Mimoon

Motto: ... vždycky jinde, než jste čekali. A často úplně jiná.

Ikonka uživatele Mimoon
Registrován od: 17.11.11, naposledy on-line 21.3.19 19:58
Počet příspěvků v diskuzích: 42 Doma

Módní peklo sleduju skoro od počátku jeho existence, a i když se hodně změnilo, pořád ještě občas nakouknu. Byť především kvůli diskuzím. Přestože sama nebudu nikdy asi figurovat na fotkách v rubrice INSPIRACE, oblékám se po svém a nejsem líná pro jedno konkrétní tričko nebo jedinou MOŽNOU košili přerovnat celou šatnu nebo prošmejdit dvacet sekáčů.

Fotím, kreslím, píšu - i když to v poslední době dost flákám (www.mimoon.wordpress.com).

Pokud to jenom trochu lze, chodím pěšky, mám ráda ticho, černobílý fotky a vůni sedmikrásek. Zajímá mě architektura, knížky a často nakukuju lidem do oken. Baví mě moje práce, život, snění a celá řada nepublikovatelných činností. Doma mi šéfují dvě černé kočky.

Hodnocení uživatele: 419 48
 
Mimoon
42 příspěvků 22.3.17 23:10
A...

… pokud to bylo jako u nás, pravdu měl překvapivě pokaždé pan školník :-D

Diskuzní téma - Lodičky do školy
Mimoon
42 příspěvků 23.5.12 13:53
Nejen kabelky

… naletěla jsem podobně při koupi koženého opasku. Barva úžasná, vzor, design - a cena odpovídající vskutku koženému. Spokojená jsem byla do té doby, než jsem ho párkrát použila. Brzy se na nejexponovanějších místech rozlomil, a odhalil své nitro. Nic pěkného na pohled - spíš než kůže to vypadalo jako drť ze starých kartonů. Děs běs.

Diskuzní téma - Univerzální business kabelka
Mimoon
42 příspěvků 14.5.12 08:52
Tip na klíče a ID kartu

Vzhledem k tomu, že MALÉ KABELKY nenosím, vysypávala jsem před turniketem v práci každé ráno. Než mi došla trpělivost, a na drobnosti toho typu (klíče od stolu, kartička atd.) jsem si pořídila dostatečně výrazně barevnou taštičku. tam to všechno naskládám. mám to pohromadě (v případě ztráty si jistě budu gratulovat ;-)) a tohle už se ani ve velké kabelce přehlídnout nedá.

Diskuzní téma - Univerzální business kabelka
Mimoon
42 příspěvků 16.4.12 14:34

No, ty kecky mi přišly trošku přes čáru, to je fakt. Na druhou stranu - založit Peklo jen a jen na trošku jednostranné kritice „kasiček“ a bokovek - to taky asi není cesta. Na novém „Pekle“ se mi líbí poradna a větší prostor pro diskutující, to ostatní bude chtít asi čas…

Diskuzní téma - Prodané peklo

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Mimoon »

Napsat uživateli Mimoon zprávu   Přidat uživatele Mimoon do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek