Makinka

Score: 0 Registrován od: 12.08.11, naposledy on-line 16.7.17 06:34
Počet příspěvků v diskuzích: 34
Hodnocení uživatele: 463 101
 
12.2.17 08:08

I don't believe you need to change your style or switch styles more often. As I said before, it's absolutely fine and only natural if one blogger has his or her own style. The matter of discussion is exactly what you described if you don't dress elegant, you might not get chosen. To me this approach (not yours, but admins and let's be honest, admins do what they think people'll like) is in contradiction to the very idea of fashion. It's like saying Chanel rocks, Westwood sucks. Zobrazit komentář »

10.2.17 13:35

You did absolutely nothing wrong, I liked your outfit very much indeed. My point was, that the selection in Modnipeklo is getting more and more narrow. There were two similar outfits in a row, same colloring and basic wardrobe pieces. The accessoring was different though. I cannot help myself but compare the gallery from the very beginning of this blog. Over time, this blog got more and more selective and gallery less and less inspiring to broader audience. Nowadays there are majority of fashion bloggers like yourself, whose pictures are almost professional and adlike. If the quality of a picture is lower, if the model doesn't assume the correct modellike position, if the outfit is not perfectly slick to every detail, people in comments will call it ugly. That scares away everybody with different than preferred style. Now don't get me wrong, I love your style, it suits you very much and I'm glad you post your pictures here. Also always liked smaller brands only available in Poland and I wish I could buy some of the clothes here. My point is, that Modnipeklo shifted from fashion in a sense that is close to me trying new, different things eclectically, searching for new ideas and taking things with certain lightness of heart to undeniable uniformity. Slick, goodlooking uniformity, but uniformity nontheless. Now I could just shrug my shoulders and move on, but honestly, I don't know any other czech blog, that would do what Modnipeklo used to. If you visit someones fashion blog, of course the person has their own style and it's fine. And you just find that one special blog that fits your needs. But there is nothing that would introduce us to wider reality anymore and I dearly miss it. Zobrazit komentář »

7.2.17 09:14

No a přesně sem to vede. Dva stejné outfity za sebou. Oba bez debat hezké, ale to se fakt musíme oblíkat všichni stejně, aby to na módním pekle prošlo? Zobrazit komentář »

7.10.16 16:59

Rozhodnutí zrušit červená ramínka hodnotím pozitivně. Přesně jak říká KoraKora, pokud se někomu outfit nelíbí, může to napsat do komentáře. Snad to lidi přiměje být trochu konstruktivní. Komentáře jako nelíbí se mi nebo není to můj styl jsou totiž obecně dost zbytečné (jinými slovy hů kérs). Daleko větší smysl mají komentáře místo bundy bych dala sáčko pastelové barvy. Galerie se totiž postupem času vycizelovala do líbivé formy. Není to nic objevného sukně, halenka a lodičky nebo šaty, kabelka a lodičky... Ano, je to hezké a slušivé, navíc na takových krásných štíhlých slečnách na takových krásných naaranžovaných fotkách. Ale do zajímavých kombinací ať už vzorů, materiálů nebo stylů se tu nikdo moc nepouští, protože by to pěkně schytal. Takže dobře, že jsou červená ramínka pryč, třeba se nám ta galerie zase trochu rozprostovlasatí. Zobrazit komentář »

2.8.16 07:31

DRW komentovat něčí postavu na módním blogu je podle mě trochu pod úroveň. Nota bene tak, jak to děláte Vy. Pokud má (libovolný) muž široká ramena z posilování, bude to vidět ať posiluje nohy nebo ne. Na nohách se totiž zase tak moc nepřibírá. Spíš je potřeba, aby cvičil i šikmé svaly břišní a získal trochu objem v pase. Estetické hledisko je nicméně vedlejší, svaly podél páteře prostě ta široká ramena samy neunesou a potřebují pomoc od břišních svalů, jinak bolí záda. Zobrazit komentář »

29.11.13 14:24

Já přece vůbec nic nenamítám proti tomu, aby nosila, co ušije. Chtěla jsem poukázatna logický vývoj od jéé, podívejte se, jak to té slečně sluší přes jéé, podívejte se, jak mi to sluší a kde jsem to koupila až k jéé, podívejte se, jak mi to sluší a pojďte to ke mně koupit. Navíc jsem ráda, že tímhle způsobem aspoň prorazí český lokální výrobek. Na ruhou stranu chápu lidi, kterým vadí, že na reklamu narazí úplně všude. Zobrazit komentář »

29.11.13 09:53

Šaty jsou to bez diskuze krásné. Spíš jde o to, že se už pomaličku pohybujeme v šedé zóně. Faktem je, že se v podstatě jedná o reklamu na vlastní zboží a protože je to zboží kvalitní a krásné, tak nám to nevadí. Kayav našla vhodnou cílovou skupinu zákazníků. I mně se její tvorba líbí a jsem ráda, že jsem se o ní dozvěděla. Z princiou věci ale není úplně košer, kam se inspirace ubírá. Začínalo to tu jako móda z ulice... Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Makinka zprávu   Přidat uživatele Makinka do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek