Markulia

Registrován od: 20.06.12, naposledy on-line 12.3.17 23:31
Počet příspěvků v diskuzích: 51 Praha
Hodnocení uživatele: 472 260
 
23.7.15 21:16

Delší sukni a bylo by to super, alespoň já tedy ty delší délky považuju za elegantnější.. Zobrazit komentář »

25.9.14 13:27

Aha, no mě by teda také nenapadlo, že Japonce napadlo pojmenovat tento styl jen podle toho, že jim zrovna jméno Lolita znělo roztomile.. Toho se fakt těžko někdo dopídí. Takže ta představa, že se chcete stylizovat do náctiletých, roztomilých, ale zároveň svůdných holčiček holt nutně přetrvává.. Ono pojmenování lolita je obecně vžité pro ty náruživé a roztomilé náctileté holčičky, to ani nemusíte znát ten původ (tedy román). Zobrazit komentář »

24.9.14 12:30

To jste mě nepochopila, myslela jsem to tak, že když dá někdo červené pod komentář, ktreý prakticky neříká nic jiného než líbí/nelíbí, tak tím dost možná dává najevo, že se mu nelíbí, že píšete zbytečný komentář a ne, že se mu nelíbí, že se vám něco nelíbí, zkrátka jen za bezobsažnost.. :) ale to je jen moje úvaha.. Zobrazit komentář »

24.9.14 11:22

Já třeba upřímně řečeno nepochopím, když má někdo potřebu napsat v podstatě jen mě se to nelíbí, k tomu jsou podle mě ta ramínka pod fotkou, takhle je pak diskuse zanesená zbytečnými komentáři, ne že bych vám za to dala červené ramínko, ale třeba někdo jo, co já vím :) span classsmallPříspěvek upraven 24.09.14 v 12:27/span Zobrazit komentář »

30.6.14 10:26

Mě ty nohy taky strašně rušily :) klidně bych i víc rozmazala pozadí.. teda né nevěsty, ale ty lidi.. :) Zobrazit komentář »

6.6.14 14:52

Musím se přidat, obvykle super, ale toto mi nějak nesedlo.. škoda Zobrazit komentář »

31.5.14 15:49

Jasně, znám, ale jednak se mi nějak extra nelíbí a pak mám asi 4 jejich boty, ale každé stály od 2400 výš.. :/ takže takové to, k nové blůzce v barvě mint si pořídím botičky s nějakou mint ozdůbkou fakt nehrozí.. :/// gaborky mám fakt jen jako černé lodičky různého provedení a výšky podpatku, ne nějaké modní botky.. já teda nakupuju buď v nadměrné obuvy na žižkově nebo v daichmanovi, i když vím, že jejich boty mi vydrží tak půl roku max.. Zobrazit komentář »

30.5.14 14:28

Jsem tak ráda, že jsem zde našla zpřízněnou duši! Mám sice jen 43, ale ztroskotá na tom většina mých pokusů mít krásně sladěný outfit :/ grrr :/ Zobrazit komentář »

26.4.14 19:57

Řekla bych, že helena to myslela ironicky...) Zobrazit komentář »

9.4.14 11:12

Pak to ale jaksi nepoznáváte od pohledu, ale podle značky a znalosti, že kožené neprodávají.. Zobrazit komentář »

18.3.14 11:49

Tak o uctívání a posazení na zadek já nemluvím.. Mě zarazila ta neochota podívat se na modely pana Černého trochu z odstupu.. Jako upozorňovat ho, že zapomněl ponožky a že vypadá jak strejc co si vzal fialovej oblek, mokasíny a sponu a myslel, že dělá parádu, je mimo. Prostě ty reakce jsou zde takové provinční, hloupoučké, vyjevené.. jak když mařka zavítá do velkého světa a nějka nic není jak zná a má ráda.. A tuhle omezenost a neochotu ke změně pohledu a neschopnost nadhledu myslím Ada často kritizuje.. takže tak. Ale to, že se to někomu nelíbí, je věc jiná, to chápu. Zobrazit komentář »

18.3.14 09:30

Máte pravdu. Já jen asi od modního serveru čekala víc.. Na MP chodím pro inspiraci a zamýšlení nad novinkami. Ohozy pana Černého se mi líbí proto, že opravdu nejsou prvoplánově pěkné, tuctově dokonale krásné a obyčejné, že nás nehladí po srsti, ale jde proti proudu a zároveň je světově trendy. Je zkrátka zajímavý a originál. Nechápu, jak ho někdo může obvinit, že nemá ponožky nebo že má sponu? Na panu Černém je vidět, že má ty outfity promyšlený, že to není popadl jsem co jsem vyhrabal ve skříni a mazal ven.. škoda, že tu jedinečnost nikdo moc neocení, protože holt není prvoplánově líbivej.. :/ Zobrazit komentář »

18.3.14 08:07

Hezké příklady.. Mě trochu udivuje, že na módním webu nikdo moc nesleduje trendy a plácá o ponožkách.. To bych čekala od běžných lidí, že na pana Černého kouknou na ulici kouknou a nějak jim nic nesedí a je to pro ně nějak nemoderní, malé, bez ponožkové.. ale tady??? bohužel se na MP nosí takové průměry nevyčnívající, neudivující, předvídatelné, estetické, zkrátka nic vysoce módního.. :( PS já vím, budu budu mít milion červených ramínek.. :) to je život :) span classsmallPříspěvek upraven 18.03.14 v 08:07/span Zobrazit komentář »

6.3.14 14:44

Pane Černý, fandím Vám a máte můj obdiv, že zde vystupujete svým jménem a že jste sem dal svou fotku k hodnocení. A je mi líto, že některé dámy považovaly za nutné vkládat sem příspěvky o Vašem rozkroku, nemužných nohách apod.. V komentářích pod články je zdůrazňováno, že o komenty o postavách a kráse modelek si máme odpustit, ale tady šly některé dámy dál a pustily se vyloženě do hrubostí vůči Vám. Prosím nenechte se odradit a přidejte zas nějakou fotku z Vašeho šatníku pro ty z nás, které Vám fandí a které si považujeme muže, kteří se rádi a pěkně oblékají. M. Zobrazit komentář »

24.2.14 12:24

Za mě fakt super! Zobrazit komentář »

20.2.14 14:26

No já ji právě slyšela, a to poté, co jsem z velmi hubené postavy přibrala po hormonech (abych otěhotněla) 15 kilo a jako těhotná vypadala (ovšem nebyla).. jak se mi věta coby netěhotné pozdávala snad říkat nemusím, nebo opravdu nechápete že je to prostě příliš osobní? vlastně že se ptám, nechápete.. :) ps neříkám, že toto je případ terezy! já jen od začátku tvrdím, že sem dotazy a komenty o těhotenství nepatří, stejně jako o tlustých nohách, zadku, pleši apod.. toť můj názor jo a navíc si myslím že tereza má bezvadnou figuru span classsmallPříspěvek upraven 20.02.14 v 14:28/span Zobrazit komentář »

20.2.14 12:45

Dotaz uvedený jako, nevím jestli to není nevhodné, ale máte pupíček, jste těhotná? mě jako konstruktivní kritika nezní.. prostě dotaz na těhotenství je pokud se dotazující trefí, poněkud osobní a tereza nemusí mít zrovna chut své těhotenství rozhlašovat a pokud se dotazující netrefí, tak je trapný, protože prostě říkáte, jste tlustá (bez ohledu na to, jestli použijete slovo pupíček nebo břicho..) jak kritika vystupujícího bříška, tak dotaz na těhotenství jsou podle mě jednoduše trapný. to, že vám jako první proletí hlavou, tý jo, ta má těhotenství bříško snad neznamená, že to nutně musíte sl. tereze napsat ne? mě taky kolikrát napadne že má někdo tlustou prdel, ale nahlas to teda neřeknu. a pokud mě napadne dotaz, který je moc osobní a tuším že je nevhodný, tak to prostě smlčim.. stačí to prostě taktně přejít, nic víc.. nemusíte tak moc osobní dotaz prostě pokládat, pokud by to snad byl těhotenský model, tak to tam tereza snad napíše, ne? jak píšu jinde, holt slušný vychování nemůže mít každý, no.. jako mě jen udivilo, že fakt z někoho padaj takové perly. span classsmallPříspěvek upraven 20.02.14 v 14:20/span Zobrazit komentář »

19.2.14 21:01

Jako Blesk hadr.. šok skandál tereza je v tom! naši reportéři si nemohli nevšimnout zvětšujícího se bříška.. terezo, gratulujeme! jo ták? vy nejste v tom, jste jenom tlustá? tak alespoň laskavě choďte rovně a dávejte si na to pozor, nás ten váš pupek mate :))) bože!!! Zobrazit komentář »

18.2.14 15:43

A kdyby byla tak co? pokud to nechce vykřikovat do světa, tak vám do břicha nic není! span classsmallPříspěvek upraven 18.02.14 v 16:11/span Zobrazit komentář »

18.2.14 15:42

Proč řešíte, jak b měla vypadat těhotná? a proč řešíte břicho? model se vám buď líbí nebo ne, ale řeči o tom, že je to těhotenský model, protože někdo bystrej vidí lehce vyklenutý břicho jsou trapný! Zobrazit komentář »

18.2.14 15:38

SkyP: Sama uvažujete, že je to možná nevhodné.. no asi byste měla vědět, že mluvit o pupíčku v diskusi o šatech je trapné a nevhodné! slečno Terezo, nic si z toho nedělejte, holt ne každému se dostalo dobrého vychování, no.. span classsmallPříspěvek upraven 18.02.14 v 15:39/span Zobrazit komentář »

18.2.14 08:42

Nechápu, proč by měla reagovat jinak. mě přijde logický, že se jí to tak líbí, jinak by si to nevzala.. já zas nechápu, že se můžete tak hloupě zeptat, jestli to nevidí? co se a to dá napsat jiného než že nevidí, ne? :) Zobrazit komentář »

17.2.14 21:17

To jsem nenapsala, napsala jsem, že to, že nějaké věci dostanou červené, neznamená automaticky, že drahé věci dostávají ramínka za závisti.. ani to neznamená, že nedostávají.. což jsem se snažila říct, tyto dva jevy spolu nesouvisí a nevylučují se! bohužel to klasicky většina čtenářů nepochopila.. já bych si nedovolila říct, že něco dostane ramínko ze závisti, nebo že naopak ze závisti nedostává (třeba ano?) protože to nevím! a prostě to, že dáte červený konfekci neznamená, že nemůžete dát červený drahým věcem ze závisti, fakt můžete :) sama přísahám, že ze závisti jsem ještě červený nedala, drahou módu mám ráda.) span classsmallPříspěvek upraven 17.02.14 v 21:21/span Zobrazit komentář »

17.2.14 09:32

To že hadérky z řetězců dostávají červený ramínka nedokazuje, že řada červených ramínek u KLarasPoint věcí není tak trochu ze závisti.. nějak vám ta logika pokulhává, sory! Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Markulia zprávu   Přidat uživatele Markulia do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek