modra_kocka

Ikonka uživatele modra_kocka
Registrován od: 14.05.11, naposledy on-line 8.2.14 13:59
Počet příspěvků v diskuzích: 903 Jalapeňo
Hodnocení uživatele: 6594 2227
 
6.12.12 11:40

Ty se toho držíš jako veš psích chlupů. Smiř se s tím, že tvému požadavku nevyhovím. Ale kdybych věděla, že z toho nebudeš týden spát, tak bych si takové věci určitě zapamatovala. Zobrazit komentář »

6.12.12 11:23

Bohužel, zvyk osahávat lidi nebo jejích oblečení během společenské konverzace jsem si zatím neosvojila. Jinak je mi samozřejmě líto, že tvoje krstná má na pyžamu o něco kratší rukávy, než by měly být, ale nepovažuji tuto informaci za relevantní v dané diskuzi :) Zobrazit komentář »

6.12.12 08:21

No tak samozřejmě, naživo měla upnuté rudé šaty s velkým diamantovým náhrdelníkem, ta fotka prostě dost zkresluje :D Světlý pravidelný vzor a dvouřadé zapínání nerovná se pyžamo. Zobrazit komentář »

6.12.12 08:17

Paní nebyla nijak vysoká, a Lovec inspirace je zřejmě vysoký dost :) Zobrazit komentář »

6.12.12 07:35

Tuhle paní jsem na Grace´n´Glamour potkala taky, chvíli jsme spolu i mluvily. Vypadala úžasně a chovala se jako opravdová dáma. Až se mi nechce věřit tomu, co čtu o jejích oblečení samovýroba, levné boty. Chování, vystupování a doplňky zřejmě dělají ještě víc, než jsem si myslela. Nesouhlasím s kritikou tvaru halenky a délky sukně, které tady některé píšou. Oboje je přesně takové, jak má být. Zaklínadlo projmuté věci, zvýrazněný pas, sukně nad kolena nefunguje v každém věku a v každém stylu. Halenka rozhodně není krabice (to je vidět i z fotky) má jen rovný střih, ale není zbytečně široká a beztvará. Sukně má délku přesně pod kolena kratší si v tomhle věku nemůže dovolit zdaleká každá (spíš skoro žádná). Paní sestavila dokonalý outfit pro danou příležitost a věk a má svůj styl. Škoda, že mohu dát jen jedno zelené ramínko. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli modra_kocka zprávu   Přidat uživatele modra_kocka do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek