MUDr.Lant

Ikonka uživatele MUDr.Lant
Score: 0 Registrován od: 19.04.12, naposledy on-line 20.8.16 13:29
Počet příspěvků v diskuzích: 389 Praha
Hodnocení uživatele: 4367 565
 
MUDr.Lant
389 příspěvků 23.8.13 10:54

Obratlovce jsem zabila (rodiče chovají králíky a pod.), ale nikdy jsem neprojela křižovatku na červenou.

Diskuzní téma - Ještě nikdy...
MUDr.Lant
389 příspěvků 21.8.13 18:57

Na Rysy jsem se vyškrábala, ale nikdy jsem nebyla na Milešovce

Diskuzní téma - Ještě nikdy...
MUDr.Lant
389 příspěvků 21.8.13 09:43

@divkavmodrem vidíte a někdo může brát kolo jako způsob relaxace a vhodný dopravní prostředek k poznávaní krajiny, navíc LVA a Pálava jsou opravdu jak dělané pro cyklovýlety. Víte, v LVA přes den potkáte mraky lidí v cyklooděvu, ale večer, když jdou do restaurace, tak už jsou většinu v civilu, takže to nejsou až zas takoví burani, jak si myslíte. A že takto jdou na zámek - no většinou jsou cyklokalhoty ke kolenům a cyklodresy většinou neukazují všechny vnady žen a podobně. Takže cyklistka nakonec může být na zámku „slušněji“ oblečena než nějaká slečna v sukýnce sotva kryjící zadek a v tílku, které sotva kryje podprsenku.
Je jasné, že když pojedu do vedlejší vesnice pro chleba, tak si nebudu brát cyklooděv, ale když pojedu na výlet cca 50 km, tak si jej vezmu. Mimochodem, ne všechno oblečení na kolo je tak strašné jak si myslíte.

Diskuzní téma - Oblečení na sport, do města, na zámek, do restaurace?
MUDr.Lant
389 příspěvků 21.8.13 09:33

Tak v tom případě mi je vás opravdu a upřímně líto.

@divkavmodrem píše:
Kdosi tady použil slovo kinderstube, to je ono, co chybí 90% národa a co se jen těžko někdy dožene A taky jsem ovlivněna tím, že mi moje maminka nikdy nedovolila nosit tepláky, byť je tehdy nosili všichni Byly totiž pohodlné, víte?
Diskuzní téma - Oblečení na sport, do města, na zámek, do restaurace?
MUDr.Lant
389 příspěvků 21.8.13 07:48

Mi se osvědčil menší kufr z Ikea, jednak splňuje podmínky na kabinové zavazadlo (tedy u těch aerolinek se kterými létám, jiné jsem neověřovala a navíc byl levný. V případě, že vím, že budu mít překročenou hmotnost a jako kabinové zavazadlo jej vzít nemohu, tak jej nechám odbavit, nikdy jsem neměla potřebu jej balit, přistupuji k němu jako ke spotřebnímu zboží. Známá má nádherný a drahý kufr o který se náležitě bojí, já o ten svůj ne.

Diskuzní téma - Výběr cestovního kufru
MUDr.Lant
389 příspěvků 21.8.13 07:35

@divkavmodrem v tom případě je celý lednicko-valtický areál jedno velké peklo? Nevím, zda jste někdy na kole jezdila a zda jste jela nějakou delší trasu, nejlépe několik dní po sobě, protože pokud ano, tak byste to asi nemohla myslet vážně. Sice ne všechno oblečení na kolo je vrcholem vkusu, ale zato je opravdu velmi funkční. Navíc - pro ženy existuje cyklosukně - kraťasy s vycpávkou jsou pak krásně maskovány. Nebo si snad myslíte, že si cyklista potáhne s sebou společensky přípustný oděv, do kterého se převlékne někde na záchodcích, jen, aby mohl absolvovat prohlídku zámku a následně se opět převléci a jet k dalšímu zámku?
Asi jsem typickou potrefenou husou, ale ve městě, v práci a pod. byste mě potkala jako paní v sukni či šatech a s podpatky, ale když jedu na dovolenou na hory, tak se lousknutím prstů mé krásné lodičky změní v pohorky a mé šaty jsou najednou transformovány do sportovního oblečení, když jedu na cyklodovolenou (často do lednicko-valtického areálu), tak také dojde k transformaci v cyklistku, přeci jen, jezdit po cyklotrasách v lodičkách není úplně ideální.
Samozřejmě, když by někdo přišel do Státní opery v cyklodresu (a nebyl to kurýr, který jde předat zásilku), tak by to bylo opravdu velmi nevhodné, ale když někdo navštíví restauraci či památku v oblasti zaměřené na cykloturistiku v cyklooděvu nevidím na tom nic špatného.

Příspěvek upraven 21.08.13 v 08:05

Diskuzní téma - Oblečení na sport, do města, na zámek, do restaurace?
MUDr.Lant
389 příspěvků 30.7.13 15:15

@Aranel V NY jsem byla, ale ještě nikdy jsem nechodila po provaze.

Diskuzní téma - Ještě nikdy...
MUDr.Lant
389 příspěvků 30.7.13 15:06

Jógu už jsem cvičila, ale ještě nikdy jsem se nedotkla hada.

Diskuzní téma - Ještě nikdy...
MUDr.Lant
389 příspěvků 25.6.13 18:02

Z těch, co jste vyfotila bych si na sebe oblékla ty první, ty druhé jsou „moc obyčejné“, třetí se mi nelíbí a nevím čím a čtvrté jsou divné svými ramínky.

Diskuzní téma - Které šaty vybrat na promoci
MUDr.Lant
389 příspěvků 1.6.13 12:10

@abcdefg byla jsem na Floře, ale pokud vím, tak nyní mají větší prodejnu kousek od Budějovické ve Filadelfii, takže bych to zkoušela asi tam.
@MP estate ne všechny věci z dovolených jsou špatné, v rámci popularizace chemie na různých příležitostech proměřujeme šperky a určujeme obsah drahých kovů, šperky z dovolených vycházejí, co do obsahu zlata dobře (obsahují v 70 % více zlata než udává norma, ve 20 % sedí na normu a v 10 % obsahují zlata méně, ovšem je otázkou, zda si majitelky dobře pamatují, jako kolikakarátové zlato si šperk kupovaly), vzduchové bublinky však neproměřujeme, takže toto hodnotit nemohu.

Diskuzní téma - Šperky na zakázku
MUDr.Lant
389 příspěvků 31.5.13 14:07

Ano, mám šperk na zakázku, zlatnictví JK (Jitka Kudláčková), mohu doporučit, akorát jsou dražší.

Diskuzní téma - Šperky na zakázku
MUDr.Lant
389 příspěvků 19.4.13 10:54

Nyní mám vlasy lehce pod ramena (nechávám si je narůst, takže loňské léto byly kratší). Osvědčily se mi drdoly a nebo zapletený francouzský cop, jehož konec jsem zastrčila pod cop a přichytla vlásenkami, nicméně toto asi není proveditelné s vlasy po pás.

Diskuzní téma - Letné účesy
MUDr.Lant
389 příspěvků 12.4.13 09:06

Já jsem spokojena s řasenkami od Estee Lauder: Sumptuous a Sumptuous Bold. Mám pocit, že mi i déle vydrží použitelné, tak tak rychle nevysychají a nedrolí se.
Jednu jsem dala i mamce jako dárek, byla z ní opravdu nadšená (všimly si změny i kolegyně v práci) a po 3/4 roce se dožadovala další :-)

Diskuzní téma - Nejlepší řasenka - tipy
MUDr.Lant
389 příspěvků 21.3.13 09:45

Navíc, když by se s tímto líčením smála, asi by vypadala poněkud zvláštně. Na jiných fotkách se směje a úsměv má krásný.

Diskuzní téma - Módní blog
MUDr.Lant
389 příspěvků 20.3.13 17:15

Ano, koukat se pod nohy a dávat pozor, kam šlapu, ještě jsem se do kočičích hlav nezasekla a podpatek nezničila.

Diskuzní téma - Kočičí hlavy
MUDr.Lant
389 příspěvků 20.3.13 17:13

@NicoleK Vidíte a já si myslím, že je fotka hezká a nemám pocit, že by slečna byla zlá. Každý má trochu jinam posunuté vnímání toho, kdo je mu sympatický, kdo je krásný a pod. díky bohu za to.

Diskuzní téma - Módní blog
MUDr.Lant
389 příspěvků 15.3.13 13:55

@chinin asi by opravdu majitelé obchodu měli občas provádět mystery shopping, třeba by se toto pak nedělo.

Příspěvek upraven 15.03.13 v 14:10

Diskuzní téma - Arogantní prodavačky
MUDr.Lant
389 příspěvků 6.3.13 08:46

@mkourek Děkuji, toto jsem nečekala. Popisovaná historka z Tescomy se odehrála v prosinci 2011, bohužel si maminka označení prodavačky nepamatuje (ani nevím, zda ještě je zaměstnancem prodejny), možná bych jej mohla najít na záručním listě, pokud jej najdu. Obdobnou zkušenost s touto prodejnou mají i jiní lidé z mého okolí a byla by škoda, aby do prodejny nechodili zákazníci jen proto, že je prodávající dovede odradit.
Musím pochválit paní prodavačky v Tescomě umístěné v Centru Chodov, ty jsou vždy ochotné a dovedou poradit, ukázat kde co mají a tak podobně.

Diskuzní téma - Arogantní prodavačky
MUDr.Lant
389 příspěvků 4.3.13 18:58

@MPSkrolew Před dvěmi lety jsem byla v Palladiu v prodejně Villeroy Boch, narazila jsem tam na prodavačku, která byla značně neschopná, nicméně to se projevilo až při balení dárku, které nám sama nabídla. Hrnek vložila do krabice, kterou se pak 15 min (stopovala jsem to) snažila zabalit, musela jsem se krotit, abych ji neřekla, že si to zabalím sama. Co mě ovšem odrovnalo ještě více, než neschopnost zabalit krabici, byla její neupravenost s prominutím vypadala jako šmudla, lezla ji odporně zapraná podprsenka z pod trička/halenky, měla olámané nehty a oprýskaný lak, vůbec se do toho obchodu nehodila.

Diskuzní téma - Arogantní prodavačky
MUDr.Lant
389 příspěvků 4.3.13 14:13

@razorblade tak věřím tomu, že kdyby mamka ze skříně vytáhla ten nejlepší kabát co tam má a oblékla se jako dáma, tak že by si to asi prodavačka nedovolila, nicméně v FM byla sněhová kalamita a oděv dámy - vysoké podpatky a kabát šly stranou, přeci jen, když člověk potřebuje poměrně rychle prolítnout x obchodů, volí něco pohodlnějšího, hlavně, když venku napadne 25 cm sněhu. Nicméně i tak byla mamka oděna lépe, než 90 % okolí, ale asi nebyla dostatečně honosná a nedávala dostatečně najevo, že má naditou peněženku.

Diskuzní téma - Arogantní prodavačky

Zobrazit všechny příspěvky uživatele MUDr.Lant »

Napsat uživateli MUDr.Lant zprávu   Přidat uživatele MUDr.Lant do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek