MP Yvonne

Score: 0 Registrován od: 11.01.12
Počet příspěvků v diskuzích: 3
Hodnocení uživatele: 17 2
 
MP Yvonne
3 příspěvky 5.2.12 19:21

Tento problém mám přes 10 let, a sukně nosím přes léto prakticky pořád. Podvazkové punčochy? to mě teda trochu děsí :D U mě spolehlivě funguje si prostě než vyjdu z baráku natřít to místo kde se to rozdírá nějakým krémem a ten krém si vzít s sebou. Stehna se o sebe třou, ale nebolí to, protože se netřou nasucho. Garantuju ti, že to pomáhá. A až cítím, že je zas potřeba to trošku natřít, zaběhnu na záchod, přetřu a běhám dál několik dalších hodin. Vyzkoušej ;)

Diskuzní téma - tlste stehna v sukni
MP Yvonne
3 příspěvky 14.1.12 20:10
Ara ha detto : Mně otevřel oči Pohlreich. Nechci ho moc propagovat, je to sprosťák, ale když jsem viděla, co je možné najít v profesionálních hospodských kuchyních… Nedám dopustit na MacDonalds. Zaprvé je to čerstvé a za druhé fritéza zničí bakterie.
S Pohlreichem souhlas. Ale s tím Mekáčem - nevím, jestli si děláte srandu nebo to snad myslíte vážně… a jestli to myslíte vážně, tak teda nevím jestli si správně vykládáte slovo „čerstvý“…
Diskuzní téma - Gastronomická pornografie
MP Yvonne
3 příspěvky 11.1.12 20:15

Doporučuju asos.com , dá se tam hodně dobře vybrat, i z kožených věcí, navíc poštovný je zdarma. Je odtam třeba i tato http://4.bp.blogspot.com/…osfinal2.jpg ale už jsem ji tam nenašla.

Diskuzní téma - Batoh, taška, prostě praktické zavazadlo...

Zobrazit všechny příspěvky uživatele MP Yvonne »

Napsat uživateli MP Yvonne zprávu   Přidat uživatele MP Yvonne do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek