mikita.miki

Ikonka uživatele mikita.miki
Registrován od: 29.06.12, naposledy on-line 19.10.18 17:12
Počet příspěvků v diskuzích: 1935 Pardubice
Hodnocení uživatele: 27499 3768
 

Jak se (ne)oblékat jako turista

21.7.16 14:31

No já sem se taky, když sme jeli autem, převlíkala na parkovišti. z auta sem vylezla v pohodlným cestovním a převlíkala sebe, děti, jen muž často odolával, že místní určitě jeho pomuchlaný kraťasy přežijou. ovšem nejde to všude a pořád, plácat se po rameni, jak sem dobrá, to jaksi nejde. protože pak když sme jeli vlakem, táhla jsem ten bágl a na nádraží někde na záchodech se převlíkat nebudu, nemluvě o tom, že ten batoh taky nemám kam dát a stejně ho potáhnu. Zobrazit komentář »

Jak se (ne)oblékat jako turista

21.7.16 14:25

Jenže to není vina batohů, ale blbounů, co je nesundaj, když nastoupí Zobrazit komentář »

Jak se (ne)oblékat jako turista

20.7.16 09:45

Nedávno jsem s mužem jela na výlet do prahy a většinu památek prochodila s batohem a ne nijak malým. krom klasických nezbytností, co běžně tahám i v kabelce jsem tam musela mít i věci na převlečení na druhý den, na večeři, takže i psaníčko a sandálky a dalších XY věcí. třeba,,blbej,, kartáč na vlasy, jenže ono to bez takových blbostí ani nejde a je jich nakonec bambilion. jeli sme vlakem, pěkně,,na študáka style,,. plánuju si pořídit pěkný batůžek, plátno nebo koženka, protože crossbody jsem koupila pěknou, ale prostě nezvládám ani na běžný výlet po městě s dětma pobrat všechno a za 23 hodiny mám ramena a krk ořezaný od popruhu (širokýho, ale i tak...) a svaly na ramenou v jednom ohni. můj drahý muž pak nakonec chodívá a má tašky křížem, svoji a moji. což je trochu nefér Zobrazit komentář »

Páteční momentky 11

8.7.16 10:32

Já chlapcům kotníkovky dávám. je pravda, že mají uzavřenější sandály s plnou špičkou atd, ale dávám, hlavně když jdeme do města. na hřišti je stejně hned sundají a po písku a trávě lítají bosky, ale pro delší chůzi ano. možná to není výchovné co do vkusu, ale u dětí řeším prvotně praktickou stránku a teprve to, co splňuje tuto podmínku se dostane sítem. pak až z toho, co propadne, vybírám to lepší, hezčí a vkusnější. u ponožek jsem na to nějak nepřišla. navíc jejich tatínek miluje ponožky, hlavně dost šílený fusky a i když v sandálech je nenosí, tak když má šortky a tenisky, tak ano a nedá si to vymluvit a kluci se začali s tatínkem předhánět, no nenadělám nic :D Zobrazit komentář »

Kanye v supermarketu

30.5.16 13:23

Mě to nepohoršuje. móda je asi o tom, přijít s něčím novým, nebo neokoukaným, šokujícím, tak houby zle. nejsem cílová skupina, dle mýho by bylo líp, aby to zůstalo v cílový skupině a ne v řetězcích ve velkým, protože málokdo to bude umět vynýst. jelikož ale mám slabost pro oblečení, co má co říct, tak se mi to jako koncept i líbí, ač teda mnoho jednotlivostí je fakt hroznejch. Zobrazit komentář »

Jak si poradit s přetrženým ramínkem

14.9.15 19:55

@AnaKarenina já se přiznám, že nedávno jsem mudrlantila nad objednávkovým katalogem knih a krom obligátní záplavy dětských knih (tam si neumím klepnout přes prsty) sem i zvažovala celou obligátní sérii knih o krásných francouzkách, co vše zvládají, jsou stále nádherné, muži jim padají k nohám a jejich děti sní COKOLIV co jim ta matka naservíruje a stihne to připravit mezi přípravou oblečení do divadla se svým krásným úspěšným mužem... no nakonec sem raději objednala další dětský knížky a možná dobře :D Zobrazit komentář »

Jak si poradit s přetrženým ramínkem

14.9.15 19:36

@defilenaiguille teď ste mi vzala iluzi:/ a já myslela, jak francouzky jsou vždy krásné, šarmantní... že ty knížky nelžou. ještě mi řekněte, že i oni maj nevychovaný děti jako všude jinde a jdu skočit... nebo si otevřít lahvinku a připít si, že to se mnou ještě není tak špatný :D Zobrazit komentář »

Tohle by máma nenosila

9.9.15 18:42

To je tak blbej stereotip... to neexistuje nic mezi drblejma džínama, uštvaným výrazem a mezi sukní a jehlama? já se klidně k uštvanýmu výrazu přiznávám, ne vždy mi jdou úsměvy přes pysk a skně nosím jen dlouhé, čímž zase aspiruju na lesanu. v krátký to s dětma nedávám, nemluvě že na vyloženě krátký nemám nohy. a podpatky taky nosím minimálně, s dětma si ty boty oddělám hned. jako jasně, chodit s dětma neustále jen o chodníčku v pěkně udržovaným parku, tak no stres, ale to sem naposledy zažila s prvním, od té chvíle, kdy začal být vypouštěn mimo vozidlo, to už jaksi nešlo a s navýšeným počtem potomků už vůbec. nenosím pohorky jako mnohé jiné, džíny jsou mi spíš protivný, nosím šaty, češu se a maluju, boty se snažím seč to jde mít čistý, ale nechápu tu histerii tady na mp ohledně toho, že matičky musí načinčaný na píškoviště... stejně když to jde, tak tam chodím bosa :D Zobrazit komentář »

Odíváníčko

21.10.14 10:44

Na svatbu jsem taky měla ušité šatky s balonkovými rukávy a kolovou a považte navíc i volánovou sukničkou! :D smetanová látka, matně pamatuji nějaká umělina a pestrobarevné kvítky, slamáček a červené lakovky. máma je pak darovala známé pro dceru a já jí to čas od času připomenu, že mi je uzmula. nezapomenu na ně a fotka z té svatby je moje nejoblíbenější Zobrazit komentář »

Odíváníčko

21.10.14 10:41

Mě můj táta vyšíval dupačky, které zase ušila moje drahá mať. a chodila jsem tehdá oblíkaná snad nejlíp v okolí, máma jakožto švadlena uměla pěkně šít a teta dovezla látky ze západního neměcka. do cca 8 jsem toho měla spoustu. teď zase řádí kvůli vnoučkům a plete. upřímně móda nemóda, miluju to a tašky klubek jí tahám s vděkem. a málokterý oblečení jako doma pletený svetry vzbudí víc nadšení hlavně u starší generace, co dobu samodomo pamatují. Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

2.9.14 21:41

@andiedvorakova ale tak nohy jsou ještě pohoda, to sem zvládala i na prahu 40tt s dvojčatama, horší byl jistý,,předoperační,, požadavek od sestřičky na oddělení :D fakt to chce vydržet, zatnout zuby... oblečení mi ani nepřišlo jako tak obrovský problém, šaty opravdz řeší mnohé hlavně v létě, ale kabát jsem už ke konci nemohla dopnout a to sem měla pořádné áčko, ještě že se to,,stihlo,, a než sem zase poporostla, už bylo teplo. boty jsem ovšem i obrečela. mám nohu 42 a ještě mi strašlivě natékala, byla jsem zralá na důchodky :/ v létě sem to zmákla v scholl sandálech, doporučuju, fakt super Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

2.9.14 18:13

V druhém těhotenství jsem narazila na problém, který ani těhotenské šaty vyřešit nedokázaly a to délka. v zadní části byly šaty dlouhé zcela dle záměru, ovšem zepředu jsem je měla jako minišaty, neb než pojmuly onu... eh, jak to říct... celistvost (!) mého břicha, látka prostě nestačila. řešila jsem to legínama. šaty, které by seděly by musely mít přední část někde u kotníků :D Zobrazit komentář »

Co bych si ráda koupila a nemám kde

16.12.13 21:01

To s tím výstřihem je holá pravda a mě to značně kazí náladu. nedávno jsem t tu i řešila, asi i řešením by byly šaty z MS ale ten mám daleko a já si prostě nelajsknu objednání z netu, na to je to pro mě fakt hodně peněz Zobrazit komentář »

Čtení o módě 3.

1.11.13 17:36

Přiznám se, že Mezi tradicí a módou byl chvílema trochu tvrdší chlebíček, ale opravdu zajímavá knížka. Tahle Móda je víc,,populárně,, nebo víc,,naučná,,? Zobrazit komentář »

Oscar de la Renta podzim/zima 2013

13.2.13 23:39

Tolik takové nádhery!!! Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

28.12.12 21:03

Pokud bych nebyla upozorněna na zlatost fleku, vážně bych si myslela, že paní trpí únikem... všeho! a to, co nazívá ada šortkami mi připomíná pánské boxerky v nevyhovující velikosti, dokonce přítel má jedny, které vypadají zhola stejně, i ten nápis, zakoupil je kdesi v asijské tržnici :D myslím, že on se nepřehmátl do sekce dámských šortek, to spíše slečna :D nebo v zimě to prodávají jako trenky, v létě tím rozšíří i dámskou sekci? :D Zobrazit komentář »

Další drobky a barvy

24.8.12 09:41

Já jsem milovník oné zemité varianty barev, na mě teda zmrzlinka není, ale vybrala bych si, ne že ne Zobrazit komentář »

Napsat uživateli mikita.miki zprávu   Přidat uživatele mikita.miki do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek