Markulia

Registrován od: 20.06.12, naposledy on-line 12.3.17 23:31
Počet příspěvků v diskuzích: 51 Praha
Hodnocení uživatele: 472 260
 

Skvosty z couture přehlídek

17.7.16 21:47

Ja teda asi blbe vidím, ale tady se spíš komentovalo, že ty ženy nejsou moc půvabné, ne že by se někdo vyjeveně divil, že jsou vychrtlé.. nicmene zakaz komentovat zde vychrtlost modelek nechapu. je to asi jediny způsob, jak to snad v budoucnu zmenit. krasa by mela byt predstavovana zdravou postavou, byt esteticky mohou lepe pusobit vyzable zeny, ale prinasi to prilis uzkali a nebezpeci, bohuzel.. nechci, aby ma dcera ve snaze byt na obalce casopisu riskovala zivot tim, ze nebude jist, aby vazila 50 kg.. :( Zobrazit komentář »

VIDEO: Na tyhle leginy se nedá koukat

1.4.16 18:07

Taky se přimlouvám spíš za články, ta videa alepon pro mě nejsou ono. škoda Zobrazit komentář »

Co na hory aneb jak být v teple a nevypadat jako sud

12.2.16 09:58

A poradíte mi teda prosím někdo, kam jít pro pěknou dlouhou budu přiléhavějšího tvaru ideálně s umělým kožíškem a ne moc drahou? (do 5 tisíc) Díky!!! Zobrazit komentář »

Návrháři 90. let

5.8.15 11:31

Já netvrdím, že slovenštibě nerozumím obecně, ale opravdu téměř nejsem schopná slovensky číst, takže prostě delší (a pro mě namáhavé) příspěvky ve slovenštině ignoruju :) nezlobte se. už asi nejsem generace odkojená sloveštinou a častěji čtu v aj než ve slovenštině. Mě se akorát nelíbil ten způsob vašeho příspěvku, jak je vám náš zvyk odporný a že vy už to dáááávno neděláte. Na mě to by moc nafoukaně napsané, což v kombinaci s jazykem, který luštím s obtížemi bylo na mě trochu moc, když to začalo slovy že se to nedá číst :) (což mě napadne bohužel vždy, když zkusím číst ve slovenštině) :).. no nic, nemyslela jsem to zle, mějte se. Zobrazit komentář »

Návrháři 90. let

3.8.15 13:35

Tak jako urážet na českém webu češtinu někým, kdo nepovažuje nutné psát česky (teda tak abychom vám rozuměli) mi hlava nebere.. osobně jsem nikdy nepochopila, že slováci mají dojem, že je jim rozumět a proto bez okolků píší slovensky, mě by teda nenapadlo jít psát na zahraniční web česky a ještě prudit, že je mi něco na zahraničním zvyku odporné.. ale tak holt každý máme jiné vychování, že.. Zobrazit komentář »

Utrpení v Closetu

7.10.14 12:50

No nevím, nemyslím, že je musí považovat hned za nevkusné, ošklivé a pekelné, prostě jen za nehezké. stejně jako ti, co dali zelemné, tak jim asi přijdou celkem pěkné až úžasné. holt, každému se líbit nemusí, ne? a někdo to vyjádří červeným ramínkem.. Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

11.9.14 18:17

Taky to zdejší pohoršení vlasy v gumičce nechápu, já mám vlasy sepnuté, protože pracuji na počítači a jinak mi padají do očí a když jsem měla malé děti, tak mě rády tahaly, takže sepnutí byla nutnost... Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

11.9.14 18:13

No říct, že všechny těhotné jsou neplodné zní fakt jako blbost.. :) nejsou oplodnění schopné, ale plodné ano, když zrovna plod nosí po srdcem, že :) Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

2.9.14 17:30

Musím se přiznat, také jsem si v těhotenství nechala udělat nahé a polonahé fotky.. ale chci jen Adě říct, že to fakt není kvůli tomu, že bych si najednou připadala sexy, přibrala jsem kvůli dvojčatům 40 kilo :) takže mě fotit se nahá a polonahá přišlo v pořádku, protože moje tělo vůbec nebylo sexy, takže mi přišlo, že nikdo nemůže na fotce v podprsence a kalhotkách vidět něco divného,, sexuálního nebo tak.. :) no na fb jsem takové fotky naštěstí nedala, ale mám je vystavené v ložnici.. zpětně bych si raději udělala víc fotek v upnutém oblečení aby bylo břicho vidět, ale ne nahé.. ale co nadělám, musím s sebekriticky přiznat, že jsem měla holt mlíko na mozku, no :) span classsmallPříspěvek upraven 02.09.14 v 17:30/span Zobrazit komentář »

Módně-technická revoluce

30.7.14 11:20

Já jsem teda mladší a vysvětlit technické věci pěkně polopatě potřebuju a oceňuju! Takže paní Ado, díky! :) Zobrazit komentář »

Vysoká cena levné módy

23.7.14 14:06

Já stíhám u cestování i přemýšlet :) Zobrazit komentář »

Strejda na promoci

1.7.14 17:00

Mě to teda jako hnuso boty přijde.. ošklivá barva a ošklivě zdobné. Zobrazit komentář »

Strejda na promoci

27.6.14 18:17

Estli vona to nebude nadsázka :) Zobrazit komentář »

Labutí jezero

11.6.14 10:56

Já ano :) vnitřek je kůže, celokožené boty by byly asi za jinou cenu.. Zobrazit komentář »

Labutí jezero

2.6.14 13:36

Ok, já reagovala na a téměř pro žádnou ženu nejsou vhodné kalhoty!.. to jsem prostě nepochopila, na společenských kalhotách nic špatného nevidím.. Zobrazit komentář »

Labutí jezero

2.6.14 08:50

S ostatním s Vámi souhlasím, ale proč ne kalhoty? Já jsem vyloženě kalhotový typ, sukně dost nesnáším, na milost vezmu akorát v létě maxi šaty a občas teda vytáhnu šaty v délce po kolena, ale to fakt výjimečně. Proč kalhoty nejsou vhodné nechápu..??? Zobrazit komentář »

Labutí jezero

30.5.14 14:43

Jo a telefon mám teda pořád u sebe, na tom nevidím nic špatného, naopak, už 2x jsem cizím lidem volala záchranku (ne teda v divadle), ale prostě se to může hodit. Navíc mám malé děti, které když jsem v divadle někdo hlídá, takže potřebuju o přestávce zkontrolovat co a jak.. Pro mě mobil není zlo, prostě nemusím běžet hledat telefonní budku, ale nosím si ji s sebou. Zobrazit komentář »

Labutí jezero

30.5.14 14:39

Telefon, doklady, klíče apod. bych si v šatně také nenechala.. Se ztracenými věcmi mám zkušenost a o další opravdu nestojím.. Nemyslím si, že by šatnářky byly zlodějky, ale zažila jsem záměnu věcí stejná taška s notebookem a bez něj a člověk s tím má pak strašně práce, dočká se možná nějakých malo peněz, ale kontakty, dokumenty apod jsou pryč.. u telefonu to platí taky a klíčky od auta a domu jsou prostě mrzutost.. holt kabelku beru větší, ale ne zas nějakou neforemnou mega tašku. argumenty, že spoustu věcí mohu nechat v šatně neberu, jsou věci, co chci mít pod dozorem.. Zobrazit komentář »

Labutí jezero

29.5.14 08:36

Nemyslím, že příspěvky tohoto typu jsou zde ke chlubení, spíš pokorné přiznání viníků.. Holt jsme lidi a někteří z nás dělají chyby a umí se k nim přiznat.. Já se taky párkrát vyznamenala s příšerným oblečením, ale radši nebu ani psát co se mi povedlo, aby si můj přiznaný trapas někdo nevyložil jako chlubení.. :) Zobrazit komentář »

Labutí jezero

28.5.14 14:05

Nejlepší příspěvek, fakt se řehtám a zároveň tuším, že je to zcela reálný :))) Zobrazit komentář »

Votoč peklo

17.3.14 21:37

Tak tahle fotka je nejvíc! a co paní prodává? ty spoďáry? :) Zobrazit komentář »

Plísňáče

28.2.14 08:48

Tak ono asi Národní divadlo prostě logicky přitahuje určité publikum a holt na avantgardu a inovace v nastudování nějaké hry jdu jinam.. mě udivuje, že to nějaký divadelník řeší a překvapuje ho to.. Národní má být asi konzervativní a klasický divadlo, ne? od inovací postavili Novou scénu.. Zobrazit komentář »

Plísňáče

27.2.14 17:43

Já taky :) span classsmallPříspěvek upraven 27.02.14 v 17:43/span Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 - londýnské experimenty

18.2.14 21:05

Smí se komentovat krása modelek? vtípek, pardon.. :) šaty na mě nějak moc všechno, ani nevím, jak to říct, nějak moc dojmů, no... Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Markulia zprávu   Přidat uživatele Markulia do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek