE do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek