Majka22

Score: 0 Registrován od: 25.04.12, naposledy on-line 23.2.20 20:34
Počet příspěvků v diskuzích: 333 Morava
Hodnocení uživatele: 4349 2019
 

Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

19.2.19 21:50

na tyhle módní ekoteroristické články, jednak pokud se nepohne s populační explozí v Asii a spol., je to všechno směšné až trapné, kdyby se Západ utřídil k smrti, výsledek nula. Za b omílané šetření na dovolenou je další hřebík do rakve, když chceme být bio eko a beze stopy, museli bychom zakázat nebo aspoň výrazně omezit leteckou dopravu a většinu radostí globalizovaného světa. Všichni vnucují pocit viny blbėmu, prakticky na nic nemajícímu vliv jednotlivci, který je manipulovatelný vším možným i nemožným, ale kde jsou korporace a hlavní zodpovědní? Ti dál dělají bordel ve velkém, zatímco běžní lidi už někteří zblbli víc než zdrávo, takže př. z okolí mladá dcera nemluví s matkou 14 dní, protože matka přinesla nákup v zakázané igelitce, ó ty hrůzo. Matka od té doby posedlá ekoterrorem také. Přitom podle ekonomů např. Hudson, se to min. v ČR vyřeší časem, v ne příliš vzdálené budoucnosti, v podstatě samo díky ekonomické krizi, kdy dokonce máme predikci v úpadku předstihnout i pověstné Řecko :) Pak ještě budeme vzpomínat ;) Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

2.8.17 00:44

Auuuuuu, opravdu krasavec jeden inteligentní. Nový vzor módního PEKLA? Zobrazit komentář »

Basic bitch

14.11.15 14:59

Nadsázka nenadsázka, článek je labelling jako prase :) Připomíná mi v lepším případě astrologické profily, zaškatulkovat a onálepkovat lze kohokoli. Asi rychle stárnu, ale dneska už mám pochopení i pro tzv. basic a ostatní bitches. Proč neustále nálepkovat a sledovat, co ti druzí, je to nutné? Zdá se mi, že toto je největší soudobý trend. Takže hurá do tvorby nové kategorie labelling bitch :) Mimochodem víc bych uvítala článek s návodem na šití nebo o barevné typologii a podobně. span classsmallPříspěvek upraven 14.11.15 v 15:01/span Zobrazit komentář »

Drsný stylista

16.12.14 23:09

Viděla jsem část prvního dílu díky článku, ale pořad je to perverzní. Když chce někdo pracovat se změnou sebehodnocení a podobně, tak přece nemůže s člověkem jednat jako s dobytkem či nižším živočišným druhem. Dokonale mě dorazil zajímavý arabský pan doktor, který ani neumí pořádně česky. Sice budu za rasistu, klidně ať jsem, ale v případě podobného profesionála bych okamžitě prchala. Takový pořad ve mně vzbuzuje nulovou důvěru, chudáci lidi. Zobrazit komentář »

Klasický letní úlovek

11.8.14 17:03

Racerback i nesportovní podprsenku mívá třeba Triumph. Ale kupovala jsem v Německu, u nás asi mezi běžný sortiment patřit nebude. A už vůbec to, že si člověk nekupuje spodní prádlo u Vietnamců, je lepší neříkat. V opačném případě plno řečí o marnotratných ženštinách. Češky mají snad pořád pocit, že nesmí ubírat z rozpočtu rodině a mají na sobě co nejvíc šetřit. Pak to tak nemá vypadat. Ačkoli mnohdy ty hadrárny, umělé průsvitné materiály a typické peklo není vůbec levné. Kolikrát se divím, že u nás kus hadru za strašné peníze (vzhledem k materiálu) a v Polsku jsem si za tutéž sumu koupila krásné nadčasové šaty. Zobrazit komentář »

Kabelky tak trochu Jinak

6.8.14 15:05

Že jde o reklamu, tedy o upozornění na existenci určitého výrobku, mi nevadí, konečně bez toho by se peklo muselo asi zrušit, ale tento typ tvořilkovských kabelek se mi prostě nelíbí. Nenosila bych je. Podobně nahlížím na Darabags, u nichž nechápu (stejně jako tady), čím si zasloužily takovou popularitu. Možná kdyby mi bylo náct, chápala bych, ale jako kabelky pro ženu ve středním věku je nehodnotím vůbec kladně. Většinová populace to bude zřejmě vidět jinak, podle českých ulic bude tento typ bagáže oblíbený. Alespoň jsem propříště poučená, že nejde o ultralaciné výrobky a ani o hmotnou nouzi nositelek, protože podobné kabelky vyloženě levné nejsou. Měla jsem totiž představu, že podobné výrobky stojí tak do 200 300 Kč :) Ale chápu, že vyrábět nelze zadarmo a svého kupce si najdou, i když mně se zrovna dvakrát nelíbí, což je čistě subjektivní názor. Každý, ať si vybere a nosí, co mu vyhovuje. Zobrazit komentář »

Vysoká cena levné módy

21.7.14 11:34

@Fuflík K tématu elit vřele doporučuji knihu Mocenská posedlost od F. Koukolíka, případně zapátrat i v sociologii, elity se jen tak nezmění a v duchu současných trendů nás spíš dovedou ke zmiňované katastrofě (vzhledem k technologickému pokroku, o němž navíc veřejnost není plně informovaná, pochybuji, že pak bude nějaká náprava ještě možná, tedy pro lidský druh) Nižší vrstvy elitám bohužel neleží ani v patě (mám na mysli hlavně diskrétní elitu, nikoli nastrčené pseudocelebrity, které konečně ani často nemají mentální výbavu, aby cokoli chápaly) Zobrazit komentář »

Smash! the quality...

18.7.13 00:41

Na fotkách hrůza. Ale kdo ví, zda vyřazené kusy nejdou právě do prodeje v ČR. Jsem docela v šoku, protože mám od Smash dvoje parádní šaty, švy i vše ostatní v pořádku, ale u nás jsem je tedy neviděla (asi by mě ani nenapadlo takové hadry jako na fotkách zkoumat) Ty správně ušité a tomu z článku nepodobné jsem koupila v Německu. Zobrazit komentář »

Chodící lidé, lidé z dokumentu a... lidé

15.6.12 18:44

Na druhé straně zkuste se do českých ulic pěkně oblékat. To je také peklo, lidi na vás budou zírat jako na marťany, nedávno si mé lehce retro šatečky (s decentními puntíky) s otevřenou pusou prohlížela grupa dívenek s obnaženým pozadím i popředím. A je zajímavé, že vás nikdo v blízkém okolí nepochválí, když vám to opravdu sluší, ženské oblečení zdůrazňující přednosti je považováno za divné (a to působím profesně v oblasti, kde by tomu mělo být naopak, o toleranci nebo nadhledu nemůže být moc řeč), ale jakmile zapadnete do stáda, tak bezbřehý jásot nad potištěným trikem a džínovým morem. Případně kurvím úborem, samozřejmě toto kritizovat nemohu, i když v duchu pláču z jásotu nad klauním obutím, ale je nepřípustné pekelné prohřešky kritizovat, naopak. Občas bohužel přirovnání žen ke slepicím není až tak zcestné. Naštěstí je mi celkem jedno, co si kdo myslí, ve smyslu, že se nenechám donutit do stádního oděvu a nekonečně špičaté boty bych si neobula ani za nic, ačkoli by se kolegyně rozplynula blahem. Bohužel i dříve slušně se odívající muži v mém okolí začli přesedlávat na rejoicky a jiné hrůzy, jen proto, aby je lidi neměli za cukrouše a hochy z teplé čtvrti (jo kdyby byli z mokré, to je člověk in). Bohužel se s něčím podobným setkávám i v práci, když se objeví slušně oděný, zdvořilý mladý muž, ocenění se nedočká, je označkován jako podivín, pedofil, úchylák atp. Zkrátka je podezřelý. Přijde mi, že spíš je české peklo horší a horší, dokonce je i prostřednictvím jednotlivých oveček vyvíjen tlak vytvářet globalizované peklo. Jedna kolegyně se obléká velmi dobře, vkusně, samé kvalitní kousky, žádné výstřednosti, dáma v letech přes věk je stále šmrncovní a ženská. Ale kvůli tomu také nejvíc pomlouvaná v kolektivu, kolik má peněz na rozhazování, jaktože se neobléká jako správná starší žena, proč už nemá krátké vlasy (rozuměj drn), když je už tak stará atp. český člověk má strašnou povahu, a pokud toto se nezmění, nezmění se ani vnější prezentace a peklo se bude utěšeně rozrůstat (stejně jako arogance v českých ulicích i na cestách) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Majka22 zprávu   Přidat uživatele Majka22 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek