Mimoon

Motto: ... vždycky jinde, než jste čekali. A často úplně jiná.

Ikonka uživatele Mimoon
Registrován od: 17.11.11, naposledy on-line 21.3.19 19:58
Počet příspěvků v diskuzích: 42 Doma

Módní peklo sleduju skoro od počátku jeho existence, a i když se hodně změnilo, pořád ještě občas nakouknu. Byť především kvůli diskuzím. Přestože sama nebudu nikdy asi figurovat na fotkách v rubrice INSPIRACE, oblékám se po svém a nejsem líná pro jedno konkrétní tričko nebo jedinou MOŽNOU košili přerovnat celou šatnu nebo prošmejdit dvacet sekáčů.

Fotím, kreslím, píšu - i když to v poslední době dost flákám (www.mimoon.wordpress.com).

Pokud to jenom trochu lze, chodím pěšky, mám ráda ticho, černobílý fotky a vůni sedmikrásek. Zajímá mě architektura, knížky a často nakukuju lidem do oken. Baví mě moje práce, život, snění a celá řada nepublikovatelných činností. Doma mi šéfují dvě černé kočky.

Hodnocení uživatele: 419 48
 
13.1.19 21:40

Za mě teda strašlivě nepraktické (zvládnu ještě před odchodem z domova zaprasit i oblečení, kde je méně než 16 % světlé plochy :D), ale krásné na pohled & inspirativní. Nejen co do vzhledu, ale i přístupu. Přijde mi normálnější mít pár supr kousků v odpovídající kvalitě, leč dražších, než skříň narvanou... tzv. hadry (kvalitou i označením). Na fotku jsem narazila dáááávno po její publikaci, ale doufám, že jste se nenechal otrávit nedomyšlenými komentáři o jakési sebestřednosti. To by byla škoda. Zobrazit komentář »

26.7.16 09:28

@SweetPotato Jakože za perly typu ... cokoliv může mít dopad na krásně bílé kalhoty...? Anebo za hrubky? (Ženy se oblékají do bílé ve svůj svatební den, aby byli něžné...). Zobrazit komentář »

22.5.16 12:45

No, rozhodně to není, co do nositelnosti, model pro všechny. Jako inspirace se určitě hodí i pro nás, kdo třeba retro maximálně okukujem, ale na sebe bychom ho nevzali/y. :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Mimoon zprávu   Přidat uživatele Mimoon do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek