Miho

Registrován od: 12.06.12, naposledy on-line 25.10.12 12:25
Počet příspěvků v diskuzích: 16 Hradec Králové
Hodnocení uživatele: 111 32
 
Miho
16 příspěvků 5.9.12 19:57

@Aprili Týjo, tak to je mnohem zajímavější než spousta blogů, co jsem zatím viděla. Je dobrý sledovat, že jeden kousek oblečení se jí tam několikrát opakuje v různých kombinacích, tomu říkám smysluplný šatník! Všechno tak nějak kooperuje se vším! :-)

Diskuzní téma - Existují i jiné módní blogy :)
Miho
16 příspěvků 11.8.12 16:31

@lilip někde o hodně příspěvků výše jste se ptala, co se nám zprotivilo, já úplně začala nesnášet veškeré vůně v čem je okurka, jsou to takové ty vůně čistoty. Měla jsem jednu, byla pro mě taková neutrální, brala jsem si ji, když jsem nevěděla jakou jinou zvolit. Jednou přišla neoblíbená učitelka na hodinu navoněná něčím podobným a najednou mi ten okurkový odér přišel nesnesitelný. To je všechno sice strašně dávno, okurky ale na sebe nevezmu dodnes :-) Parfém jsem věnovala babičce, která na sebe ve své šetrnosti nastříká všechno:-)

Jinak mám ráda výrazné silné vůně, které většina žen nosí spíš v zimě nebo večer. Dodává mi to sebejistotu. Často používám třeba Volare od Oriflame a milovala jsem Surrender od Avonu, kterou už nevyrábějí a já si šetřím v lahvičce poslední čtyři kapky. Nevíte náhodou někdo o podobné vůni, jako byl Surrender? Těžko se mi to to hledá, všude jsou jen takové průměrné sladké smradlavky…

Diskuzní téma - Jaký máte parfém?
Miho
16 příspěvků 11.8.12 13:03

@Sevie Taky se mi líbí, vlastně úplně ve všem. Její styl oblékání není zase až tak výrazný, ale je přesto je nepřehlédnutelný, protože je jiný. Každopádně mě dostává její hudba, má úžasný výraz, dokáže zpívat jako že lhostejně, ale přesto je to hluboce procítěné… no prostě R. I.P.- really inspiring person :-D

Diskuzní téma - Módní ikony
Miho
16 příspěvků 29.7.12 18:48

Snažila jsem se najít podobné věci, protože identické tam nebyly. Ale v podstatě to barevně (až na kabelku, ta byla také zelená), střihově i stylově sedí :-) Ještě jsem měla decentní červenou mašličku ve vlasech a takové velké lenonky s masivními obroučky. Tahle sestava by stála pár tisíc, to co jsem měla ve skutečnosti by nepřesáhlo 1500,–

Příspěvek upraven 29.07.12 v 20:43

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Miho
16 příspěvků 24.7.12 20:04

Asi vám povím příběh z druhé strany :-D Jsem archeoložka a moje práce je opravdu tvrdá. Nejběžněji pracujeme někde u cest nebo uprostřed polí, kde není vůbec nic. I ženské tak pěkně dřou, kopou krumpáčem, hází lopatou, celý den jsme v hlíně, špinaví a zpocení. Třeba dneska to bylo vážně hrozné, ještě v tom horku, mám úplně spálená záda. Cestou na mhd do vesnice jsem to vzala přes hřbitov a pustila tam na sebe ze studny trochu vody, ale stejně jsem tím mhd jela špinavá a upocená. Dřív jsem se kvůli tomu trápila a přemýšlela, kde se převlect a tak, ale brzo jsem pochopila, že to je totální kravina a že se nad to musím povznést. Hold nemůžu být pořád dokonalá a jindy si proto krásu vynahrazuju o to více. Když jsem se nad to povznesla já, tak by to zvládl určitě i někdo další. Třeba se na toho dotyčného zakoukat a popřemýšlet, jaký má příběh… třeba to jsou všichni archeologové :-D

Diskuzní téma - Něžné pohlaví? a v ČEM?!
Miho
16 příspěvků 21.7.12 21:29

@ad. Adéla Kdo by neměl rád Audrey Hepburn? Je to taková legenda… i mladí muži dnes říkají, že žádná taková se už nenarodí. S ní mám nejraději prázdniny v Římě, ale za to úplně nesnáším Snídani u Tiffaniho, připomíná mi to něco z vlastního života.
Celkově asi také preferuju staré filmy. To že neupadly v zapomnění je pro mě něco jako znamení, že je to kvalitní materiál. Mám ráda takovou tu klasickou americkou produkci až do devadesátých let. Třeba od dramatu 12 Rozhněvaných mužů, kde hraje Voskovec za emigrace, přes velkofilmy jako Ben Hur a Kleopatra, až po adaptace Kingových knih. Nejvíc mě fascinují ty nádherné výpravy, třeba u Kleopatry, to je nádhera až do nebes. Však se na tom taky nešetřilo, šaty jí pokrývali skutečným zlatem a tak :-) Páááni. Jo a nebo taková srdcovka je také série o Angelice. Už taky jen kvůli té výpravě! Ach…

Diskuzní téma - Co vy a filmy?
Miho
16 příspěvků 19.7.12 11:52

Ještě jedna stránka kam chodit na DIY nápady , je to tam trochu chaotické, když jste tam poprvé, ale jinak tam toho mají vážně hodně. Některé věci jsou ale dost pekelné, třeba taška ušitá z caprisone obalů nebo obalů od kávy. Člověk se musí ubránit nadšení z jejich schopnosti zrecyklovat doslova vše:-) Ale mě třeba vážně zaujalo přetvoření staré kazety na peněženku . Stejně tak skvělá je podle mě třeba kabelka ze starých elpíček, kterou si taky může každý udělat sám. A vůbec, z elpíček celkově mohou vznikat stylové doplňky ať už oděvu nebo domácnosti :-)

Diskuzní téma - Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?
Miho
16 příspěvků 17.7.12 16:53

@seznam.mih Tak nám sem pošlete odkaz, na které blogy pro dámy s echtovními tvary ráda koukáte :-) určitě to nezajímá jen mě…

Diskuzní téma - Existují i jiné módní blogy :)
Miho
16 příspěvků 16.7.12 21:50

Mě jako módní ikona ihned napadla Lady Gaga. Není to tedy můj idol, ale její jméno je často s módou spojované. Co na ni říkáte vy? Pro mě to je podivná směsice kulturní a emoční vyprahlosti a rozmařilosti, kterou nějak neumím pochopit a neoslovuje mě. Nejsem si jistá, do jaké míry by se jí člověk mohl inspirovat, aby ze sebe neudělal šaška :-) Chápu ale lidi, co jí obdivují, každý by chtěl zažít v životě takový úspěch jako ona a moci si v podstatě všechno dovolit a nesvazovat se nějakým diktátem konvencí apod.

Diskuzní téma - Módní ikony
Miho
16 příspěvků 16.7.12 21:28

@uu A nebolí to se takhle tvářit? :-D

Diskuzní téma - Existují i jiné módní blogy :)
Miho
16 příspěvků 16.7.12 21:26

@LadyPapajka Docela souhlasím. Na té Ině moc zajímavého nevidím. Oblečení má pěkné, ale nenápadité, jede podle trendů… Na každé fotce vyzubená a lacině namalovaná, působí to vulgárně. Sarah z druhého blogu je zajímavější, umí si hrát s detaily, které ji odliší, hned jsem si všimla třeba toho copu zezadu připnutého k hlavě, jak to má na jedné fotce. To je něco, co od módních blogů čekám, věšet na sebe oblečení z řetězců zase tolik inspirující není.

Diskuzní téma - Existují i jiné módní blogy :)
Miho
16 příspěvků 15.7.12 20:50

@Rebecca Smile No díííkes:o)

Diskuzní téma - Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?
Miho
16 příspěvků 12.7.12 19:33

Chtěla jsem vám ještě doporučit stránku Honestly WTF , kde tedy mají fakt dobré DIY nápady :-)

Diskuzní téma - Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?
Miho
16 příspěvků 12.7.12 19:32
@Ayla píše:
Myslíte, že je to kýčovité peklo?

Kýčovité peklo je asi přehnaný výraz, ale bez té stříbrné nitě by to bylo stoprocentně lepší. Jestli to nechceš mít jen černé, ale něčím ozvláštněné, napadá mě třeba pomalovat kaplík, teď se prodávají zlaté fixy, které drží na všm. To by byl zajímavý a neobvyklý detail! :-)

Diskuzní téma - Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?
Miho
16 příspěvků 12.7.12 19:00
Pročpak jen bižu?

Milé dámy, vážně se mi moc líbí, kolik vlastní iniciativy vkládáte to vytváření originálních doplňků! Teda nejvíc mě dostali ti jelínci pro barbie, každý chce být trendy :-)Taky jsme si dřív vyráběla kdejaké libůstky na krk i do vlasů, ale DIY se neomezuje jen na bižuterii, v rámci této filozofie neustálého přepracovávání a znovu obnovování starých věcí můžete pracovat v podstatě se vším. Teď právě se snažím vdechnout život jedné socialistické plečce a udělat z ní kolo. Dělám si to po svém (holčičkovsky nemotorně) a používám věci, co se doma najdou a ještě je nechci vyhodit… Tady na mojom blogu jsem to zdokumentovala. Jestli si chcete vyrobit vážně originální šperk, zkuste náhrdelník ze sichrů a nebo poznámkový blog se starých disket u něj jsem nafotila i postup :-)

Diskuzní téma - Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?
Miho
16 příspěvků 12.6.12 20:35

Tak trochu na odlehčení od těch vašich offtopiců ;-) Ještě jsem si vzpomněla, že jsem pro někoho šťastného ukryla v lese za chalupou jako dítě jeden poklad… Byly to nějaký československý a ruský mince a pár blbostí, který mi jako dítěti přišly strašně zajímavý, vesměs harampádí, co naši nepotřebovali. Hrála jsem si tehdy s kamarádkou na indiány a z májovek víme, že správný indiáni přece mají poklady! Tak třeba to někdy někdo najde a bude mu to připadat stejně úžasný jako mě, když jsem to tam kdysi zahrabávala…:-)

Diskuzní téma - Našli jste někdy nějaký šperk nebo cokoliv cenného?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Miho »

Napsat uživateli Miho zprávu   Přidat uživatele Miho do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek