MaxMara

Ikonka uživatele MaxMara
Score: 0 Registrován od: 05.02.13, naposledy on-line 21.8.13 12:24
Počet příspěvků v diskuzích: 46 NJ
Hodnocení uživatele: 232 162
 
15.3.13 19:49

@kayav To bude ovšem problém těch, které to budou chtít řešit._D Za mě je to ok, je vidět, že jste byla svá už tehdy! Spíš mám problém s tím, že spousty těch hodnotících zapomnělo jak vypadaly ony. Zobrazit komentář »

15.3.13 19:45

@Ostružinky Nemáš zač.:)Jsi odvážná, hlavně si nedělej nic z toho, co musíš tady číst. Ještě jednou, mně se to líbí! Zobrazit komentář »

15.3.13 19:42

@kayav Za mě zelené a to jednoznačně už pro tu pohotovost s fotkou! Sluší Vám to, ale nevím jak pochodíte u pekelnic s tou černou barvou.:D Kolikrát mám pocit, že většina hodnotících jsou jen obyčejné ženské z ulice, které nemají o trendy v módě ani páru. Hlavně, že je to barevné a podle diktátu Ady. Zobrazit komentář »

15.3.13 18:20

Jste krásná mladá slečna a očividně ležíte v žaludku většině právě kvůli tomu.:) Zobrazit komentář »

15.3.13 16:24

@viera666 Mně zase rozčuluje to Satanovo číslo ve vašem nicku.:D Zobrazit komentář »

15.3.13 16:22

Osobně nemám ráda, že většina okomentuje každý kousek outfitu. Zvláště pak, když někdo píše, že by vyměnil to či ono za jinou barvu, triko za košili, sukni za kalhoty a naopak. Copak vážně nevidíte, že slečna je velmi hezky oblečená? Jak jste chodily ve stejným věku vy, dámy? Zobrazit komentář »

15.3.13 14:13

@Mofu K němu župan patří, louboutinky, nevím, ale jistě by si mohl dovolit každý pár.:D Zobrazit komentář »

15.3.13 14:02

@Mofu proč zrovna jeho? Mně se ten styl bot líbí, samozřejmě, že žádný papírový, ale třeba tyhle by mi rozhodně nevadily! Jsou krásný, barevný a každý jednoduchý outfit by ozvláštnily. Jsou to takový soliterky. http://images.luisaviaroma.com/Big57I/A92/011_0a7059d90313485faa3c4abb1f084d23.JPG Zobrazit komentář »

15.3.13 13:50

@Mofu třeba tyhle luxusní papuče CHristian Louboutin stojí jen cca $1400.:D http://t2.gstatic.com/images?qtbn:ANd9GcSiXwQWY5Sv3fu8B736retUBU8VopMASRon0sHLrPpODqmxfc7_ Další inspirace je na http://www.luisaviaroma.com/index.aspx?&gclidCMaK8Ibf_rUCFYhf3god6XoAnACatalogSrv.ashx|Seasonactual&Genderwomen&AgeA&SubLineshoes&DesignerId&CategoryId90&ItemSeasonId&ItemCollectionId&ItemId0&ColorId&FromSearchfalse&PriceRange&Discount&SizeTypeId&SizeId&Availablefalse&NewArrivalsfalse&ListaId&ViewExcludedfalse&IsMobilefalse&MenuDataCallbackmenuResponse&NewArrivalsAutomatictrue&ResponseTypeStringTextToEval Mně se to líbí, je to úplně něco odlišného než vidíme v ulicích u nás. Za mě zelené. Zobrazit komentář »

4.3.13 22:18

@Nian Když koukneš na oficiální stránky www.uggaustralia.com , tak tam zjistíš, že v ČR se neprodávají, je tam taky seznam prodejců, kteří mají možnost tyhle boty nabízet, každý povolení k prodeji vážně nedostane, uvidíš tam i jaký je rozdíl mezi pravými a fake... To, že mají R neznamená, že jsou pravý. Pokud budu chtít vyrobit totožný kus a vydávat jej za originál, nevidím důvod proč by měl být ošizen o značku originality. V každém případě stránka, kterou jsi tady vložila porušuje pravidla, jednak nemá povolení, nevidím ičo apod.. Zobrazit komentář »

4.3.13 22:09

@Atrofie Zcela nechápu proč máte potřebu pořád dokola odůvodňovat svůj názor. Někomu se líbí, Vám ne, další ne, o nic nejde. Věřím, že ve skutečnosti slečna vypadá ještě lépe než fotce. V každém případě jí moc sluší ten úsměv, který dneska spoustě lidem chybí! Mě jen baví, že kozačky na vysokým podpatku nazýváte holíny, kožešinu chlupatinou, kalhoty hned legíny. Btw, to, že se necítíte krásná nebo v rozpuku nebrání tomu, aby jste fotku upravila a dala bez obličeje. Alespoň poznáte jestli máte pravdu v tom, že chodíte oblékaná lépe než průměrně. Zobrazit komentář »

4.3.13 07:06

Mně se to naopak líbí, sama černou barvu nenosím, ale musím říct, že je to pěkně sladěné, ženské, jednoznačně si slečna/paní zaslouží zelené.:) Zobrazit komentář »

3.3.13 23:58

Podle mě je rozdíl mezi tím, co má slečna, a například tímto: http://www. obchodugg. com/…dp176.html U nich ale můžu udělat jen dlouhé aach, protože na boty po poloviční slevě za 2.600,– prostě nemám :D Jaký rozdíl? Oba odkazy jsou na fejkový UGG, tak nemusíš být ani smutná z toho, že na ně nemáš. Zobrazit komentář »

2.3.13 23:49

Kunkuli Nemělo to vyznít nijak arogantně, jestli to tak cítíš, tvá věc. Jen si říkám, že by si místo těch bot, jiný kabelky mohla slečna vzít i jinej kabát, né?:D audrey t Mně se líbí a to je ten rozdíl mezi námi dvěma a spousty z vás MP. Některá napsala, že jsou šílený a dav MP se připojil a zůstalo to vžitý. Tady jakmile někdo napíše něco nepopulárního, tak se jede klikačka na červený, ale na to já nehraji a je mi to naprosto fuk a píšu jen to co si myslím.:d Zobrazit komentář »

1.3.13 20:34

Kdyby jste vlastnily originál UGG, tak by ani jednu z vás nenapadlo takhle tyto boty komentovat tak hloupě. Mám je ve třech barvách a jsou to jedny z nejlepších bot jaké jsem kdy měla. Vypadají skvěle, jsou z pravé kožešiny, jsou velkým hitem ve světě a to nejen u mladých lidí či celebrit. Hlavně v nich nezažijete zimu a to ani náhodou a to se cení v první řadě.:) Vaše nohy jsou v nich jak v bavlnce, já je naprosto miluji. Takže dámy, to, že se vám tyhle hucule nelíbí, není problém té slečny, ale Váš.:D Jo a tím, že se staly hitem, začaly je dělat módní řetězce z nějakýho papíru, který se po prvním obutí sešmajdá a pak je pohled na slečny v těchto válenkách opravdu žalostný. Možná spousty z Vás tyhle UGG nikdy ani jiný než ty z řetězců neviděla a proto k nim máte postoj jaký máte. Rozhodně slečna není na takový počet červených ramínek, za mě rozhodně zelené. Zobrazit komentář »

15.2.13 01:05

Luke, nemyslím si, že ve svém věku můžeš objektivně posoudit celkový vzhled paní, která bude o generaci vyspělejší než jsi ty sám. Zobrazit komentář »

15.2.13 00:55

Jo, teď koukám, že se jmenuje Lukáš.:)) Zobrazit komentář »

15.2.13 00:54

Mně tady přijde taky takovej menší a i mladší, ale první moment jsem byla přesvědčená, že je to právě Albert. Ale máš asi pravdu, on má opravdu dlouhý a možná i užší nohy, tady je tak dlouhý nevidím..;) Jeho styl jsou právě skinny (možná i to mě ovlivnilo), triko do véčko a podobnej styl bot. Zobrazit komentář »

14.2.13 19:24

Souhlasím, nechápu jak mladík může dostat za outfit šedá myš tolik zelených ramínek?!? Je jak starý mladý, nemá to šmrnc! Jo a ty boty se mi nechtějí ani komentovat. Zobrazit komentář »

14.2.13 19:09

Chodím tady koukat už nějaký ten čas a za mě jste jedna z nejvýraznější osob na MP. Sluší Vám to a ta barva vlasů tomu dodává tu netuctovost. Zobrazit komentář »

14.2.13 19:04

Je to mladistvý, super účes, líbí se mi to. Zobrazit komentář »

14.2.13 18:59

Proč ne, Vendelíne, pořád lepší nový outfity než žádný.:) Zobrazit komentář »

14.2.13 18:56

Není to Albert z Charlie Straight? http://www.youtube.com/user/CharlieStraight Jestli je to on, budiž mu outfit odpuštěn. Zpěvák je to výborný! Zobrazit komentář »

14.2.13 18:45

Vypadáte krásně, jste krásná, téměř vše Vám sluší, ale některé kousky Vašich outfitů vypadají velmi lacině a obávám se, že skutečnosti to bude vidět mnohem více než na fotkách. Ty Jacqueline brýle jsou SUPER! Zobrazit komentář »

Napsat uživateli MaxMara zprávu   Přidat uživatele MaxMara do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek