Mr. Bean

Ikonka uživatele Mr. Bean
Score: 0 Registrován od: 08.08.14, naposledy on-line 22.4.15 20:20
Počet příspěvků v diskuzích: 42 Praha
Hodnocení uživatele: 592 164
 
Mr. Bean
42 příspěvků 22.4.15 09:03

@valery Tomu se říká neoviktoriánské pokrytectví.
@LCH Máte velikou pravdu.
Jinak mě to křižácké horlení za práva a důstojnost homosexuálů srdečně pobavilo. Bojovné soudružky by od gay komunity měly dostat kytici.

Diskuzní téma - Přiznání MP
Mr. Bean
42 příspěvků 23.1.15 12:32

@Jiná Realita Souhlasím s vámi. Na mě to rovněž působí nepříjemně, jako by dotyční demonstrovali poněkud křečovitě, jak svobodomyslní a cool jsou. Nemohu prohlásit, že mě nezajímají poprsí krásných dam, avšak ňadra kojných jsou zcela oderotizovaná.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Mr. Bean
42 příspěvků 23.1.15 10:53

@Dony Rafin Balmoral evokuje Skotsko, potažmo skotskou vlnu, což je velice, velice slibné. Je to název letního sídla královské rodiny.

Diskuzní téma - Pochlubte se s úlovky ze second handů
Mr. Bean
42 příspěvků 22.1.15 13:21

@Bara06 Možná jste hnusná, prachatá snobka (o čemž silně pochybuji), ale prodavačka byla rozhodně velice, velice špatná prodavačka. Být vedoucím, už tam není. Správná prodavačka buď předvede tablety do myčky, nebo nabídne mycí prostředky, houby, kartáčky, škrabátka, olejíčky, odvápňovače, dovápňovače, odmašťovače, domašťovače ( a dosáhne toho, že si je zákaznice odnese.)

Diskuzní téma - Pochlubte se s úlovky ze second handů
Mr. Bean
42 příspěvků 24.11.14 06:49

@LCH Přidávám se. Vím to ovšem z fejetonu Jana Nerudy, vysmívajícího se elaborátním názvům barev v krejčovství. Tuším tam píše: Řekne-li se místo ecru barva režná, nezní to tak pěkně."

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Mr. Bean
42 příspěvků 25.9.14 09:19

@vashtie Nechutné a malicherné, ovšem ony celé ty kampaně jsou takříkajíc o h---u. Když vidím kandidáta, jehož jediná nabídka je: Neslibuji, co nemohu splnit, pomyslím si něco o vyprázdněnosti naší politiky. Volíme tedy osobnosti? Jen to ne! Možná by vyšlo nastejno tahat los.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Mr. Bean
42 příspěvků 25.9.14 09:08

@VandaRybna Nu, musím říct, že tento plakát slečnu kandidátku v mých očích okamžitě diskvalifikoval. Prosím, pro autorku erotického sloupku by byl vhodný, pro veřejnou činitelku však vzbuzuje silné pochyby o jejím úsudku a potažmo zdravém rozumu. Leda snad, že by naznačoval, co naše politická scéna je: bordel. Dámy prominou.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Mr. Bean
42 příspěvků 19.8.14 11:22

@catherinne Tohle ještě jde, je to sice blbé, ale až je to přestane bavit, můžou to darovat do Klokánku. Horší jsou voskovky, připevněné na prkno, a pak se na ně fouká fénem, dokud různobarevně netečou. Rozkoš! zvlášť když přijde horké léto a tání pokračuje… až na koberec.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Mr. Bean
42 příspěvků 16.8.14 06:59
@euridike píše:
Veronika Žilková napsala: „Zavedla bych pravopis esemesek, bez čárek a háčků, s jednotným i/y a bez rozlišování velkých a malých písmen. Myslím si, že by školství mělo dbát na úplně jiné věci, než je trošku nesmyslně postavený pravopis. Vezměte si jenom interpunkci nebo předpony s/z, to snad muselo ve škole dělat problém každému. (…) Mnohem důležitější mi připadá znalost Iiteratury než gramatiky, kterou se děti akorát traumatizují.“

Nač se pak, slečny, divíte, odkud paní Agáta vzala svou inteligenci a sebevědomí?

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Mr. Bean
42 příspěvků 15.8.14 14:15

@PrincessLuna No však je tolik označení: fena, fenka, fenečka, psice, čuba, čubka, čubinka… tak nač další, které je i lingvisticky špatně. Jako doktorová je manželka od doktora, ne doktorka.

Diskuzní téma - Přiznání MP

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Mr. Bean »

Napsat uživateli Mr. Bean zprávu   Přidat uživatele Mr. Bean do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek