NInaL.

Ikonka uživatele NInaL.
Registrován od: 14.11.13, naposledy on-line 27.6.17 23:38
Počet příspěvků v diskuzích: 39 Brno
Hodnocení uživatele: 538 135
 
24.10.15 15:41

Miluju tu až přehnanou dramatičnost! Jen barva bot je pro mě už celkem na hraně. Zobrazit komentář »

24.10.15 15:37

Hrozně se mi líbí ten lehce goth nádech, i když to asi záměr nebyl :). Zobrazit komentář »

13.12.14 00:15

To je úchvatné, nevěsta i sestra. Zobrazit komentář »

13.10.14 15:22

Velké ano pro Vás, víc takových experimentů do ulic! :) Zobrazit komentář »

2.10.14 22:44

Přesně, úplně přesně. Peklo vytváří nový průměr. Je nesrovnatelně lepší, ale stejně se z něj nesmí moc vybočovat. Zobrazit komentář »

17.9.14 10:11

Zatím nejkrásnější šaty, co jsem na Pekle viděla. Zdobené a přitom maximálně vkusné. Jedinou drobnou věc bych přidala a to makeup lehce bych zvýraznila obočí. Zobrazit komentář »

5.9.14 17:35

Já teda nevím, ale boty podle mě k těm šatům sednou dobře. Šaty zas tak extrémně romantické nejsou. A i kdyby byly, nějak problém s platformou nevidím. Že dávat sem takovou fotku je totálně zbytečné... to je věc jiná, no :). Zobrazit komentář »

22.8.14 15:22

Teda, abych nebyla mimo téma, model je překrásný (ten volánek!) a slečna nádherná. Ale musím využít toho, že se tady ta diskuze semlela. Na fotce je KlarasPoint, ne já, ale kdybych tam já byla, zcela jistě byste napsala to samé, protože vypadám ještě hubeněji. Tak bych se chtěla zeptat, jak vlastně jde přibrat? Jak se to v praxi dělá? Já například vážím 46kg na 168cm a nevím, co s tím mám všechna vyšetření a vzhledem k tomu, že mám několik potravinových omezení, byl se mnou můj jídelníček probrán ze všech stran několikrát a shledán jako dostatečně přibírací několika nezávislými lidmi. Kde ještě může být chyba? Co mají dělat lidi, co prostě přibrat nemůžou, ale stejně tyto poznámky uslyší ať už na netu, nebo v reálu? Zobrazit komentář »

16.8.14 00:09

Nevěsta je nádherná sama o sobě, šaty jí hezky sedí na postavu a jsou vkusné, ale upřímně co je na těch šatech nějaké víc inspirativní nebo jiné než je obvyklé taky nevím. Kromě té barvy je to nová klasika, tento střih. Klasika nemusí být špatná a tahle určitě není, ale vyloženě inspirace? Jinak ten závoj, tak dlouhý, v takové barvě a vypadající tak, aby od pohledu nevypadal jako z plastu, to jsem ještě asi neviděla. Zobrazit komentář »

15.6.14 19:38

Těch náramků je tam na mě moc, jinak pro mě inspirace. Ale že to slíznete mi bylo jasný dřív, než jsem se na poměr hodnocení podívala. Zobrazit komentář »

6.6.14 23:30

Šaty, hodinky a hlavně ta kabelka jsou za mě jako kousky i celek krása. Vždycky mi vadila zdejší kritika kopýtek, ale tohle je i na mě už moc možná na nějaké robustnější slečně by to vypadalo líp, ale ke štíhlým dlouhým nohám je to za mě jak pěst na oko. I přesto zelené! Zobrazit komentář »

22.5.14 18:45

Kromě outfitu se mi neobyčejně líbí celá ta atmosféra, co dýchá z těch fotek. Zobrazit komentář »

18.5.14 21:58

Začínám mít pocit, že tady je to zbytečné. Z čeho jste pochopila, že bych slečně doporučovala strakaté barvy? Měla jsem na mysli spíš jinou, decentní barvu, než je černá. Slyšela jste někdy o barevných typech? A po sté píšu, že to slečně sluší i přes to. Byl to jen takový námět, připomínka, můj pohled. Ale né, koho by to napadlo, že lidi budou hodnotit na webu o módě barvy! Zobrazit komentář »

8.5.14 13:44

Jistěže je ten outfit moc hezký a vkusný. Slečna si za něj chválu zaslouží. Ale nerozumím tomu, proč vám vadí, že jsem k tomu něco dodala. Děláte, jak kdybych řekla, že je to hnus kvuli nějaké barvě tak vás znovu ujišťuji, že se mi to moc líbí. Nicméně v diskuzi o módě musíte očekávat, že lidi budou řešit barvy, nebo budou přemýšlet, jak by to třeba mohlo být ještě hezčí a co by modelu ještě přidali a podobně. Nevidím na tom nic špatného, nebo tady nelze psát vlastní postřehy, tady se může jen bezhlavě tleskat? Zobrazit komentář »

7.5.14 20:21

To určitě ne. Ale i decentní barvy mají různé odstíny, ze kterých se dá vybírat pro náš barevný typ. Nejsem odborník, jen mi to tak na pohled prostě přijde. Ta cena mě taky dostala 30 Kč? To je sen :D. Zobrazit komentář »

7.5.14 12:48

Myslím si, že spousta barev by vám slušela mnohem víc, než tato. I přesto je to ale krásné :). Zobrazit komentář »

1.4.14 23:46

Přijít s něčím úplně jiným, než je zvykem, přesto vkusným a inspirujícím, to jste tedy opravdu přehnala! (Zelených bych dala třeba sto.) Zobrazit komentář »

6.3.14 14:22

Tak jsem se zeptala přítele, sukně miluje a myslela jsem, že se mu to bude líbit. No, nelíbilo se mu to vůbec. A já bych slečně přitom takovou nádhernou sukni nejradši ukradla, tento outfit považuju za možná úplně nejlepší, co jsem tu kdy viděla. Zobrazit komentář »

1.2.14 13:10

Kdyby to byl stín, byl by to stín jen na fotce a v pohybu by to třeba vypadalo normálně. Pokud jsou to příliš tmavé silonky, bude to tmavě vypadat pořád, i v pohybu nebo z jiného úhlu. Zobrazit komentář »

1.2.14 01:25

Tak to je bomba! Moc se mi líbí i ty šperky jinak, máte silonky? Pokud ano, tak mi přijdou k vaší barvě kůže moc tmavé ale možná, že to je jen stín. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli NInaL. zprávu   Přidat uživatele NInaL. do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek