marketabartova

Ikonka uživatele marketabartova
Score: 0 Registrován od: 09.05.14, naposledy on-line 12.8.14 20:21
Počet příspěvků v diskuzích: 6 Broumov
Hodnocení uživatele: 848 285
 
19.5.14 14:57

Obočí i řasy mám černé od přírody. Nebudu Vám vnucovat žádné obhajoby, jen Vám chci ukázat, že na této fotce jsem namalovaná úplně stejně. Ale outfit s boyfriend džínami byl focený v absolutním protisvětle, obličej mám tedy celý ve stínu, a líčení proto vypadá tmavší, než ve skutečnosti je. http://3.bp.blogspot.com/UJWQOkWkJs/UznuJzYX5sI/AAAAAAAADcI/N1iA1P5fBSg/s1600/_DSC0217.jpg Zobrazit komentář »

19.5.14 14:33

Jak si (ne)přejete :) span classsmallPříspěvek upraven 19.05.14 v 14:42/span Zobrazit komentář »

16.5.14 16:39

Jsem si docela jistá, že to nic na vášnivé diskuzi po mými fotkami nezmění. Vždyť já jsem si i smazala adresu svého blogu, kterou jsem zpočátku měla ve svém popisku na profilu. Pokud se nemýlím, tak zde opravdu nikde na blog neodkazuji, a zdejší diskutující s averzí k blogům si mě proto museli vyhledat sami od sebe. Ale ono nemá cenu se tím zabývat, většina příspěvků si sama sobě v jádru protiřečí, je pak těžké se něčeho chytit a zamyslet se nad tím, co vlastně zdejším tolik vadí, pakliže jejich kritika není ani v nejmenším ucelená. Ale jak jsem zmínila výše, já se opravdu královsky bavím, obzvláště pak argumentačně slabšími jedinci ohánějícími se mnohdy až komickými názory. Konstruktivní kritiku přijímám s pokorou, na takovou kritiku jsem ale při pročítání těchto příspěvků narazila jen zřídkakdy. Vám nicméně děkuji nikoliv za podporu ani zastání, ale především za pochopení :). Zobrazit komentář »

16.5.14 15:47

Nečekala jsem, že tu bude taková legrace. Jednou jsem transvestita, podruhé až moc velká kočka, jednou jsem oblečená jako celá Praha, podruhé moc blogersky na to, abych vůbec někoho normálního (když už je tu tak rozšířené a oblíbené dělení na normální lidi a blogery :D) inspirovala. A ještě jsem špinavá, je mi zima na nohy a do školy ve skutečnosti chodím v teniskách a mikině, protože v podpatkách nevydržím déle než 30 minut. Prosím, přispívejte dál :D!! Zobrazit komentář »

14.5.14 13:57

Já jsem si toho všimla, ani tak mi ale Vaše poznámka nedává smysl. V čem je rozdíl, jestli na tento portál nahraje outfit člověk bez blogu nebo s blogem? Stejně jako ti obyčejní lidé, jak ráda používáte, mají fashion blogeři vášeň pro módu a chtějí s ostatními sdílet to, co nosí. A co je tedy podle Vás základním kritériem pro přispívání svými fotkami na tento portál, pokud to není právě vášeň pro módu? Prosím, to mi vysvětlete, v čem se my, blogeři, lišíme od ostatních? To, že se módě věnujeme o několik hodin týdně více než ti obyčejní lidí, to opravdu není relevantní argument, protože se tato skutečnost absolutně nepřenáší na tento portál, a vystupujeme tu proto s čistým štítem. Zobrazit komentář »

14.5.14 12:18

A blogeři nejsou obyčejní lidé? :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli marketabartova zprávu   Přidat uživatele marketabartova do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek