MP lucas

Score: 0 Registrován od: 08.04.12, naposledy on-line 31.8.14 00:24
Počet příspěvků v diskuzích: 17
Hodnocení uživatele: 92 15
 

Tak trochu jiná svatba

27.9.12 13:51

To je hnus! A už podle fotky má ta osoba zaděláno na odřeniny, kladívkové prsty, palec levé nohy (na fotce vpravo) uplně mimo botu, u paty druhé nohy má už teď patrně puchýř, naprosto odkrvené plosky... BRRR! V tom se přece nedá vydržet 5 minut, natož se v tom vdávat!!! Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

1.5.12 00:31

Kde se to bere, je jasné. Když jdou děti do divadla se školou, nemají oblek. Samozřejmě nemůžeme po nikom chtít, aby kupoval rostoucímu děcku každý rok nový oblek. Zvlášť rodině s dětmi se hodí každá koruna. No a tak to jde až do puberty, kdy jsou všichni free (nebyli jsme jiní). Potom se mládež rozdělí na tři části: První do ani divadla nechodí, maximálně do (multi)kina nemají společenské oblečení, neboť nemají potřebu ho mít. Pokud už jsou tito donuceni jít do divadla, přemýšlí o oblečení stylem zaplatil jsem lístek, co byste chtěli víc?. Takové nelze změnit. Druhá část do divadla jednou za rok i zajde, ale jelikož z dětství nemá zakořeněno, jak se obléct, vezme prostě na sebe cokoliv. Když se rozhlédne kolem, vidí stejně bezradné duše (a naše celebrity na TýTý). Neví, kde se zeptat na správné společenské oblečení a pokud už mají snahu, je hned v začátcích zmařena rádoby stylisty a hrůzbými blogy. Takovým nemůže mít nikdo špatné odění za zlé. Třetí se elegantní oblečení líbí odjakživa (jsou k němo vedeni v rodině), či jsou z druhé skupiny a překonali prvotní nezdary, případně z nutnosti např. kvůli zaměstnání byli donuceni společenské oblečení znát a nosit. Takoví se obléct umí. Škoda, že jich je málo... Moje oblíbené divadlo píše přímo na vstupenkách Společenské oblečení vyžadováno, džíny, prosím, nechte doma. To je jedna z cest. Jenže co s hříšníky? Vykazovat? Co když se budou soudit, kdo soud vyhraje? Nebo je to stejné jako v MHD, že lze např. opilého člověka vykázat i když má platnou jízdenku? Zobrazit komentář »

Přijela pouť a přivezla módu!

17.4.12 21:37

conny_neprihlasena: Nevím, proč jste můj příspěvek sepsula kvůli jedné potravině ze všech 25, které tam jsou zmíněny. Pravda, články to nejsou nejlepší, ale úplným nezasvěcencům aspoň trochu ukazují směr, jakým by se mělo levné stravování ubírat. Lepší články jsem momentálně nenašel, podělte se o nějaký Vy, další jistě budou v diskusi pod článkem o Mimibazaru. Mimochodem podle toho článku je losos důležitý kvůli obsahu mastných kyselin, které jinde nejsou (nebo se z toho těžko získávají) a jednou za měsíc nebo dva by se na něj ušetřit dalo. Pokud ne, tak se svět nezboří, a rozhodně to tam není zmíněno jako základ levného jídelníčku! A ovoce (víno) je samozřejmě nejlevnější (a nejlepší) v sezóně. Zobrazit komentář »

Přijela pouť a přivezla módu!

14.4.12 13:34

K tématu levných jídel: http://www.receptynadoma.cz/levnastravamuzebytizdravaobjevteznovujidlanasichbabicek23/clanek/ http://www.novesluzby.cz/zdraviazdravavyziva.206/zdravelevneachutnepotraviny.21605.html jistě takových článků najdete víc, stačí jen chtít. Jak se řiká: kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby :) Zobrazit komentář »

Přijela pouť a přivezla módu!

13.4.12 18:59

Jo a z vajec se dá vyrobit taky dost druhů jídel levně a chutně. I když samozřejmě bejvávalo levněji... Zobrazit komentář »

Přijela pouť a přivezla módu!

13.4.12 18:55

@Strašlivé kabelky: A pokud bydlí v domku se zahradou, mohou chovat slepice. Zvlášť teď, když si prodejci pohrávají s cenou vajec. Nebo králíky. Obé lze zpracovat na maso v případě hrozícího hladu. Zkrátka východisko se dá najít ze všeho, jen člověk nesmí být líný... Zobrazit komentář »

Přijela pouť a přivezla módu!

13.4.12 18:48

@Strašlivé kabelky: Proboha, smažený gothaj? Smím se zeptat, kde bydlí ta paní? V domku nebo bytě? Ať tak, či onak, i v bytě se dá udělat truhlík, nasadit do něj rajčata, salát, ředkvičky, okurky, papriku, šnitlík, česnek. Obyčejný chleba s máslem a sýrem/zeleninou/šnitlíkem je rozhodně lepší večeře než smažený gothaj. Kolik stojí kilo gothaje? 70 kč? Tolik stojí kilo kuřete, ze kterého jde udělat honosný oběd, kosti zbydou na polévku, zbytkové maso na nějakou zeleninovou fáši. Udělat z mouky a jednoho vejce těsto na nějakou zavářku, aby taková polévka byla sytější, snad dokáže i člověk, který je v kuchyni poprvé. Upéct doma obyčejný koláč (těsto+trochu ovoce+žmolenka) taky nikoho nezruinuje a jídla je z toho na dost dlouhý čas. To jsou jen první věci, které mě napadají, jak vařit levně a dobře. Jistě se na internetu najde mnoho receptů na dobrá levná jídla, mezi které rozhodně smažený gothaj nepatří!!! Kdybych si vzpomněl, kde jsem ten výborný článek četl, hodím sem určitě odkaz. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli MP lucas zprávu   Přidat uživatele MP lucas do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek