myyna

Ikonka uživatele myyna
Score: 0 Registrován od: 18.07.12, naposledy on-line 22.7.13 09:51
Počet příspěvků v diskuzích: 47 Praha
Hodnocení uživatele: 427 156
 

"Kožené" šmejdy (a něco pro kutily)

11.6.13 08:49

A koupí to pak někdo? Když máte zajímavý design, tak buď se lidi leknou toho designu a nebo ceny, protože za to se taky platí. Za to, že to někdo vymyslel jinak a dal si s tím práci. Pak lidi ohrnujou nos, že je to moooooc drahý :(. Zobrazit komentář »

"Kožené" šmejdy (a něco pro kutily)

11.6.13 08:47

Camaieu je přece všechno šmejd. Tržnice v kamenném obchodě. Tam bych kožený pásek fakt nehledala. Oblečení na jednu sezónu ano, proč ne??? Kožený pásky hledejte v českých obchodech s kůží. Přesně, jak píše Ada. Zobrazit komentář »

Petra Balvínová, nejhorší z nejhorších?

15.4.13 15:41

Jestli někdo bere články na Super.cz vážně, tak to nemá v hlavě v pořádku. Balvínová je skvělá. Tečka. Zobrazit komentář »

Příliš drzá inspirace?

15.4.13 15:37

Říkala jsem si, jak dlouho přemoudrá pastýřka Ada vydrží tu snůšku nesmyslů, které se množí v komentářích k Inspiraci/Galerii a usměrní své ovečky nějakým výchovným článkem. :D Inu, teď už je to v rukou božích... :D Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

31.3.13 14:19

Popuzeně jsem nereagovala ani popuzená nejsem, jen jsem se pozastavila nad tím, proč by Praha měla být výjimkou, když obecný národí nevkus nekončí za hranicemi jakéhokoliv města. Všude vidím mix dobrého špatného, při čemž dobré bohužel pokulhává. Jak v Praze, tak na malých městech. A že tu máme víc možností, inspirace, obchodů na to, abychom byli vkusnější? To musí mít člověk podle mýho názoru v krvi, protože pokud ho nezajímá co nosí na sobě, nezačne ho to zajímat nikde, byť by byl bombardován ze všech stran. :) (Aby to zas nevypadalo popuzeně.) Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

31.3.13 11:43

Nevím, proč by Praha měla být jiná od zbytku republiky. Tak to prostě je, ale světlý výjimky tu taky potkávám a zas tak málo jich není. A cizinci se oblíkaj fakt líp, je to pravda, ale většinou ti nad třicet. Mladí turisté vypadají uplně stejně jako naši teen a dvacítkový spoluobčané. Zobrazit komentář »

Putovní hrabárna

25.3.13 08:28

Mám to přesně tak. Kamkoliv jedu, dívám se po sekáčích. A v normálním obchodě nakupuju pouze, když jsou velké slevy. Má to nevýhodu, že ty věci už nemám pomalu kam dávat, protože mám v second handech štěstí. Často nacházím kašmírové svetry v super stavu, značkové kabáty, zajímavé šaty a podobně. Zobrazit komentář »

Burda 11/1993

17.3.13 13:20

Myslím, že si tam nedělali starosti s více věcma, onehdá mě v nějaké upoutávce na Vyprávěj praštilo do očí, že si návštěva při příchodu k hostitelům dala navzájem s nimi pusu na obě tváře jako se to dělá teď. Tenkrát by to ale nikoho ani nenapadlo. Nebo alespoň v mém okolí a rodině jsme to rozhodně nedělali. Zobrazit komentář »

Burda 11/1993

17.3.13 13:15

Ach, měla jsem sametovou mikinu a nechtěla se jí vzdát! A taky obrovský černý svetr s růžema, který byl ultra hnusný, mě bylo patnáct a vypadalo jsem v tom na padesát. Nakonec ho nosila mamka, už tenkrát jsem ho odmítla nosit. Ta sukně mi nepřijde až tak šílená, šílená je spíš její délka, myslím, že kdyby nebyla nad kotníky, ale pod nimi, byla by použitelná i dnes. Všechno se to vrací. Jen doufám, že košile s fiží a vycpávkami nás už navždy opustily. Ty bílé variace jsou krásné a nadčasové, o krajkových šatech nemluvě. Ty jsou nádherné. Zobrazit komentář »

Fashion Week 3. (Londýn)

21.2.13 09:03

Svělý! Typickej bláznivej Londýn. Proto se mi tam tak líbí. Holly Fulton a Tom Ford úžasný! Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

11.2.13 08:18

Takže teď jsou tady všichni v diskuzi skuteční gramatičtí géniové, kteří velkoryse trpí nad hrubkami internetového plebsu. Klasika. Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

9.2.13 20:19

Ta tmavovlasá vypadá, že s ní bude rozhodně větší prdel :). Líbí se mi víc a ten postoj je tak frivolní, protože už asi měla trochu vína nebo se jí vyplavily endorfiny do mozku tancem. hi hi. ale jinak je super. má bezva prsten a zajímavý psaníčko. Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

9.2.13 20:14

Já myslím, že paní už je to dávno jedno... Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

9.2.13 20:10

Ty brďo, a jak má pěkně voživený melír! Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

6.2.13 15:29

Bože, Jančíkovi jsou ultra nechutní. Nehledě na to, že Jančík už měl dávno sedět v base. Fuj. A nechápu dámy, které si nedokážou přizat, že jejich dekolt už má největší slávu za sebou. To ty věšáky jako nevidí nebo co? Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

6.2.13 15:22

Znamá fashion bloggerka? V životě jsem tu holku nevidela... Zobrazit komentář »

Má Trávníčkova přítelkyně falešnou kabelku?

24.1.13 08:52

Mě se celá ta paní nezdá příliš košer, hi hi... A ta kabelka nedrží vůbec tvar, takhle se LV nechová. Zobrazit komentář »

DFW: mladí návrháři z VŠUP

24.9.12 11:04

Až do té pleteniny se mi to moc líbí a všechno bych klidně nosila. Zobrazit komentář »

Madla lásky

2.9.12 12:32

Skvělý komentář. Naprosto vystihl to, co se mi honí hlavou, když tu fotku vidím. Zobrazit komentář »

Madla lásky

2.9.12 12:26

Já si nemůžu pomoct, ale sladit si stejné oblečení s dítětem mi přijde dost úchylný... Zobrazit komentář »

Čárka na poště

27.8.12 19:56

Nemůžu si pomoct, ale ten poslední outfit mi nepřijde zas tak zlý. Chtělo by to vidět zepředu. Jestli má slečna malá prsa a z trička nevykukovala celá podprda, tak to mohlo být docela fajn. Je fakt, že tu podprdu měla vyměnit spíš za pruh elastické látky bez ramínek, na Asosu tomu říkaj bandeau top a stojí to pár liber. Na malý prsa to je ideální, dvojky už to slušně deformuje. Takže poslední fotka mě teda neprudí skoro vůbec :). Zobrazit komentář »

Další drobky a barvy

25.8.12 16:49

Patrně bych si vybrala tlumené odstíny v Reserved, ale Reserved obecně považuju za dost nevyvážený co se týče poměru kvalita:cena. Takže nic. Docela dost se mi nelíbí odstíny rezavé, málokomu sluší a mě už vůbec ne. Je dobré se ale inspirovat barevnou kombinací při nákupech po internetu nebo v lepších second handech. Vždycky se mi lépe vybíra, když vím, co hledám. Zobrazit komentář »

Zlatá medaile za nevkus

18.7.12 21:12

Nelíbí, nelíbí, nelíbí a přesně tohle jsem si říkala už minulý rok, když jsem viděla vítězný návrh olympijského oblečení v televizi. A nelíbí se mi ani ten vzor, mám z toho mžitky před očima, je to nevkusný a asexuální. A sako na sucháč? WTF??? Holínky??? Božínku, to jsme zase jednou vtipní... Ach jo. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli myyna zprávu   Přidat uživatele myyna do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek