Nigerin

Score: 0 Registrován od: 02.08.14, naposledy on-line 10.3.19 20:56
Počet příspěvků v diskuzích: 11 Břeclav
Hodnocení uživatele: 197 10
 
Nigerin
11 příspěvků 19.4.16 09:44

@stes Upovídaná kuní rodinka by vás asi rychle omrzela. :D

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Nigerin
11 příspěvků 19.4.16 09:37

@VandaRybna
Technicky není možné, aby vám kočka poškrábala auto, leda by ho chtěla použít jako škrabadlo na obroušení drápů, o čemž pochybuju. A z mých zkušeností se všechny babiččiny otrlé myšilovky slepic bály, rozhodně se je nikdy nepokoušely ulovit. Stejně tak ve stájích, kam jsem kdysi chodila, kočky před slepicemi utíkaly.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Nigerin
11 příspěvků 30.3.16 09:53

Stěžuju si na svoje spolužáky, kteří se vůbec nesnaží, v hodinách ani nic nepíšou natož aby dávali pozor a potom obviňují učitele z toho, že neumí učit a tudíž je to jejich vina. Asi čekají, že to účetnictví u maturity někdo napíše za ně, pak si zas budou stěžovat, že jim nikdo neporadil, nebo že jsme za celé dva roky dohromady nic nedělali. :-/

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Nigerin
11 příspěvků 17.10.15 14:26

Nemůžu si pomoct a musím to sem napsat, před chvílí na mě ze skupiny fretka na facebooku vybafnula fotka zadku v průsvitných světlých legínách, paní na fotce prý fotí klečíce spící fretky a její muž ji při tom vyfotil zezadu, údajně hrozně vtipné… Chtěla jsem jim k tomu napsat, že je nevkusné takovouhle fotku vystavovat na internetu, ale jedna slečna se o to už pokusila přede mnou a místní osazenstvo jí vynadalo do netolerantních, zamindrákovaných a závistivých lesbiček, psychicky narušených k tomu. Prý žijeme v době, kdy je nahota a sex všude, proto je normální dávat na internet svoje fotky ve spodním prádle. Asi teda žiju v jiné době.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Nigerin
11 příspěvků 5.10.15 14:22

@vias Nebo si pořiďte pohovku s lehce vyměnitelným potahem a škrabadlo nějaké vysoké, aby se kočka mohla při škrábání natáhnout. Ony se nerady krčí a většina škrabadel je na ně moc nízkých, proto mají radši nábytek.:D Ale počítejte s tím, že i když ji naučíte nelozit po linkách a stolech a chodit jen na škrabadlo, tak se ve vaší nepřítomnosti bude vesele promenádovat kde chce a ničit co chce. A taky se spoustou chlupů. Ale to tak máte se všemi zvířaty, každé nechá v domě nějakou stopu.:)

Diskuzní téma - Bydlení
Nigerin
11 příspěvků 3.9.15 14:33

Tu šedou zkusím, díky za tip. Nábytek má tuhle barvu, jen postel je teda víc do červena, tu jsem si dělala sama a po nalakování jaksi víc změnila barvu.
Bílé stěny nechci, působí na mě smutně. S fialovou se musí opatrně, viděla jsem místnosti kde vypadala strašně, hlavně v malých prostorech. Já mám velký pokoj a tenhle odstín fialové mě inspiruje, takže jsem spokojená. :)

Diskuzní téma - Bydlení
Nigerin
11 příspěvků 3.9.15 11:27

Mám dotaz, v pokoji mám na zemi staré hnusné linoleum, předtím na něm byl neméně hnusný koberec který se mi podařilo zničit. Ráda bych si tam položila nějakou příčetně vypadající podlahu, ale mám omezené finance. Musí být omyvatelná, takže ne koberec a s ohledem na cenu to bude zase asi linoleum. Stěny mám světle fialové a nábytek světle hnědý, jaké linoleum by mohlo vypadat příčetně? Hlavně teda co se týče vzoru, nejsem si jistá jestli by se vzorem dřeva nebylo předřevováno.

Diskuzní téma - Bydlení
Nigerin
11 příspěvků 14.8.15 03:37
šaty a polobotky?

Ahojte, mám doma romantické, možná i trochu ležérní šaty bílé barvy s květama, chtěla bych si je vzít na chození po brně, ale nemám žádné pořádné boty na podpatku, ty co mám se v nich chodit dlouho nedá. Takže bych si ráda vzala pohodlnější boty, třeba kožené semišové polobotky v hnědé barvě, konkrétně tyhle. http://deichmann.scene7.com/…294545_P.png?…
Co myslíte, budu moc mimo nebo se v tom dá vyjít ven? :D

Diskuzní téma - Jaké boty k těmto šatům?
Nigerin
11 příspěvků 31.3.15 10:27
psaníčko

Pokud by se žluté psaníčko k těmto šatům nehodilo, uvažuji o koupi tohohle. Boty budou pravděpodobně kožené matné, ne semišové. Ráda bych koupila černé abych je poté využila ke všemu, ale kdyby se mi zalíbily jiné, mohly by být v barvě kabelky?

Diskuzní téma - Šaty - doplňky
Nigerin
11 příspěvků 31.3.15 10:07
Šaty - doplňky

Ráda bych víc probrala tuhle kombinaci, nechci už pokládat další otázky. Podle odpovědí bych teda vyřadila náušnice a náhrdelník a vzala si něco nenápadného. Na jiné šaty a sako bohužel nemám peníze, jinak bych si koupila nové. Kabelku vyměním za psaníčko a tady bych potřebovala poradit, může být ve žluté barvě? Nebo mám raději zvolit krémovou? Potřebovala bych něco ve výraznější barvě, aby jsme s přitelem sladili barevně nějaký prvek. Co navrhujete?

Diskuzní téma - Šaty - doplňky

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Nigerin »

Napsat uživateli Nigerin zprávu   Přidat uživatele Nigerin do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek