MP Helena

Score: 0 Registrován od: 26.05.11, naposledy on-line 13.6.17 22:59
Počet příspěvků v diskuzích: 85 Praha
Hodnocení uživatele: 392 107
 
MP Helena
85 příspěvků 27.6.11 15:31

Teď jsem zrovna narazila taky na dobrou reklamu:
http://www.lavinaslev.cz/sleva/stylova-obuv-pierre-cardin-za-559kc-uzijte-si-leto-v-luxusu/
Sorry, to nějak nechápu. Luxusní tenisky? Luxusní boty za 559? Koženkové tenisky na léto???Akorát jsem myslela, že Pierre Cardin dělal nějaké celkem pěkné věci. Nemám ty značky zas tak prostudované, ale měla jsem to jméno spojené s něčím celkem stylovým, kvalitním. Asi se pletu.
(Tak podle mě tohle luxus není.)

Diskuzní téma - Luxus
MP Helena
85 příspěvků 16.6.11 09:16
Zarran ha detto : Máte někdo zkušenost s prádlem od Trioly? Velikostí by měli mít hodně, alespoň podle internetu, ale jde mi spíše o profesionalitu prodavaček, zda-li umí dobře poradit… díky
Velice dobré, cokoli jsem od nich koupila, tak vydrželo dlouho (asi kvalitnější materiály). Prodavačky moc nevím, už ani nevím kde jsem si prádlo kupovala, někdy určitě v Praze v jejich prodejně u Masarykova nádraží, tam dobré. Hlavně mi asi nepřipadalo, že bych potřebovala radit ;-)
Diskuzní téma - Podprsenky
MP Helena
85 příspěvků 29.5.11 20:34
modra_kocka ha detto :
Vypadá krásně. Akorat jsem si myslela, že tomuhle typu podprsenek se říká balkonová nebo bardotka, a ne push-up
Může být ;-) Já to nekupuju (mi vždycky připadalo divné, že se to pod tričkem rýsuje). Jsem se naučila jedno slovo a používám ho pro všechny vypolstrované podprsenky, ale ráda se přiučím další. Jak se to tedy pozná? Tahle teda má i jakýsi zabudovaný váček se silikonem nebo čím.
Diskuzní téma - Podprsenky
MP Helena
85 příspěvků 27.5.11 22:50
Karoleenah ha detto : Na puchýře totiž trpím strašně, v létě mám nohy permanentně oblepené náplastma, a to i přesto, že nosím kvalitní kožené sandály s širokými pásky…
Puchýře jsou blbé a co proti nim, nevím, připadá mi, že je potřeba, aby ty pásky byly fakt přesně správně velké (což je těžké obzvlášť ve vedru). Taky se mi občas dělají puchýře z méně často nošených bot, ale můžu doporučit náplasti Compeed. Na mě teda (na rozdíl od jiných) opravdu fungují. Když se začne puchýř dělat, připlácnu náplast, která mi připadá i celkem nenápadná, a puchýř se zase nějak vstřebá. Přinejhorším člověk vždycky může jít bos ;-)
Diskuzní téma - Boty a vše, co s nimi souvisí
MP Helena
85 příspěvků 27.5.11 09:58
Em H ha detto :
Heleno, pokud byste mohla říct, jakou prosím nosíte velikost na jaké míry? (aneb jaké jsou velikosti a nosnost značky la senza:)
Jinak určitě mají butiky v Anglii (nebo alespoň Londýně).
Nevím, jak v Anglii, já jsem koupila v Curychu a stála o dost víc. Podprsenku bez zkoušení fakt koupit nemůžu. Nosnost bohužel moc nevím, mám 80B, ale La Senza jsem potřebovala C, takže košíčky dělají spíš menší.
Co se týče sportovních, tak mně ShockAbsorber vyhovuje víc než ta od Triumphu, mám ji dva roky a je pořád stejná.
Diskuzní téma - Podprsenky
MP Helena
85 příspěvků 26.5.11 18:42

Zdravím!
V několika článcích se diskutuje o podprsenkách, co jsou moc vidět. Sehnala jsem po letech push-upku, která se nerýsuje pod oblečením, tak si to nechci nechat pro sebe. Potřebovala jsem ji teda hlavně proto, že je (může být) bez ramínek, a fakt drží. La Senza Itec má tu horní „hranu“ tak jako do vytracena, takže není vidět pod tričkem. Tak akorát doufám, že vydrží dlouho (nosím tak jednou za dva měsíce), protože byla přišerně drahá.

Diskuzní téma - Podprsenky

Zobrazit všechny příspěvky uživatele MP Helena »

Napsat uživateli MP Helena zprávu   Přidat uživatele MP Helena do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek