Martini90

Score: 0 Registrován od: 31.07.12, naposledy on-line 13.11.16 11:47
Počet příspěvků v diskuzích: 159 Praha
Hodnocení uživatele: 2129 352
 
Martini90
159 příspěvků 14.5.16 19:18

@pitvalka Tak po tomhle vašem příspěvku mám pro Vás už jen pár doporučení - naučte se přijímat kritiku s nadhledem a vytěžit z ní co nejvíce. Třeba se poučit do dalšího studia.

Protože i když pomineme debatu o snižující se kvalitě našeho školství (bohužel i vysokého), tak kdybych zadala svému podřízenému nějaké šetření či analýzu a on za mnou následně přišel s něčím na úrovni toho vašeho průzkumu, tak dotyčný bude mít velký vroubek, který se odrazí v jeho hodnocení.
Pokud by byl ve zkušební době, tak další den už ani nemusí chodit do práce.

Přeberte si to po svém. Což ale asi bude, že my všichni tady jsme idioti a vlastně nevíme, co Vám to dalo práce a že umíme jen kritizovat…
Ale víte, co se také říká? Nemusím být šéfkuchař, abych poznala, že jídlo je hnusný.

Diskuzní téma - Sociologický dotazník
Martini90
159 příspěvků 9.5.16 17:33

@pitvalka Aha, takže je Vám jedno, jestli je ten dotazník kvalitní a jestli budou data vyhodnotitelná a vypovídající, hlavně že to máte.

Diskuzní téma - Sociologický dotazník
Martini90
159 příspěvků 8.5.16 14:54

@Denyna Tak to mi nějak došlo, že VŠRR bude asi Vysoká škola regionálního rozvoje, dle tématu dotazníku. Ale původně jsem VŘSR četla taky a říkala jsem si, co je to za pitomost :D pak jsem koukla pozorněji a skutečně tam bylo „VŠ“…

Ještěže jsem ráno měla dobrou náladu na aspoň ty chyby sepsala; teď jsem zvědavá, zda se autorka @pitvalka ozve a bude ragovat.

Diskuzní téma - Sociologický dotazník
Martini90
159 příspěvků 8.5.16 13:21

Dotazník nejsem schopna vyplnit:

1. Když je mi 25 let - mám se zařadit do věkové kategorie 18-25 nebo 25-35? Spadám totiž do obou.

2. Jak jsou definovány části Prahy jako „centrum“, „mimo centrum“ a „příměstská část“? Nebo je to na pocitu každého?

3. Nespadám ani do jedné jmenované kategorie pracovních oblastí - dělám v laboratořích farmaceutické firmy, takže nespadám ani pod dělníka, ani do služeb a už vůbec ne do administrativy. Přítel, který pracuje ve školství a ve vědě, by taky nebyl schopen se nikam zařadit.

4. U dopravy je dvakrát možnost „vlak“ - poprvé jako „příměstský vlak“, podruhé „vlak (příměstské linky)“.

5. Otázku o volném čase snad ani nekomentuji. To jsou jenom tyto dvě možnosti trávení volného času? Buď chození do divadla nebo sport?

Schvaloval Vám ten dotazník vůbec nějaký vyučující? K jakému účelu má vlastně sloužit - není u něj žádný úvod, jestli se jedná o výzkum do bakalářské nebo nedejbože diplomové práce, tak já bych Vám to na místě školitele hodila naprosto nepokrytě na hlavu.

Diskuzní téma - Sociologický dotazník
Martini90
159 příspěvků 16.4.15 14:50

@Eden_Prime Divím se, že jste to vydržela 15 minut :D

Diskuzní téma - Co očekáváte od návštěvy kadeřníka?
Martini90
159 příspěvků 15.4.15 17:28

Zrovna dneska dopo jsem byla u kadeřníka :) nedávno jsem po 10 letech měnila, od 14 jsem chodila k jedné kadeřnici, teď v 24 jsem se rozhodla pro změnu a svěřila se chlapovi.
A proč ne. Oba dva jsou ukecaní až hanba, ale u původní kadeřnice mě štvalo, že chtěla probírat i moji rodinu (mamka k ní chodí také už dlouhá léta), což i přes naznačování moc nepochopila. Ale jinak jsem jí měla ráda, i si s ní ráda povídám. Když jsem chtěla mlčet, mlčela jsem, vystačila si sama (a mně to šlo jedním uchem dovnitř, druhým ven).

S novým se zatím tolik neznám, takže s ním ráda interaguji a povídám. Ale to bude o povaze. Sama se pořád vídám jen s jednou a tou samou skupinou lidí, moc se nestýkám s nikým mimo určitou bublinu. Takže kdykoliv mohu mluvit s někým mimo této bubliny, jsem nadšená. Dává mi to nový pohled na svět kolem. A zase - když nechci mluvit, tak si vystačí sám :D

Kde mi ale povídání vadí podstatně více a nesnáším to, je kosmetika a masáže. Tam mi to ten relax a odpočinek skutečně narušuje. U kadeřníka ne.

Diskuzní téma - Co očekáváte od návštěvy kadeřníka?
Martini90
159 příspěvků 10.4.15 10:57

Bacha, HMko si zavedlo manipulační poplatek při vrácení zboží (myslím, že je to 100-120 Kč). Navíc je nelze vrátit (a ani vyzvednout) nikde na prodejně, lze to pouze zaslat poštou.

Diskuzní téma - Oblečení a velikost HM
Martini90
159 příspěvků 6.4.15 12:22

Vrchol elegance to zrovna není, co si budem povídat.
Já trávím léto hodně na táborech s dětma a tudíž potřeba mít i funkční outdoor vybavení je zcela na místě.

Každopádně - nejvíc se mi osvědčilo si něco málo načíst a následně zajít do specializované prodejny a nechat si poradit personálem. Pokud narazíte na člověk, který se outdooru skutečně věnuje, vyzná se, je to plus.
Jste-li z Prahy, výbornou zkušenost mám s jedním prodavačem v Hudy sportu u Masarykova nádraží.

Diskuzní téma - Sportovní kabát z funkčního materiálu
Martini90
159 příspěvků 3.4.15 18:23

Sama tento problém nemám, ale kamarádka řeší nerovnosti vycpávkou - v jednom košíčku má vycpávku a v druhém ne.
Nic jiného se asi poradit nedá, jestliže je nerovnost výraznější.

Diskuzní téma - Plavky, když mám různě velké prsa
Martini90
159 příspěvků 21.2.15 17:53

Jestli potřebujete jen jeden dva kousky, tak než se namáhat se sháněním padnoucího někde v obchodě a rozčilováním se nad krátkými rukávy nebo nesednoucím střihem, mi přijde mnohem rozumnější řešení najít švadlenu a nechat si saka ušít na míru přímo dle vašich představ.

Diskuzní téma - Šik sako
Martini90
159 příspěvků 3.2.15 13:28

@Dulcinela Co je mi známo, tak u nás UD neprodává nikdo (jakožto kamenné prodejny).
Sephora nedávno dávala na instagram obrázek s kosmetikou UD a tvářila se, že tuto značku zařadí do prodeje, ale více info odmítla sdělit.

Já sama UD objednávám ze zahraničí, ale jen bázi. Paletky mě nijak neoslovily.
Každopádně koukněte na weby feelunique.com a lookfantastic.com

Diskuzní téma - Mizející oční stíny
Martini90
159 příspěvků 18.12.14 17:06

Zkuste si přečíst tento článek http://www.supervizaz.net/…n%C3%BD-kruh myslím, že je to přesně pro Vás ;)

Sama se také neumím úplně zařadit, snad kontrastní zima, ale ruku do ohně za to nedám. Nicméně jsem prostě založila obálku a začínám šetřit na cestu za paní Beátou ;)

Diskuzní téma - Jak se liší šatník blondýny a brunety
Martini90
159 příspěvků 8.12.14 23:45

@Pirek Tak teď se přiznám, že jsem trochu v rozpacích, jestli to mám brát spíš jako kompliment nebo spíše jako pobavení :D

Diskuzní téma - Mizející oční stíny
Martini90
159 příspěvků 8.12.14 20:01

@sosha Není vůbec zač.
Ještě teda dodám, že té báze od UD je potřeba fakt malinko. Mám ji skoro rok a všimla jsem si, že pokud ji dám příliš mnoho, tak mám na víčkách pocit těžkosti a párkrát už jsem cítila i pálení (a je to skutečně přemírnou báze, experimentálně ověřeno).
Každopádně jestli se líčíte jen jednou za čas, tak zkuste tu Too Faced - má sice o trochu nižší výdrž, ale když to máte jen na večer, tak by to mohlo stačit. Navíc je levnější a „lehčí“ :)

Diskuzní téma - Mizející oční stíny
Martini90
159 příspěvků 8.12.14 19:36

Mám hodně mastná víčka a relativně i dost slzím (ne, že bych brečela, ale ve vnějším koutku mám kapičku slz a mastnoty, která během dne rozmazává líčení).
Vyzkoušela jsem bází pod stíny několik, levné i ty dražší - Dermacol, Essence, Benefit, Urban Decay, Too Faced, Artdeco…

A vítězem u mne je Urban Decay. Ani v mém případě, ještě v zátěžovém prostředí laboratoře, kde výpary organických rozpouštědel nedělají dobře ničemu, líčení vůbec ne, se stíny nehnou a líčení vydrží celý den. Too Faced považuji za levnější alternativu, ale do práce bych si ji nevzala, na jakýkoliv jiný den s přehledem a vím, že bude držet také.

Jediné, s čím mám trochu problém, je řasenka. Ta se mi pod očima maže každá, i když některá méně, jiná více (vč. voděodolných).

Diskuzní téma - Mizející oční stíny
Martini90
159 příspěvků 1.12.14 13:58

To bych asi investovala do jiné tvářenky, protože zrovna ta mi vydrží celý den bez problému.

Sama zápasím s rozmazanýn očním líčením, holt mám hodně mastná víčka a dost slzím. Takže s sebou nosím vatové tyčinky naplněné odličovačem (k dostání v Sephoře) a občas si odstraním šmouhy pod očima.
Stejně tak mám u sebe matující papírky a pudr, ale to se teď na podzim dost zlepšuje a zdaleka se nemastím tolik jako dřív.

Jinak mám ještě balzám nebo rtěnku, dle toho, co ráno nanesu.

Diskuzní téma - Ladíte líčení během dne?
Martini90
159 příspěvků 14.9.14 22:52

Star Wars

Diskuzní téma - Star Trek nebo Star Wars
Martini90
159 příspěvků 8.9.14 09:08

Měřím o pár cm víc než vy a naopak drtivou většinu kalhot musím nechávat zkracovat, abych neměla u kotníků varhánky. A to si kupuji běžnou délku, žádné prodloužené verze.

Sama teda s kalhotami zápasím též hodně - neúměrně široká lýtka, rozdíl pas-boky taky větší, holt nejsem holčina s postavou desetiletého chlapce.

Padnoucí džíny jsem v posledních měsících sehnala v Espritu a jedny modré kalhoty mám z Mexx. Lněné kalhoty jsem sehnala ještě u značky Street One a zbytek kusů mám no name ze sekáčů.

Diskuzní téma - Problém s koupením kalhot?
Martini90
159 příspěvků 28.4.14 15:15

@Borůvka19 Tak mohu říct, že tímhle stylem běhám asi měsíc. Lýtka narostla o 3 cm v obvodu. Přitom běhám pomalu, techniku mi hlídá trenérka (jednou týdně běhám s níú, protahuji a beztak je to k prdu a lýtka rostou.

Diskuzní téma - Jak na velmi široká lýtka?
Martini90
159 příspěvků 11.2.14 19:18

Měla jsem tu čest vidět některé kousky z ebay naživo a mám ze všech stejný dojem - kus křivě ušitého hadru z toho nejlevnějšího matroše, střihy mizerné, délka šatů bývá tak akorát „po pysky“.
S botami nemám zkušenost, to je pravda, ale do oblečení bych nešla.
Pokud má někdo jinou (lepší) zkušenost, ráda si ji přečtu, já mám tuto.

Diskuzní téma - Ebay a oblečení z Číny

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Martini90 »

Napsat uživateli Martini90 zprávu   Přidat uživatele Martini90 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek