Martini90

Score: 0 Registrován od: 31.07.12, naposledy on-line 13.11.16 11:47
Počet příspěvků v diskuzích: 159 Praha
Hodnocení uživatele: 2129 352
 
15.3.15 16:40

Taky si myslím, že škoda toho trička zbytečně to shazuje, já takhle chodila oblečená na střední. Do divadla bych volila něco elegantnějšího. Kabát mi tak šílený nepřijde, i když je pravda, že by potřeboval trochu projmout. Ale na červené mi to zase nepřijde. Jen bych si to nevzala na uvedenou událost a kabát zanesla na zúžení švadleně. Zobrazit komentář »

8.3.15 10:30

Tipuji, že vykostičkování není provedeno z důvodu zakrytí krajkového živůtku, ale hlavně kvůli ochraně osobních dat obličeje ;) Zobrazit komentář »

31.8.14 20:35

Krásné, ženské, elegantní moc Vám to sluší. A také jsem nevěřila vlastním očím při pohledu na věkovou kategorii. Zobrazit komentář »

12.4.14 07:46

Vy jste prostě nádherná ženská, která ví, co jí sluší! :) Zobrazit komentář »

4.1.14 11:06

@BarunkaN Na první fotce, kde slečna v klidu stojí, je vidět, že je sukně docela dost našponovaná přes boky. Taky z toho mám dojem, že by se centimentřík dvě látky v těchto partiích neztratil. Ale jinak se mi to velice líbí :) Zobrazit komentář »

17.10.13 18:05

@vendulael : Slečna má v profilu odkaz na svůj blog, kde je více fotek tohoto outfitu ;) Zobrazit komentář »

7.8.13 11:32

Já z vás mám pořád dojem, že jste si zapomněla kalhoty. Sice jsem galaktickým potiskům na chuť nepřišla, a conversky též není má oblíbená obuv, tak se mi to docela líbí, až teda na ten polonahý dojem. Bez ramínka span classsmallPříspěvek upraven 07.08.13 v 12:00/span Zobrazit komentář »

8.7.13 16:52

Já se moc moc omlouvám, ale první, co mi blesklo hlavou, bylo Sakra, to děvče by se mělo taky někdy najíst. Zobrazit komentář »

16.6.13 15:14

Taky jsem si původně říkala, že je to moc hezké, ovšem než jsem se podívala na váš věk. Být vám tak kolem 45+, super, to bych vytkla asi jen šaty, které vám nepadnou v oblasti prsou. Ale jestliže jste mladší než já, tak mě napadá snad jen ono všechno špatně :( Zobrazit komentář »

6.5.13 07:08

Mně to uniformní nepřijde, holky v tylovce rozhodně nepotkávám každý den. A taky nevím, proč by všechny modely měly hýřit barvami. Slečně tahle kombinace sluší, do školy a na courání po městě mi to přijde ideální. Zobrazit komentář »

4.5.13 21:54

@Nemesis Děkuji. Zase kdo má shánět kabelku do barvy ke každému svetříku, co má v šatníku, příp. botám, které vlastní :( navíc sice si špatně nežiju, na to, že jsem studentka, ale vše má své hranice. V tomhle ohledu absolutně nechápu řetězce s obuví, že nejsou schopni vyrábět boty s kabelkou ve stejném stylu a ve stejném odstínu. Kamkoliv se vždycky podívám, tak je to právě třeba o trochu jiný odstín, příp. stylem úplně někde jinde. Ale ještě jednou děkuji, budu hledat nějakou jednoduchou slušivou nenápadnou kabelku, která snad půjde co k nejvíce kusům a nebude ani černá ani bílá a nezruinuje mi rozpočet. Zobrazit komentář »

3.5.13 21:19

@Nemesis Mohu se jen zeptat na to nepřidávat psaníčko? Jde mi jen o praktičnost co čeho dát základní věci jako doklady, peněženka, léky, klíče, mobil, jestliže je už model jako takový dost výrazný a je potřeba ještě připojit nějakou kabelku. Mám vymyšleno několik modelů, které jsou podobného ražení a kabelka to povětšinou zabíjí právě tím, že už je toho moc podle mě. Tak hledám inspiraci. Napadá Vás tedy, moc prosím, něco konkrétního, čím doplnit tento model, aby to nebyl další výrazný prvek, ale hodilo by se to k tomuto modelu? Abych se měla od čeho odpíchnout. Děkuji za odpověď. Zobrazit komentář »

1.4.13 00:18

No.. přiznám se, že na ples bych si takový model nezvala, ale ty šaty vypadají úžasně. Miluji tento styl :) Zobrazit komentář »

30.3.13 09:30

Jinou kabelku a pásek a pak je to slušivý model pro váš věk. Zajímaly by mě boty, které máte, škoda, že nejsou vidět. Zobrazit komentář »

29.3.13 16:41

Tak to je super. Díky moc, poohlédnu se po nich ;) Zobrazit komentář »

29.3.13 16:25

Tak přesně takové boty na léto sháním! :) Nevíte, prosím, zda jsou stále k mání? Díky Jinak vám to sluší hrozně moc, zelené. Zobrazit komentář »

14.3.13 22:07

@Coraline : Já na močové cesty a vaječníky trpím, a rozhodně to nemá souvislost s odhalenými nárty či zády. V teplých botkách s ponožkami skoro pořád, krom extrémních veder nosím vždy spodní bavlněnou košilku zastrčenou v sukni/kalhotech, aby mi netáhlo na záda, ani při předklonu. A stejně jsem dvakrát ročně na antibiotikách. Kamarádka zase pro změnu chodí polonahá a nikdy s močovými cestami nic neměla. Holt každý má jiné dispozice a když někomu zima není, tak prostě není. Mimochodem když není sníh a potřebuju mít slušnější obuv, např. na zkoušku, tak též jedu v zimě jen v silonkách, lodičkách (bez zateplení) a ve vlněném kabátu s šálou. Na přesouvání se po městě MHD to stačí, pokud není extrémní mráz. A že jsem velký zmrzlík :) Zobrazit komentář »

14.3.13 09:28

Na zateplené lodičky (s kožíškem) jsem tento podzim narazila i v Aře ;) Zobrazit komentář »

6.2.13 12:27

Pravdu díte. Jenže já jsem taková duše, že si ten komentář beztak neodpustím, ač vím, že nebude mít valného výsledku:) Zobrazit komentář »

6.2.13 11:09

Jenže můj předešlý příspěvek není názor, to jsou prostě pravidla oblékání a etiketa. Na tohle téma by se nemělo diskutovat, takhle to je. Chápu, že vám to nejspíš nepřijde důležité něco takového řešit, nýbrž časem se pravděpodobně dostanete do situace, kdy už objevit se v nevhodném oblečení nebude mít jen za následek případnou kritiku na MP. Jinak ohledně toho, co chcete slyšet barevně se mi to líbí, jen bych volila psaníčko zlaté. Sluší vám to, to ano, ale vypadáte vystrojená do klubu, ne na ples. Zobrazit komentář »

6.2.13 10:51

Argument, že mnohé se na ples oblékají ještě méně vhodně než vy, z vás vhodně oblečenou slečnu neudělá. Pořád budete nevhodně oblečená. Minišaty jsou na ples vždycky nevhodné, naprosto nezávisle na věku a místu konání. Když už nechcete volit dlouhé šaty, tak by měly končit maximálně u kolen, ne v polovině stehen. Zobrazit komentář »

16.9.12 13:10

Si říkám pěkné, pěkné, pěkné a pak najednou ty boty. Ta kombinace se mi líbí, jen ty boty mi k tomu nejdou ani stylově, ani barevně. Bez hodnocení. Zobrazit komentář »

9.9.12 08:28

Tohle? Na ples?! Ani jako divák na maturiťáku, kde se snese leccos. Tohle je skutečně tak na párty do klubu. Sice jsem zastáncem, že na ples jedině v dlouhých šatech a s punčochami, ale i kdyby vám toto nesedlo, tak nějaké malé černé nebo něco v tom stylu (společenské šaty končící těsně nad koleny, nemusí být pouze černé nebo tmavé), mi přijdou mnohem vhodnější než tento, poněkud vulgární, model. Zobrazit komentář »

8.9.12 10:15

Působí to na mě trochu teplákoidně, nemohu si pomoct. Ale přiznávám, že to částečně bude vědomím, že paní má na sobě legíny. Kdyby v popisku bylo, že jsou to barevné kalhoty/džíny, tak bych tomu uvěřila (mimochodem barva se mi moc líbí). Co se mi nelíbí, jsou boty. Vyměnila bych to za nějaké sandálky. A když nad tím tak přemýšlím, ty legíny mi tam ani tolik nevadí, jen ty boty, které vypadají jak ťapky na doma. Ale zase věřím, že jdou na courání po městě stejně pohodlné:) Takže zelené Zobrazit komentář »

7.9.12 17:46

Sama bych spíš zvolila boty v nějaké jiné barvě (ta růžová mi tam moc nesedí), ale kdo z nám má tolik bot, že má ke každé barevné kombinaci přesně pasující boty, že :) Za mě zelené Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Martini90 zprávu   Přidat uživatele Martini90 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek