MP Monica

Score: 0 Registrován od: 22.01.14, naposledy on-line 20.12.17 18:25
Počet příspěvků v diskuzích: 18 Brno
Hodnocení uživatele: 230 76
 
1.1.15 18:54

Pro mě je toto Váš nejpovedenější outfit, lahodí to oku a má to nápad a šmrnc. Plusové body za to, že jste mi ukázala, že legíny a válenky nemusí být vždycky pekelné (u válenek přiznávám, že je to jejich premiéra). Zobrazit komentář »

20.4.14 17:38

Pokusím se Vám odpovědět ze svého subjektivního pohledu. Pro mě je na tom inspirativní např. kombinace bílého trička a bílých kalhot (pracuju v nemocnici a v životě by mě nenapadlo si tak moc bílé vzít i pro volný čas), která doplněná černým sakem vypadá super. Dále se mi (narozdíl od Vás) líbí, že je to takový strohý styl bez jakýchkoli náramků, náhrdelníků a činčurinek. Těch pár basic kousků spolu krásně hraje a pro mě to dohromady funguje. Dál mě inspiruje, že černobílý nápaditý outfit se dá vytvořit pouze z barevných ploch, nebyl třeba žádný vzor. (Pozn. na okraj, nemyšleno přímo na Vás. Jak Ada zavedla termín sexii, tak začínám pomalu nabývat dojmu, že se tady tvoří další, a to barvííí. Barvy vždy, všude a za každých okolností, to je jedno, že tohle je outfit postavený na kontrastu černé a bílé. I u starších outfitů, pokud nositelka vypadá s prominutím jako papoušek, je sice konstatováno, že to dohromady moc neladí, ale zelené za barvííí.) Zobrazit komentář »

19.4.14 00:41

Tohle je Váš (podle mě) dost možná úplně nejpovedenější outfit. Tohle si představím, když se řekne chic. Zobrazit komentář »

15.4.14 00:55

Nadherne. Premyslim, jak se inspiruju. :) Zobrazit komentář »

14.4.14 14:41

Ja tak nejak nevim. Kdybyste toto predvedla v hypoteticke soutezi oblec se behem 30 min. v sekaci do 200 Kc! tak dost dobry a asi byste i vyhrala. Ale predpokladam, ze toto nebyl ten pripad. Skoda, ze ze sebe delate ve veku 1520 dobrovolne takovou tetku. Ta kombinace halenkasukne je fakt nestastna a jak uz bylo receno, jak kdyz si odskocite od plotny. Boty se mi libi asi jako jediny. Kabelka se k celku vubec nehodi. Zobrazit komentář »

7.4.14 19:20

Toto hodnotím určitě jako jeden z Vašich lepších outfitů. Zobrazit komentář »

5.3.14 19:36

Líbí se mi to moc, drsňácké boty to právě dělají zajímavým. V nějakých hladkých už by mi to přišlo přeslazené. Jinak nevím jestli je to fotkami, nebo barvou vlasů, připadáte mi v tom jako moderní zimní princezna. :) Zobrazit komentář »

19.2.14 19:53

Vybodla bych se na ty kytky a tady vyměnila kabelku, ale jinak pěkné. Tyto barvy Vám moc sluší. Zobrazit komentář »

19.2.14 13:47

Mně to přijde vtipný ve smyslu, že to má jiskru a nadhled. Ty punčochy dotahují vtip do konce. Přemýšlím, že vtipný retro jsem tady snad ještě neviděla a doufám, že uvidím častěji. Jinak v principu jsem taky odpůrce bílých punčoch, ale tady ANO. Zobrazit komentář »

6.2.14 19:01

A mně to přijde bomba. Sladěné mi to přijde tak akorát, ani urputně, ani každý pes jiná ves. Největší plus za paruku, to je pro mě skutečná inspirace. To je snad poprvé, kdy vidím paruku použitou vkusně, elegantně a ne ve stylu Největší lolitka/gotička z Horní Dolní. Tleskám! Zobrazit komentář »

25.1.14 18:26

Super, toto je podle mě jednoznačně Váš nejlepší outfit. Nemám co vytknout, má to opravdu šmrnc. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli MP Monica zprávu   Přidat uživatele MP Monica do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek