notrends

Score: 0 Registrován od: 11.05.12, naposledy on-line 6.11.15 14:55
Počet příspěvků v diskuzích: 514 Tišnov
Hodnocení uživatele: 3303 1455
 
notrends
514 příspěvků 27.3.15 10:14

@Milli dá se koupit na internetu? nebo jen v prodejně?

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
notrends
514 příspěvků 6.3.15 14:58

@stes ještě že mám holítko na nohy valím do koupelny holit hlavu

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 6.3.15 12:24
@Brunhilde píše:
Taky to máme v rodině, žena odešla od muže a dětí k milenci. Kluci už byli v té době ale celkem velcí, bylo jim asi tak 12 a 14, celkem to zvládli, ale smutné to bylo. Jenže zrovna v tomhle případě se na tom podepsal i ten tatínek a celá jeho rodina, ona tam fakt nemohla vůbec dýchat, spíš to byl takový zoufalý pokus o únik bych řekla.

kolega v práci vždycky žertoval: že je mi nevěrná? a co? to je kožený to se nerozbije ale hlavně aby mi neutekla od dětí..

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 6.3.15 12:19

@Doudou tady zrovna bych nebyla tak kritická. Nejsou nijak povislá ani bradavky netrčí a že je vidět kalhotky - to je běžný styl focení „fotografů“ bulváru, zachytit kalhotky když se leze z auta apod. Tady ten dotyčný snad musel ležet na zemi

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 6.3.15 12:16
čelo

Možná platí pořekadlo že vysoké čelo bystrou mysl značí, ale u hereček se mi nelíbí. Napřed jsem si myslela že Plodkovou už nemůže překonat nic, ta si ho snad vyholuje

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 13.2.15 11:52

Sorry už to tu bylo na předminulé stránce,

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 13.2.15 11:50

@Kokoska1 a četli jste ten příspěvek na čsfd? ten dlouhý : http://www.csfd.cz/…dstinu-sedi/ ten je super vtipný

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 25.11.14 15:09

@MP scully to mě napadá když vidím fotky z vyšetřování Dany Nagyové Nečasové, jak ji doprovází milující manžel, ruku v ruce, líbá ji a všelijak projevuje podporu ale přitom ona chtěla potopit jeho dlouholetou partnerku se kterou žil a má děti. To na to zapomněl?

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 25.11.14 15:05

Je to trochu něco jiného ale peklo to bylo. Jela jsem osobákem do našeho veleměsta a při příjezdu k nádraží se začala plnit chodbička u výstupu, když vlak vjížděl do stanice začali mladíci ustupovat na stranu kde nebylo nástupiště, až u dveří k nástupišti stály jen holky, jedna s kufrem, jiná hvězda na podpatcích celkem asi 20kg živé váhy..vlak zastavil, holky se chvíli mořily s otevřením dveří zatím co hoši dělali že je nevidí. Myslela jsem že mě šálí zrak. Po otevření začala tlačenice protože se hoši náhle cpali k východu. To jsem fakt ještě nezažila.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
notrends
514 příspěvků 30.10.14 14:57

Já si myslím že slušnost a slušná výchova začíná už u zdravení. Mrkněte na filmy pro pamětníky kdy se zdravilo už na 3 metry a hoši zvedali klobouky, mírná úklona hlavy, dobrý den pane profesore apod.To nemyslím že by mělo samozřejmě být dnes také, ale tím že člověk pozdraví se zařazuje mezi slušné lidi, co nedělají na ulici nepořádek apd. když nezdraví klidně vás zezadu nakopne, a připadá mu to legrační, odhodí papír na chodník. Ted nevím jestli to vyjadřuju jasně..

Diskuzní téma - Sprostá mluva u žen
notrends
514 příspěvků 30.10.14 14:44

Když jsem po zákdce odešla studovat to velkého města, bydlela jsem na privátě a milovala jsem hocha který byl dost světem, protřelý aspon na takovou venkovskou dívenku. Mluvil celkem slušně, za mého mládí se slova ku a pi nepoužívaly tak hojně jak dnes. Pamatuju se že mě jednou vzal s jeho kamarády někam na párty, byly povětšinou starší tak kolem dvaceti let., a jedna paní (dvacítka byla pro mě prostě paní )něco vyprávěla a říká: prostě tam ta hajzlbába pořád… atd. To slovo tehdy pro mě bylo šokující, jak může někdo na veřejnosti říct slovo hajzl? a dnes už ty holky s cigem, holým pupkem a červenými vlasy ani nevnímám, raději. protože za každým slovem pi a ku a různé složeniny… Nevím co si myslí že budou v dospělosti dělat? Jakého asi budou mít partnera a deti? Z takových roste nižší nižší třída, která nakupuje v penny večery tráví u TV nova nebo v hospodě, zážitkem sezony je grilovačka gothaje a bečka piva.

Diskuzní téma - Sprostá mluva u žen
notrends
514 příspěvků 30.7.14 16:03
@Kokoska1 píše:
@yako :)http://img.flercdn.net/…xxu6e25j.jpg

tady je vidět že „hubenost“ pěknou postavu nezaručí ačkoli se to pomalu stalo synonymem

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
notrends
514 příspěvků 29.7.14 14:37

@llolla z čeho to je?

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
notrends
514 příspěvků 28.7.14 16:33

Něco jako tohle

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
notrends
514 příspěvků 28.7.14 16:32

Nezdá se vám že většina žen nosí už delší dobu stejný účes? myslím kolektivně stejný. Vzadu vystřihaný a dopředu visí špice po stranách obličeje. Víte co myslím, ne? člověk přijde na gyndu a tam v čekárně 7 z deseti baba to mají. Jdete na nějakou společenskou akci a tam polovina žen je ustříhaná stejně. A to už delší dobu. Kromě mikáda nepamatuji něco tak trvanlivého. Už mi to začíná vadit.

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
notrends
514 příspěvků 15.7.14 12:32

No vrásky to je to nejmenší. Přibydou - či spíše ubydou zuby nebo aspon to chce pořádný zásah, taky najednou bolí něco co dříve nikdy, divíme se že po shciodech sice vyběhneme jako laňka ale trochu více dýcháme a hlavně dámy, hlavně se na nás nikdo na ulici nedívá, jsme vzduch!

Diskuzní téma - Jak se vyrovnáváte se stárnutím?
notrends
514 příspěvků 9.7.14 16:04

@budox některým jedincům chybí sebereflexe

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 9.7.14 15:53
@alter ego píše:
V sobotu byla ve Varech party ve stylu Velkého Gatsby, na pozvánce to bylo přímo uvedene jako dresscode, ale naše celebrity se tím moc neřídily http://www.blesk.cz/…usvitna.html.Moc se mi ale libi Jana Švandova - podle mě vypada „jako kus“, ale není vůbec vulgární a diblikovita.

Ty jo tak to je podel mě Number one. Krásná barva, střih materiál a prostě celá baba!

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 17.6.14 14:30
@Jiná Realita píše:
@Giulietta
uznávám, že ten červený zimní kostýmek kate nesedí ani nesluší. a že ten červený chanel kabátek se sukní leticie vypadá luxusně.

naopak letiziin červený sametový model je příšerný ve všech letech.

jinak mi všecko přijde ok.

jenže ten Kateitin je zimní z tuhé látky a ten vedlejší je s volánem dole, což značí jemnější materiál, jiné zpracování, lépe to sedne. Nemám pocit že by Kate neslušel je jen takový neohebný což přičítám tomu materiálu

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
notrends
514 příspěvků 23.5.14 13:46

@Kokoska1 a to prosím matka dvou dětí!!!

Diskuzní téma - Pekelné celebrity

Zobrazit všechny příspěvky uživatele notrends »

Napsat uživateli notrends zprávu   Přidat uživatele notrends do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek