Martini90

Score: 0 Registrován od: 31.07.12, naposledy on-line 13.11.16 11:47
Počet příspěvků v diskuzích: 159 Praha
Hodnocení uživatele: 2129 352
 

Oblekový průšvih

25.3.15 21:48

Souhlasím! A za podobný článek se též přimlouvám (nebo spíše sérii článků). A to, prosím, nejen o ženách, ale také o mužích. Zjišťuji totiž, že u sebe, resp. u žen obecně, dokáži odhadnout, co kde jak upravit, co je špatně apod. Prostě nakupování s kamarádkami, s mamkou a čtení zdejších článků mi třeba i něco dalo. S čím ale stále tápu, je jak má správně co padnout chlapovi. Přítel naštěstí něco málo načteno má, takže se něco málo vyzná v materiálech, provedení, ale žádná sláva. A ráda bych si tudíž rozšířila znalosti na tomto poli. Zobrazit komentář »

Jak si sestavit šatník

19.3.15 13:28

Moc děkuji za pěkný článek! Hlavně za pasáž, že je lepší si koupit jeden pořádný kousek než několik nekvalitních. Ale k tomu mě napadá otázka kde sehnat ty kvalitní kousky? Jedná se mi hlavně o halenky, trička a topy. Problém mám ten, že všude se to hemží beztvarými kusy, které ze mě udělají krabici. Já bych přitom ráda zvýraznila pas, už jen proto, že jej mám :) Když už narazím na kousky, které se mi líbí materiálem, provedením a barvou, tak je to zase volnější střih. PROČ? Netušíte tedy někdo, kde něco podobného sehnat? Nebráním se ani zahraničním eshopům. Zatím jsem tedy narazila na http://www.bravissimo.com/pepperberry/ a jeden dva kousky, co by se mi líbily, mají na http://www.boden.co.uk/ , ale zajímá mě, jestli jsou ještě nějaké další alternativy. Děkuji! Zobrazit komentář »

Polyesterová epidemie

26.8.14 17:09

Mám špatnou zprávu já jsem dneska Na Příkopě ten Mexx nenašla :( Sama jsem v něm v sobotu nakoupila v Hatích u Znojma super kalhoty (uvidíme, co kvalita), tak jsem do něj chtěla kouknout v Praze, ale nenašla jsem jej. Buď jsem ho přehlídla (což nevylučuji), nebo už i Mexx udělal pápá. Zobrazit komentář »

Polyesterová epidemie

25.8.14 23:26

Pokud vím, tak ten před pár měsíci zavřeli. Aspoň co si vzpomínám, tak na jaře tam byly slevy na likvidaci prodejny. (Což mě taky štve, protože měli výborné džíny.) Možná se pletu, cestou do toho van Graafu tam kouknu. Díky Vám i ostatním za tipy, během týdne tam kouknu. Zobrazit komentář »

Polyesterová epidemie

25.8.14 19:01

Za článek moc děkuji, sama jsem se zrovna vrátila z Palladia, kde jsem se snažila sehnat nějaká trička a topy, které by měly tvar a příjemný materiál. No, v Tatuum jsem sehnala basic trika s nějaké směsky, docela příjemné, tak uvidíme, jak vydrží. V Espritu jsem nepochodila v podstatě vůbec na basic věci to víte, v srpnu mají péřové bundy, ale tričko aby člověk pohledal. Máte někdo tip, kam v Praze na obyč trička, klidně zajímavěji řešená (řasení, mírná ozdoba ve výstřihu/na rukávu), z dobrého materiálu a hlavě nějak střižené, nikoliv sešitý pytel? Díky. Zobrazit komentář »

Boutique Fashion Style Couture Atelier Moravec

2.7.13 12:52

Strašně se mi líbí ta pudrová halenka. A i nad tou běžnou konfekcí jsem zaslintala... Zobrazit komentář »

Blbnutí z tepla

23.6.13 23:03

Slečna na konci vypadá, jako by si oblékla šortky, napršelo a ony se srazily přímo na ni :D Já jen zaboha nepochopím, jak se do toho může někdo narvat. Zobrazit komentář »

Střihy sukní a jak je nosit

9.6.13 21:45

Já bych ocenila podobné články nejen o kalhotách, ale obecně o tom, jak má vypadat správně sedící daný kousek oblečení, např. jak má vypadat dobře padnoucí sako/kabát/kalhoty, jaké jsou střihy, jak vybrat střih k dané postavě... a samozřejmě k tomu jakýsi slovníček pojmů :) Pamatuji, že jsem tu kdysi četla článek o výběru bot na podpatku že podpatek nemá předbíhat těžišti atd., tak prostě něco podobného i o oblečení. Často tady různě čtu, že sako nesedí, kalhoty nesedí, dělá vám to divnej bochánek tady, ale asi jsem slepá, já ne vždycky na sobě tohle poznám a třeba u kalhot zjišťuji, že netuším, jak vlastně kalhoty vybrat. Pekelné články z ulice jsou sice hezké na pobavení, ale já osobně třeba vím, jak to vypadat nemá, ale zároveň tápu v tom, jak to teda vypadat má :( Zobrazit komentář »

Střihy sukní a jak je nosit

8.6.13 23:23

Mnohokrát děkuji za článek. Jsem ukázkovým příkladem přesýpacích hodin se silnějšími stehny, miluju šaty a sukně, takže jsem ráda za jakoukoliv další inspiraci zatím nosím hlavně dobře padnoucí áčkové sukně a šaty s rozevlátou kolovou sukní, ale třeba asymetrickou tulipánovou bych v obchodě zcela minula, natož, abych si ji aspoň zkusila. Ještě jednou díky! Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

31.3.13 13:44

Mluvila jsem obecně ne, konkrétně o Albertu, ze kterého je fotka zjevně pořízena. A v některých společnostech jsou předepsané i kalhoty. A ne vždy jsou střihově a materiálově vyhovující. Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

31.3.13 12:18

Prodavačka jo, ale ten, kdo vymýšlí uniformu zjevně ne. Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

30.3.13 19:14

@Coraline Taky pěkné :) Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

30.3.13 17:52

@TheAnee No nevím, já mám nejoblíbenější podprsenku právě tu bez ramínek. Sedí perfektně jak přibitá a je neskutečně pohodlná. Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

30.3.13 16:53

@sixx Neřekla bych, že ty samotné kalhoty na tom materiálově budou lépe :) Už se mi stalo, že jsem pod povinným oblečením raději nosila ještě silonky, neb mi to bylo na kůži příjemnější než samotná uniforma. Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 23:02

@Lola Fluffy Sice vím, že mne se dá používat namísto mě, ale samostatně použít mne bych nedokázala, jak to používáte vy. Tam je zakopaný pes (aspoň v mém případě). Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 20:40

@LudmilaCecílie Tak to mě těší, že jsem někomu pomohla :) Já si sice ty pády i uvědomím, ale tohle mi přijde mnohem jednodušší a rychlejší. Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 20:38

@Sibyla To vás naprosto chápu, protože to mě štve taky. Jen jsem to nezmiňovala, poněvadž původní diskuze byla především o psaném projevu, se kterým se setkávám mnohem častěji (nemám televizi, takže předčítání zpráv každý večer mě míjí, naštěstí). Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 16:08

@stric : Aha, děkuji. To si musím zapamatovat. Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 15:48

Na mně/mě existuje jednoduchá pomůcka stačí si danou větu říct ve 2. osobě. Když se ve větě objeví tobě, píše se mně, když tebe/tě, tak v první osobě je to mě :) Používám to už od 5. třídy a nikdy jsem se nesekla;) Edit: Ale mám problém si zase zapamatovat ni/ní, ji/jí apod. Si člověk nevybere :D span classsmallPříspěvek upraven 10.02.13 v 15:50/span Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 15:33

Přesně to mě štve nejvíc. Absence čárek, teček, odstavců. Když se k tomu ještě přidá vyjadřování na úrovni desetiletého dítěte (kterým kupodivu oplývá bohužel značné množství lidí), tak nikdy netuším, co autor svým článkem mínil. A nejhorší je, že pokud jej upozorníte, že text je naprosto nesrozumitelný, tak se ještě naježí, že potřebuje poradit/probrat tohle a tamto a ne jeho češtinu. To je pak těžké. Zobrazit komentář »

Puntíkované nohy

28.9.12 11:40

Já neříkám, že nedá a rozhodně souhlasím s těmi jednobarevnými punčochami (ty síťované jsou neskutečně... příšerné). Jen jsem chtěla nabídnout vysvětlení, proč to dopadlo takhle. Zobrazit komentář »

Puntíkované nohy

26.9.12 19:21

Též mám v paměti, že mažoretky mívají padnoucí slušivé uniformy, které rozhodně nevypadaly lacině nebo vulgárně. Ale jak tu někdo psal, pravděpodobně se jedná o úsporu peněz, příp. je to prostě malinký soubor, který to zase tolik neprožívá a vystoupení má možná tak na nějaké místní sešlosti. Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 20:05

Jo takhle, já myslela vyloženě lidi v mém okolí, se kterými se znám, ne ty, co jen vídám na ulici, v zoo nebo někde:) To potom máte pravdu. Na druhou stranu vím o pár rodinách, kde prostě peníze nejsou a rodiče jsou rádi, že mohou potomkům dopřát aspoň nové boty bez děr, takže nakupují v nejlevnějších obchodech typu Lidovka. Sama jsem v podobné rodině žila skoro rok (5 lidí, měsíční příjem 6000,). Takže pokud jsou oblečeni čistě a vkusně (tj. dámám nevykukuje prádlo, nenosí podivné topy, ze kterých visí všude tkaničky, flitry jsou zapovězeny..) a znají svou velikost (:)), nemám s tím problém. Pokud nepřijdou do divadla v keckách a šusťácích, abych tak řekla. Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 19:53

Přiznám se, že nemohu posoudit. Sice znám pár lidí, kteří mají vkus, co tu vídáme na fotkách, ovšem nemám tušení, jak se obléká zbytek rodiny. Většina z nich jsou spolužáci a spolužačky, kteří bydlí daleko. Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 19:39

Ani já si to nedovedu představit. V dětství mě maminka cepovala, že puntíkaté kalhotky se pod světlé kalhoty nehodí, prádlo nemá být vidět, tohle a tohle vypadá příšerně, do restaurace, do divadla a na jakoukoliv kulturu pouze ve slavnostním, na nižším gymplu mě odmítla pustit na ples v krátkých koktejlkách, že na ples jen v dlouhých šatech. Tenkrát mě to hrozně štvalo, dneska jsem ji za to vděčná. Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 19:12

Spousta lidí toho není schopno. A dost lidí tvrdí, jak si hrozně váží upřímnosti, ale jakmile se s ní setkají tváří v tvář, tak jsou pak naštvaní, jak jsou ostatní hrozně zlí a co si o sobě myslí. Navíc pokud se dané dívky a ženy obklopují kamarádkami se stejným stylem, tak kdo by jim to řekl? Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 11:37

Souhlasím. Sice taky občas vyběhnu do obchodu za rohem v prvních věcech, co mi přijdou pod ruku (které jsou čisté, vyžehlené a v mé velikosti), ale aspoň nechodím otevírat ve spodním prádle. Naštěstí se mi to ani z druhé strany, tj. že by někdo ve spodním prádle otevřel mně. Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 11:20

Nad koupí nesedícího kousku mi také zůstává rozum stát. Ale nutno podotknout, že občas se v šatníku nalezne věc, která ještě před pár měsíci seděla, dneska už ne. A nemusí to být nějaké rapidní váhové výkyvy, ovšem s oblečením už to udělá své. A vzdejte se třeba svého oblíbeného kousku. Anebo si prostě jen řeknou však ono se to snese, když jdu jenom se psem/před barák vynést smetí. Zobrazit komentář »

Madla lásky

1.9.12 11:03

Možná. Ovšem já si myslím, že kdyby měla prádlo, které má její velikost, plus navrh oblečení, které by lichotilo její postavě střihem a materiálem, tak by o žádné pneumatice nemohla být řeč. Druhá slečna (v modrých kalhotách) to samé. Stačilo by schovat ramínka od podprsenky (nebo vzít si jiný vršek), kalhoty v její velikosti a hned by vypadala úplně jinak, mnohem lépe. Zobrazit komentář »

Madla lásky

31.8.12 19:59

Hádám, že slečny, které tu vídáme na fotkách z ulice, tento web nečtou, příp. vůbec neznají. Kdybych sama nenarazila na rozhovor s Adou v nějakém internetovém bulváru, tak bych o tomhle webu neměla ani tušení. Zobrazit komentář »

Madla lásky

31.8.12 18:48

Po shlédnutí prvních dvou fotek mě přešla chuť k na večeři, abych pravdu řekla... To doma nemají zrcadlo?! Je pravda, že se také občas narvu do něčeho, co už není úplně má velikost (fakt nejsem schopná si z mé výplaty jen tak lusknutím prstu koupit celý nový šatník po přibrání), ale rozhodně ne v tomhle stylu. Teda doufám. K těm kurvím kozačkám není to tak dávno, co jsem jednu paní/slečnu zahlédla v Praze na Smíchově a též měla tuhle krásu na sobě. Ovšem ta to měla ještě ve stylu masové rolky, jak v tom byla vecpaná. To byl teprve pohled. A čtenářce Kateřině s dcerkou to moc sluší:) Zobrazit komentář »

Čárka na poště

30.8.12 01:03

Obecně obvody 70 a nižší jsou naprosto nesehnatelné. A když, tak jen s košíčkem A, maximálně B, když má výrobce dobrou náladu. Nepochopím. Pak my se tu divíme, proč většina českých žen má nesedící prádlo jak by taky ne, když výběr velikostí je u nás značně omezen a pokud si žena dá tu práci a zjistí si svou správnou velikost, tak vzápětí narazí, protože podprsenka takové velikosti (nedejbože třeba více střihů a barev) na trhu téměř není v cenově přijatelné kategorii pro většinu žen. Ač teda já a moje mamka už jsme došly k závěru, že raději dvě tři kvalitní podprsenky ve správné velikosti, než hromada nesedících, ale vysvětlete to ostatním, které si raději koupí balení 5 podprsenek, špatně ušité, ve špatné velikosti, za cenu dvou dobrých a kvalitních kusů. Holt Češi, nevím proč, mají ve zvyku nakupovat stylem je jedno, jak kvalitní to je, hlavně, že je toho hodně za málo peněz. A je úplně jedno, zda je o potraviny, oblečení a další... Zobrazit komentář »

Čárka na poště

29.8.12 20:40

Přiznám se, že na starší dámy jsem moc nekoukala, zkoumala jsem hlavně mě věkově blízkou kategorii lidí (tzn. ve věku cca 2030 let) kvůli případné inspiraci. Moc to nepomohlo teda. Uff, pardon, to mělo být pro uživatelku Kaorlik:) span classsmallPříspěvek upraven 29.08.12 v 20:42/span Zobrazit komentář »

Čárka na poště

29.8.12 20:27

Souhlasím. Je sice hezké, že v obchodě je XX druhů podprsenek, s nejrůznějším zapínáním, takovými a makovými ramínky, ale k čemu to je, když mají pouze velikosti 75B/C a 80 B/C berte prosím s nadsázkou, ale já mám třeba 70D a dobře ušitou padnoucí podprsenku za rozumné peníze pro studentku neseženu, cenově jsem někde na 800 Kč/kus, občas za 2 kusy. Zobrazit komentář »

Čárka na poště

28.8.12 19:27

Nevkus možná vládne Čechama, ale teď jsem dva týdny jezdila po všech možných koutech Švédska, včetně hlavního města, taktéž jsem strávila něco v Kodani, a teda mohu říct, že krom menšího počtu igelitek v rukou místních a turistů ve spíše sportovním oblečení, tak teda děs a hrůza. Legíny a baleríny, kam se člověk podívá, často na lidech, kteří by si to měli odpustit. Jakési vytahané topy bez jakékoliv formy, spodní prádlo vykukující, podprsenky často nesedící, džíny měla též většina lidí. Nevím no. Po přečtení příspěvku na MP, jak je to v zahraničí úplně jiné, jsem se trochu těšila, že to bude něco jiného než džíny a vytahané neforemné cosi s vykukujícími ramínky, a nakonec jsem byla docela zklamaná, musím podotknout. Ale možná mám jen přehnané nároky. I tamní obchody mě trochu zklamaly, ale jen s oblečením, boty bych si tam vybrala úplně všude a za docela příjemné ceny:) Zobrazit komentář »

Tvar

2.8.12 16:08

Příšerné. Jen škoda, že tohle není klasifikováno jako týrání dítěte. Když mu nedáváte najíst, hned je u vás sociálka, ale tohle by se trestat mělo taky. Jinak nejsem žádným příznivcem anorekticky vyhlížejících postav, to zase ne. Všeho s mírou Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Martini90 zprávu   Přidat uživatele Martini90 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek