Mr. Bean

Ikonka uživatele Mr. Bean
Score: 0 Registrován od: 08.08.14, naposledy on-line 22.4.15 20:20
Počet příspěvků v diskuzích: 42 Praha
Hodnocení uživatele: 592 164
 
22.4.15 13:44

Konečně někdo, kdo cítí to, co já: ty dva odstíny růžové mě týrají, a nemohu pochopit, jak to ženy, které prý jsou k barvám vnímavější, nevidí. To mi vadí, kabelka je přezdobená, ale jinak půvabný outfit na půvabné slečně. Jen ještě jeden detail: jste sympaticky usměvavá, ale prosím, prosím, neukazujte tolik dásně! Na některých snímcích to působí až strašidelně. Zobrazit komentář »

22.4.15 13:40

Budíte ve mně pocit, že nikdy neporozumím ženám. Strašně krásný? Inu, záhadné pohlaví... Zobrazit komentář »

22.4.15 13:20

Nelíbí se mi to velice, cítím pocit slátanosti? Proč? Patrně kombinace tenisek s náhrdelníkem a kabelkou, které se mi velmi nelíbí. Je to takové jako teď budu za dámu, vezmu si šperk a kabelku. Ne. Výstřední náušnice by byly snesitelné, ale tento konvenční obojek? Zobrazit komentář »

22.4.15 13:16

Působíte jako jeden z příkladů, jímž mi mí gay přátelé dokazují, že bych se měl od žen odvrátit. Zajisté ne vy, jste pěkné děvče, ale v tom outfitu opravdu působíte naprosto asexuálně. Nejhorší jsou podkolenky a volné triko. A s touto barvou vlasů se nikdy nesmířím, je taková venkovská a laciná. span classsmallPříspěvek upraven 22.04.15 v 13:16/span Zobrazit komentář »

1.2.15 10:32

Jak to jen děláte, že vždycky vypadáte jako naštvaná socka? Zobrazit komentář »

1.2.15 10:31

Proč obě? Jiná realita se vás zastala. Zobrazit komentář »

1.2.15 10:27

Souhlasím s vyjádřeními dam výše: špatně sladěný, neforemný outfit, a ještě bych dodal, že se k němu nehodí celá hlava: hlava spořádané školačky. Prosím, chceteli už nosit takto černý nářez, naličte se výrazněji a udělejte něco s vlasy. Takto to je, jako když děvčátko zamění hlavy dvou panenek. Zobrazit komentář »

22.1.15 18:22

Ano, klasické, leč velmi, velmi přitažlivé. Zobrazit komentář »

22.1.15 18:22

Velmi dobrá analýza. Zobrazit komentář »

22.1.15 13:07

Spodní a horní část k sobě nějak nepasují. Horní půvabná, ale ten spodek... No a vytrčené nohy s těmi botiskami to dorážejí. Zobrazit komentář »

25.11.14 08:15

Příteli, takto ne. Jste si jist, že vás srdce táhne ke gentlemanskému stylu? Necítil byste se volněji v něčem poněkud country? Váš zevnějšek /alespoň zevnějšek posledních tří fotografií/ po tom přímo volá, a tristní výsledek to potvrzuje. Zobrazit komentář »

25.11.14 07:22

Nejsem schopen soudit detaily outfitu, celkový dojem je příliš silný. Mini, nude nohy, rozepnutý kožich, rozpuštěné peroxidové vlasy, a ještě auto v pozadí? Slečno, nezlobte se, ale je to jak fotočka do escort service. Zobrazit komentář »

25.11.14 07:12

Ošklivé a poněkud staromódní. Zobrazit komentář »

25.11.14 07:07

Slečinko, budu ošklivý, ale váš příspěvek je příspěvkem buď dítěte, nebo osůbky, řekněme: sexuálně neprobuzené. Jako byste netušila vo co go a kolem čeho se celý oděvní průmysl točí. Ano, vaše oblékání ne, ale to mi jen potvrzuje můj dojem z vás. Zobrazit komentář »

24.11.14 06:44

Souhlasím s oněmi slečnami, které oblečení vytýkaly nudu a banálnost. Dámy zajisté mohou sestersky jásat nad zázračnou zachovalostí postarší dámy, muž ovšem, oklamán mladým vzhledem, vidí pouze pohlednou ženu (jakých je ostatně mnoho, věřte mi, sleduji je) v stádní uniformě. Tudíž, hodnotíli oděv, musí dáti červenou. Zobrazit komentář »

19.11.14 06:20

Inu, možná pro jisté dámy. Mé libido nechávají naprosto chladným. Jakož celý tento oblek, působící na mě velmi nehezky, poněkud vypočítaně casual. Zobrazit komentář »

7.11.14 08:33

Inu, exponát ve mně nevzbuzuje obzvlášť výrazné emoce, ale vyzýváteli ke zdůvodnění negativa, tu je. Slečna vynalézavě uplatňuje ty části těla, které má pěkné, a to mé oko těší. Oblek sám na mě však působí jakýmsi zastaralým dojmem, jakoby zapraným, sukénka jakoby pocházela ze sokolského sletu. Slečna @sunnyrain použila nevybíravých příměrů, soudím však, že její pocity nejsou nepodobné mým. Běda, jsem maskulinní nevzdělanec a tento oděv je zřejmě ladies only, soudě podle všeobecného nadšení. Pokorně přiznávám, že ho nechápu. Zobrazit komentář »

25.9.14 09:32

Slečno, jste mladá a krásná, ale vaše outfity mi neodbytně připomínají venkovské přítelkyně mé matky. Vskutku, jako byste zamrzla někde v letech minulého století ten pruhovaný svetr druhé kreace obzvlášť. Zobrazit komentář »

25.9.14 09:30

Sladké děvčátko. Zobrazit komentář »

25.9.14 09:01

Souhlasím s vámi. Mám neodbytný dojem, že různé subkulturní styly spíše individualitu jedince potlačují, než aby ji zdůraznily. Zobrazit komentář »

25.9.14 08:47

Milý příteli, váš hlavní problém, bohužel, je, že vypadáte přesně jako to, co denně na ulici vídáme, jako ten nudný mainstream. Zdejší slečny vskutku nejsou přespříliš kritické ke kreacím pohledných pánů, uspokojíte je málem. Naprostý nedostatek nadšení ve vašem případě naznačuje, že váš módní styl je beznadějný. Zobrazit komentář »

20.9.14 09:04

Nechcete snad naznačovat, že uvedené příklady a onen páně Králíčkův jsou si rovny? Vámi vybrané fotografie jsou vzorem pánské elegance, a chodíteli tak oblékaný sám, obával bych se s vámi seznámit svou přítelkyni. S panem Králíčkem bych ji s klidnou myslí zanechal o samotě. Zobrazit komentář »

14.9.14 14:40

Odbornost vašeho příspěvku naznačuje, že jste důvěrným kolegou pana Králíčka, nejsteli dokonce jím osobně. Nemohu se nicméně zbavit pocitu, že sebelepší zdůvodnění nezbaví řečený outfit nádechu jisté provinciálnosti. Věru, v porovnání se staršími fotografiemi páně Králíčkovými žasnu, jeli to vskutku tentýž muž. Neboť tyto švihu a elegance nepostrádají. Resumé: Úmysl je jistě chvályhodný, ale úmysl sám nestačí. Aneb, ale není každá švadlenka Coca Chanel. Zobrazit komentář »

21.8.14 17:18

Nemáte pravdu, slečno, trochu mícháte hrušky a jablátky. Účelem motorky je rychle a bezpečně vás někam dopravit, a ozveli se sebelaičtěiší laik, že tento typ nesedí dobře na silnici, má to váhu. Účelem módy naopak je zkrášlit něžné pohlaví, případně k němu přitáhnout oči pohlaví opačného, vyvolat v něm city obdivu. Budíli ve valné části pozorovatelů city opačné, nesplnila svůj účel. Zobrazit komentář »

21.8.14 11:33

Přidávám se s rovněž laickým názorem: podobné pantofle jsou drtič vášní. Můj, mužsky prostý a zajisté zmýlený pohled z nich má dojem, že jejich nositelka klame tělem tváří se cool a free a sexy, ale vespod je to domácí puťka, co si právě odskočila od plotny. Opakuji, slečny že jsem jistě na omylu, ale tak to máte: toto je pohled prostého, módními arbitery nepoučeného kolemjdoucího. Jakož je 99% hetero mužů. Zobrazit komentář »

19.8.14 07:31

Já rovněž. Okouzlující slečna Zobrazit komentář »

15.8.14 07:29

Názor ještě dalšího muže Tak nějak stádní, přehlédnutelné, prostě další studentka v beztvarých hadrech s nějakým tím úletem. To je můj dojem, kdybych slečnu potkal, dvakrát se na ni nepodívám. A přitom je zřejmě hezká. Ale i kdyby byla Miss World, tím vztekáním se pohřbila. Já se dosud naivně domníval, že jen falešné přítelkyně lichotí, kde není čemu, a slečny se zájmem o módu se chytají každé narážky, jak svůj outfit vylepšit a být ještě krásnější. Vztekání typu ne, není to hučka, je to super retro zní opravdu předškolně. Zobrazit komentář »

12.8.14 14:46

Okouzlující Zobrazit komentář »

10.8.14 07:21

Kolego, já také ne. Zobrazit komentář »

10.8.14 07:20

Prosím, chtěla jste to. Krajně antisexy. Zobrazit komentář »

10.8.14 07:19

Slečno, zaregistroval jsem se specielně kvůli Vám, respektive kvůli Vašemu příspěvku. Protože označovat zjevnou vychrtlost výrazem dost štíhlá je to, co nám, mužům, působí skutečné peklo. Nechci být urážlivý, ale představa, že pozvu slečnu na romantickou večeři, a přes stůl jí ve světle svíček počítám žebra na hrudi, zatímco ona honí po talíři dva hrášky, to je skutečně drtič vášní. Zde stojím, palte, slečny, ale můj recept je: zahalit, přestat s dietou a vykrmit. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Mr. Bean zprávu   Přidat uživatele Mr. Bean do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek