myyna

Ikonka uživatele myyna
Score: 0 Registrován od: 18.07.12, naposledy on-line 22.7.13 09:51
Počet příspěvků v diskuzích: 47 Praha
Hodnocení uživatele: 427 156
 
7.5.13 20:43

Naprosto souhlasím, je to výborný nápad. Když tady vždycky čtu ty komentáře, ježí se mi vlasy na hlavě. Zobrazit komentář »

1.5.13 10:15

Styl úzkých kalhot pro chlapy mě vůbec neoslovuje, na druhou stranu, sako a boty jsou pěkný. Velký obrázky na tričkách bych zanechala dětem nebo ohozu na pláž. Týpek se hezky směje a to je fajn, ale stejně dávám červený, nepřenesu přes srdce ten velkej obrázek. Zobrazit komentář »

28.4.13 09:03

Úporná snaha o styl, který stylem není. Nesnášim, když se ukazují značky a loga. Je to trapný. Zobrazit komentář »

23.4.13 11:07

Hi hi, krásná zrzka utopená v zrzu :). Chtělo by to rozbít třeba nějakou zelenou plochou, něčím jiným, než je zrz a hnědá. Zobrazit komentář »

23.4.13 11:05

Slečna je krásná, všechno to pěkně ladí. Mě se to líbí moc. Zobrazit komentář »

5.4.13 16:56

Nenapsala bych to líp. Souhlas. Zobrazit komentář »

3.4.13 13:47

Kabáty a košile pro všechny muže světa! Zelený! Zobrazit komentář »

31.3.13 14:11

O odvazu jsem vůbec nic nenapsala a za tím, že je odvaha vzít si něco lehkého letního pod zimní kabát nebo teplý zimní velký svetr, si stojím. Už proto, že minimálně znalkyně z Pekla ji za to kritizují. Kdyby to nebyla odvaha, ale běžná praxe, nikdo by se tady nad tím ani nepozastavil. A obyčejně oblečená ta dáma taky není nebo už se místo lyžařských bund a olezlých ryflí nosí po českých ulicích tohle a ještě mnohem lepší outfity? Napište mi kde, stěhuju se tam okamžitě ;). Zobrazit komentář »

31.3.13 11:39

Není to stylově můj šálek čaje, ale dávám zelený ramínko za sladění barev, protože o oblečení tady jde především. Nebo se snad pletu? Barva vlasů je její boj a do toho mi nic není. A především se mi líbí kombinace jarních/letních věcí a zimních svršků. Baví mě to. Je zábavný vzít si květované nebo šifonové šaty/sukni a pořádný kabát nebo huňatý svetr. Líbí se mi ten vzdor vůči počasí a odvaha to udělat, protože v Čechách je naprosto jasný, že na ulici budou lidi čumět jak debilové, že jste se odvázaly. Přitom by jim to mělo být uplně jedno. Zobrazit komentář »

23.3.13 21:42

Nejlepší outfit z Paříže (podle mého vkusu). Kombinaci starorůžové a černé miluju. Kdybych mohla přidám těch zelených ramínek rovnou deset. Zobrazit komentář »

22.3.13 16:47

Co je to handra? To je po moravsky, že jo? Zobrazit komentář »

22.3.13 16:44

Super, moc se mi to líbí. Ležérní šála, ohrnuté rukávy u sáčka, výrazné rukavice. Z fleku se můžu inspirovat a uvést to do praxe a to se mi na tom líbí nejvíc. Četla jsem tu komentář, že dáma asi není z Paříže, když má na rameni foťák. No já taky běhám po Praze s Nikonem na krku a jsem z Prahy ;). Čepice je velmi vtipný detail, paní si ze sebe umí udělat legraci a to je sympatický Zobrazit komentář »

21.3.13 17:30

Dokázala zkombinovat několik aktuálních trendů a proto to považuju za zajímavé a inspirativní, můžeme se přeci inspirovat jen něčím, ne? Například momentální trend mikin k denímu nošení a sukně. Nemusí být nutně z transparentního materiálu, ta sukně, může to být sukně jinak dlouhá, jinak pojatá. Stejně tak trend bot nad kolena nemusí být nutně vulgární, tím, že výšku bot slečna zakryla transparentní sukní, posunula to daleko od E55, jak se tady kdosi vyjádřil. Je poznat, že to jsou botky nad kolena, ale zároveň to nijak neřve. A otevřená špička u vysokých bot? Proč ne, jen nesmíme zapomenout na pečlivě upravené nehty na nohou. Zobrazit komentář »

21.3.13 17:19

Ha ha, to je vtipný! Holka ví, jak se odvázat, to je super, ne? Jinak osobně mám problém, když k sobě barvy vůbec neladí, takźe v tomhle bych nevyšla, ale jinak to fakt neni nuda. Zobrazit komentář »

19.3.13 07:56

Přesně tak, sedí jak ulité. A jsou velmi zajímavé. Tenhle trend oblých rukávů je zvláštní, objevil se na molech předminulý rok a málokdo ho snese. V akci ho vidím snad poprvé. Zobrazit komentář »

17.3.13 14:21

Prosím vás, to byl vtip, že jsem tam žila 6 let, neberte si to tak. Vždyť je to uplně jedno. V Praze potkávám občas nápaditě oblečený holky a mluvěj čistou češtinou a líbí se mi, že maj odvahu. A všechny Češky pro mě rozhodně nejsou Máničky od kravína a jestli jo, jsem jedna z nich. Chtěla jsem jen demonstrovat na příkladu (možná blbým), že náš postoj je většinou čistě praktický (aby nám nebylo zima, nenastydly jsme od spodku apod.), kdežto jsou ženy a muži a bohužel většinou na západní straně od nás, kteří si vezmou klidně otevřené boty v zimě (jen příklad), protože se jim to prostě líbí, okolí je neřeší a všechno je ok. A my (ne všichni, samozřejmě) vidíme hlavně ta negativa (bude mi přece zima apod.) a chybí nám ta čirá kreativní radost. Amen. Uf. Mám toho hodně nacestovanýho a všimla jsem si toho už dávno. Na druhou stranu nikde ve Francii jsem neviděla žádnou čistou esenci davového vkusu, choděj tam oblíkaný jako tady, jenom těch kreativních je o něco víc. Zobrazit komentář »

17.3.13 11:49

6 let. A vychvaluju do nebes každýho, kdo má styl. Jaké je národnosti je mi upřímně jedno. Zobrazit komentář »

17.3.13 09:19

Koukám, že tu začíná vítězit česká zaprděnost. Máňo, když jdu jenom do kravína, nebudu si přece brát podpatky a česat si vlasy, ne? Stejně tam fouká, to je zbytečný... Jenže on je ten francouzský postoj k životu prostě jiný, takže by to chtělo trochu nadhled. A k tomu, co má na sobě, dávám zelené ramínko, má to nápad, styl a šmrnc. Co je mi do toho, jestli je jí zima nebo ne, sakra. Zobrazit komentář »

15.3.13 15:19

Perfektní, jednoduchý, elegantní. A ty boty si taky koupím, nejen proto, že se mi už dlouho moc líbí, ale i proto, že je české stádo zjevně nerado a to je pro mě dobré znamení ;). Zobrazit komentář »

11.3.13 14:39

Je to zábavný a mě se to moc líbí. Kde je napsáno, že musí být vždycky všechno do puntíku sladěný? Chce to přece jen trochu fantazie. Móda je hra a ne seznam zlatem psaných pravidel, přes který vlak nejede. Dávám zelené ramínko a rozhodně ne proto, že je to z Paříže. V Praze taky chodí ženský pěkně oblečený, akorát jich není moc. Zobrazit komentář »

8.12.12 07:56

Je toho tam na mě nějak moc. Zobrazit komentář »

3.12.12 14:56

Za mě super, je to fakt moc dobrý. Jen víc takových, co se nebojí. Zobrazit komentář »

30.11.12 12:29

Klasická uniforma. Bez nápadu. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli myyna zprávu   Přidat uživatele myyna do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek