Mydri

Registrován od: 01.12.12, naposledy on-line 13.6.17 11:18
Počet příspěvků v diskuzích: 175 Praha 5 - Stodůlky
Hodnocení uživatele: 909 396
 

První ramínko na šaty: Co nosí manželka prezidenta USA?

10.2.17 12:27

Asi jsem stará konzerva, ale domnívám se, že když se někdo chová neuctivě k ženě jenom proto, že její manžel je idiot, tak se sám idiotem stává. A když je ten někdo první dáma, tak je to navíc ještě dost, dost, dost trapný. Zobrazit komentář »

Jak se (ne)oblékat jako turista

19.7.16 15:28

A tohle, co píšete vy, Ado, je něco ve stylu ať je realita jaká chce, já budu zuřivě obhajovat to, co jsem napsala do článku, i když lidi budou psát, že jim to nevyhovuje? Stejná logika. Do crossbody se absolutně nic nevejde, deštník potřebuju vždy, protože nejezdím k moři, ale na sever, čtečku/knihu rovněž, protože si takhle třeba v kavárně ráda něco přečtu, když odpočívám, případně si knihy kupuju po cestě, a foťák na mobilu nemám rozhodně tak dobrý, abych s ním seriózně fotila, s dovolením si nechám klasický foťák, protože to je větší challenge a zábava, než s jakýmkoli mobilem s padesáti filtry. Zobrazit komentář »

To jsem zase rozfrcala peněz...

12.5.16 23:49

Hm, taky jsem tak dopadla, asi jim půl roku na třistastránkovou knihu předtím bylo moc. A pak to takhle dopadá. :D Zobrazit komentář »

První květnový haul!

11.5.16 14:11

Já jsem jí to sežrala i s navijákem. Přiznávám. :D Dokonce i tu veganku! Teda něco mě zarazilo, třeba proč tam píše o bezdomovcích a zvířátkách, když to normálně nedělá a s módou to absolutně nesouvisí, ale tak co. Starbucks jsem si nevšimla, tam by mi to asi došlo. Zarazil mě trochu Orsay a jeho kvalitní materiály, protože upřímně řečeno, NE, ačkoli ty šaty přiznávám se mi fakt líbí. Nicméně jak tu někdo psal, hrozně se to mačká, bůhví z čeho to je. A taky jsem si pomyslela něco o tom, jak je ten makeup hrozný, ale pak jsem se přesvědčila, že tomu jen nerozumím :D Ale některé ty kousky podle mě nejsou špatné, samozřejmě záleží na materiálu (ta blůza asi nebude z bavlny, že), ale třeba ta červená bunda je super a dokonce i ty Promod šaty bych zvládla. Ado, co sis to teda vážně koupila? :D span classsmallPříspěvek upraven 11.05.16 v 14:11/span Zobrazit komentář »

První květnový haul!

11.5.16 14:03

Přesně, taky jsem přemýšlela, jestli si sem troufnu napsat, že se mi fakt líbí :D A ten řetízek taky, je mi jedno, jestli je módní nebo ne, ale připadá mi hezký :) Zobrazit komentář »

Video od Ady: který svetr obstojí ve zkoušce ohněm?

9.2.16 10:10

Mimochodem, pozná se akrylový svetr na dálku? Některé samozřejmě ano (třeba ta Terranova), ale když prolézám v sekáči ramínka, občas objevím měkoučký, teple vypadající svetr, který se mi zdá jako příměs vlny, a je to třeba celé akryl. Zobrazit komentář »

Video od Ady: který svetr obstojí ve zkoušce ohněm?

9.2.16 10:09

Na akrylovém svetru dle mého není nic špatného, pokud se nevydává za extra kvalitní svetr (s extra kvalitní cenou) a počítám s tím, že časem odejde. Já mám třeba docela dost akrylových svetrů ze svých terranovových let, a jsem s nimi spokojená ano, nečekám od nich, že budou extrémně hřát, ale na přehození před sebe to stačí, mají krásné barvy a světe, div se, mám je několik let a neopraly se, nevytahaly a pořád vypadají dobře. Ale za takový svetr bych samozřejmě nedala bůhvíco. Nicméně tím to samozřejmě nikomu necpu. Jen to beru tak, že když se mi ten svetr líbí, není to kombinace osmi materiálů, ale třeba jen akryl a něco, není drahý atd., tak si ho prostě k nějakým příležitostem můžu koupit. Teď jsem poslední dobou začala sbírat svetry s příměsí vlny, je to samozřejmě něco jiného, i tenký svetr hřeje víc, než rolák z Terranovy, navíc je kupuju v sekáčích, za mnohem lepší cenu, než ty akrylové v Terranově :P Zobrazit komentář »

Dárky pro celou rodinu

22.12.15 01:21

To máte dobré, mně to došlo až u těch špičatých bot. :D Zobrazit komentář »

Dárky pro celou rodinu

22.12.15 01:02

Až do samého konce jsem si nebyla jistá, jestli je to jako fakt... on ten tón... :D :D Zobrazit komentář »

Vyměňte staré za mladé 1.

4.11.15 23:20

Já si myslím, že Ada to nemyslela tak, že VŠECHNO, co má pásek přes nárt, musí být nutně ohavné a nemoderní. Koneckonců tady slečna kousek nade mnou dávala fotky s téčkem na naprosto úžasných botách, nebýt odpůrce takhle vysokých podpatků (nemám ráda, když jsem moc vysoká :P ), tak po nich skočím. Na ilustračních odstrašujících fotografiích je ten pásek tlustý (a ohavný), a to je ten problém. Tenounký by být dle mého problém neměl. A mimo komentář, připadá mi naprosto uchvacující, jak se mi přesně všechny ty odstrašující lodičky nikdy nelíbily, ani jedny z nich, jsem ráda, že nejsem jediná :) Leda tak mašli bych unesla, ale to se zase nedá brát ke všemu. Co se týče bot, tak prostě souhlasím do puntíku, doporučované jsou všechny skvělé a zatracované jsou všechny (pro mě) ohavné, a ano, u nás na škole v tom vídám hodně, hodně slečen. Bohužel. Zobrazit komentář »

Těžký život pracující fifleny: Dress code

20.10.15 23:55

Přestala jsem číst při druhém řádku. Jestli jste chtěla ukázat, že jste inteligentní a sečtělá, tak vám to nevyšlo. Zobrazit komentář »

Na nákupech v Budapešti

13.8.15 21:59

Naprostý souhlas, pojedeme spolu! :P Zobrazit komentář »

Haute Couture SS 2015

5.2.15 18:53

Když už jsme u kultury odívání, tak první věc, co mě napadne u většiny modelů z přehlídek (tady jich je třeba dost, ačkoli ty kytkydívky jsou super!), je moderní umění. Je to uznávané jako umění, má to nějakou tradici (ačkoli chudák Piccasso by se asi divil...), chodí a kouká na to spousta lidí, spoustě lidí to visí na zdech ale já to prostě nikdy nepochopím, protože tu uměleckou hodnotu nevidím a nechápu smysl něčeho takového, když se mi to nezdá ani hezké, ani využitelné. U spousty kostýmů z přehlídek to vidím stejně. Zobrazit komentář »

Na míru z Votoče

11.1.15 00:51

Já jsem taky totožná. A na Vinted jsem sehnala už hodně pokladů, ale chce to mít čas a trochu hledat a hrabat, od toho je to sekáč. Zobrazit komentář »

Polyesterová epidemie

31.8.14 23:42

Ehm, proč mám červená ramínka za to, že jsem se se pokusila doporučit něco, s čím mám dobré zkušenosti? Zobrazit komentář »

Polyesterová epidemie

31.8.14 15:17

Jak jsem psala výš, dost častu nakupuju trička v Terranově. Nemají to samozřejmě vždycky, ale čas od času se tam objeví veliké kolekce basic triček ve stovce barev, bavlněných, bez obrázků, a některá přímo s aplikacemi tipu knoflíčky na ramenou nebo ve výstřihu a tak. A ne, nedělám si srandu :D Zobrazit komentář »

Polyesterová epidemie

31.8.14 15:10

Teď to asi bude znít, že jsem se zbláznila, ale jestli chcete jednobarevná trička z bavlny, jděte do Terranovy. Čas od času mají velkou nabídku basic triček ve všech velikostech (i to svoje XS tam najdu), ještě se mi žádné od nich nerozpadlo a fakt je to bavlna. Taktéž doporučuju jejich svetry, které jsou sice dost pravděpodobně s příměsí (já složení čtu jenom když mi materiál připadá divný, orientuju se podle hmatu sáhnu a vím), ale nosím je už kolikátou sezónu a jsou krásné. A taky mají obvykle basic barvy bez vzorů, ale i krásné se vzorem (třeba norským) :) Zobrazit komentář »

Votoč peklo

17.3.14 23:04

Mám odtamtud spoustu skvělých věcí například boty, co jsem nosila půlku zimy a narozdíl od jakýchkoli značkových kozaček mi v nich nebyla zima, červené retro střevíčky, krásné dlouhé tričko s kočkami... jediné, co se úplně nepovedlo, bylo jedno tričko, kratší, než jsem myslela (a než nosím), ale není to katastrofa. Chce to hledat a hrabat, stejně jako v sekáčích :) Zobrazit komentář »

Předsevzetí

7.1.14 00:25

Aha. Aha. A chtěla jsem říct ne. Aha. :D Zobrazit komentář »

Předsevzetí

2.1.14 00:33

No ale to je snad logické, že si nebudu kupovat něco, co se mi k ničemu nehodí, ne? Nechápu. Zobrazit komentář »

Předsevzetí

27.12.13 02:09

To se mi líbí! Asi si zajdu do skříně a vyzkouším Adu + Vás. Ale ta období víte co, znáte to, bude studené léto a sukni pak budu nosit jen na jaře, to asi nejde zcela. Zobrazit komentář »

Sbírka podprsenek aneb už zase

21.8.13 21:24

J8 myslím že to tmavé není kabelka, ale pouzdro s fotoaparátem, některé takhle vypadají a na drahý foťák je to dobrá věc. Teda ne že by to paní nějak zachraňovalo... :P Zobrazit komentář »

Indická inspirace: sárí

11.3.13 19:23

Fakt to zkuste, sárí je asi jediný kus oděvu, u kterého naprosto nezáleží na tom, jakou máte postavu :) Právě výrazné křivky to lehounce obepne, zvýrazní a pokud ještě máte třeba výraznější pas, tak to bude skvělé. Vyfoťte se v tom třeba, pak to ukažte (nemusíte tady, kdekoli kde vás znají) a uvidíte, budete mít víc pochval, než byste čekala. Jediné, co může u sárí vadit, je třeba typ obličeje nebo obecně typ, ačkoli i světlounké blondýnky jsem v tom viděla a žádný problém. Zobrazit komentář »

Indická inspirace: sárí

10.3.13 19:10

Právě naopak, pokud tím, že jste spíš na český kroj, naznačujete typ své postavy, z vlastní zkušenosti (co jsem viděla) musím říct, že málokomu sluší sárí tak, jako slovanským postavám. Fakt je to nádhera :) Zobrazit komentář »

Fashion week 4. (Milán)

3.3.13 21:51

Veškerá černá krajka je 3 3 A naprosto úchvatná je kombinace od DG, sukně s vysokým pasem a halenka, to okamžitě chci do skříně! Ve zbytku jsem se trošku nenašla, ale kouká se na to rozhodně krásně. Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

24.2.13 13:53

No vždyť jo, já jsem reagovala na slečnu nade mnou, co tvrdila že to je jak z Moulin Rouge není! Právě proto, že MR má obrovskou úroveň. JÁ jsem to nesrovnávala, to by mě ani nenapadlo. Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

23.2.13 17:40

(radši jsem to smazala, abych nebudila veřejné pohoršení :P ) span classsmallPříspěvek upraven 24.02.13 v 13:54/span Zobrazit komentář »

Ukažte špeky

21.2.13 00:30

Bože můůůůj, tohle že je reprezentativní účes do práce??? zděšeník Navíc se jí to vůbec nehodí k obličeji. Ale plus za to namalování, to se povedlo. Zobrazit komentář »

Držte se na špici

8.1.13 20:43

Jsou hezké a jsou nositelné, dělám historický šerm a vlastním je, a sice je špička někdy stejné utrpení, jako asi tyhle špičky civilních bot (hlavně na kočičích hlavách do kopce, to je lahůdka), ale jinak nemám problém :) Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

7.12.12 02:49

Grepy jakožto velikost dámského poprsí nebo je to slang něčeho jiného? :D Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

7.12.12 02:47

Právě zrovna tenhle se mi líbil, tak jsem si šla prohlédnout i zbytek :) Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

5.12.12 23:47

Tak jsem si prohlédla ty jejich 'šaty' a zjistila jsem, že pod některé z nich bych si vzala tričko bez výstřihu, k tomu sukni nebo kalhoty, proměnila je na dlouhý 'svetr' a bylo by to nositelné! :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Mydri zprávu   Přidat uživatele Mydri do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek