melme

Score: 0 Registrován od: 08.05.12, naposledy on-line 21.10.13 19:06
Počet příspěvků v diskuzích: 7 Brno
Hodnocení uživatele: 69 1
 

Tunel do devadesátek

22.2.13 18:31

Ježkovy voči no to určitě nejsem, zrovna plesové šaty svěřuju do rukou pouze jediné krejčové...Karnevalové kostýmy není potřeba komentovat, jsou OK, ty prostě mají být bláznivé a směšné atd. Jejich učel je k tomu aby se lidi pobavili...Fotky ze srdíčkového plesu jsem dávala jen pro představu jak to tady u nás většinou vypadá, nepsala jsem že by tam nějaké šaty od Vás byly. Navíc já osobně jsem se letos srdíčkového plesu nakonec kvůli nemoci ani neúčastnila takže jaké šaty, krom těch na fotkách, se tam vyskytovaly opravdu netuším... Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 20:50

Tak ty šaty...jak jsem říkala nejsem si jistá že byly opravdu odsud...přece jenom je značka ever pretty a vietnamec všude, takže mohlo jít o shodu náhod...Ale takové ty děsy co se mi vryly do paměti jsem dvakrát (naštěstí) nezahlédla Kostýmy...vlastně ani nevím zda se opakují, ale i kdyby, tak myslím že je to celkem jedno, ono ty masky se prostě melou pořád dokola, zvlášť když to člověk chce za co nejnižší cenu. Takže pokud uvidím potřetí masku opice, krávy, hrášku nebo čehokoliv jiného, myslím že je to celkem fuk... Koneckonců se i bez půjčovny na každé takové akci objeví několik stejných masek př.: náctiletých slečen v kostýmku zajíčka, či zdravotní sestřičkyoboje ve stylu hlavně použít co nejméně látky. Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 17:10

Odkaz nevím proč nefunguje tak ještě jednou http://patrimeksobe.rajce.idnes.cz/VI._Srdickovy_ples/ Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 17:08

Tak se tedy jako skoro místní hlásím :D Do téhle půjčovny se hojně chodí hlavně pro karnevalové kostýmy, hlavně tady u nás na vesnici takové obyč stačí, drahou nákladnou masku tady beztoho nikdo neocení (stejně jako dobře ušité plesové šaty, což už tolik úsměvné není, občas bych Vám to opravdu nepřála vidět. Př. tady se můžete podívat na jedem z těch lepších) Bohužel se ale domnívám že si sem některé dámy chodí půjčovat i ty šaty, protože pár těch příšerností už jsem tady na plesech vidělaa neb možná schoda okolností... span classsmallPříspěvek upraven 19.02.13 v 17:27/span Zobrazit komentář »

Zkouška trpělivosti

26.11.12 19:45

Ha :) každodenní relaita beremka. Vyskytuje se tam pár nevěst které mají šaty bez šlehačky, splývavé, hladké. Dokonce se už vyskytují i také, které nepotřebují mít do barvy sladěné i pero na podpis jsou i také co ladí barvu tomboly (óó ano plyn zdarma čočka. I takovéto rádoby vtipné hry se odehrávají na svatbách) Hodně častý je i jev, že holka chce mít vše jednoduché, elegantní či ve stylu boho a postupem času podlehne většinovému nátlaku a skončí se šlehačkou a veškerým kýčem co k tomu patří... U jedné mě dostalo jak ji neustále šlehačkové princezny linčovaly za to že měla retro šaty, retro účes, retro brýle, a při tom bylo i z jejich soukromých fotek vidět, že je taková i v reálu a není retro jen na oko na svatbu, protože to zrovna frčí. Mě šila šaty mamka a myslím že se celkem povedly. Je jich spousta podobných, ale žádné přesně takové jsem nenašla. Padly jako ulité a jsou prostě jiné než většinaalespoň z mého pohledu. Stejně tak veškeré serepetičky jsme si vyráběli sami. A taky to šlo :) Moje sestramůj svědek měla pro změnu šaty po babičce, která se svatby nedožila; manželova sestra měla šaty nevím odkud, ale dle stylu šatů asi z caxy... span classsmallPříspěvek upraven 19.02.13 v 17:31/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli melme zprávu   Přidat uživatele melme do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek