Oljí

Registrován od: 11.02.14, naposledy on-line 11.1.17 21:10
Počet příspěvků v diskuzích: 15 Jičín
Hodnocení uživatele: 130 46
 

Jarmily na nohy: v čem (ne)chodit do fitka?

6.1.16 13:32

Jejej, to zase někdo po dlouhé době vyrazil cvičit! :/ Raději bych se nejdříve rozkoukala, než po první lekci běžela domů k počítači psát tak omezený článek. Pro mladé holčiny do dvaceti to může být možná dobré, ale my starší bychom rádi třeba přehled sportovního oblečení, vychytávky, aplikace pro sport... To už jste vedle, že? Proč? Protože máte za sebou první lekci a oči navrh hlavy. Zobrazit komentář »

Proč mít rád české návrháře

9.4.15 13:56

Myslím, si, že jsou modelky velmi špatně nalíčené. Hlavně ten podklad. Kolem nosu jsou až bílé, nějak podivně se lesknou. Spíš to modelům škodí. Všimla jsem si totiž hlavně těch tváří než samotných modelů. :( Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

19.12.14 14:18

Napadlo mě, že dalším důvodem, proč jsou vzory tak křivé, může být sama modelka. Všchny modelky jsou docela silné. Možná to slečna šila původně na hubenější... Zobrazit komentář »

Oscar de la Renta

24.10.14 16:29

Bílé šaty na konci jsou super! Nápadité. Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 2. díl

8.9.14 13:22

Catherine byla v těhotenství krásná! Zvlášťˇse mi líbí šaty s dlouhými rukávy. Pěkná inspirace! Trochu začínám litovat, že už jsem těhotná byla. :) Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

4.9.14 22:07

Omlouvám se za výraz těhu. Netušila jsem, že je to tady tak přísné! Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

3.9.14 12:34

Ve vysokém stupni těhu jsem byla v prosinci a v lednu. Nejvíc mi vyhovovaly teplé punčochy a vlněné šaty na tělo s délkou ke kolenům s dlouhým rukávem. Připadalo mi to docela elegantní, bylo mi příjemně a teplo. Navíc, všechny sukně nebo šaty, které nebyly spíš na tělo, potom divně trčely pod břichem. V tom vidím hlavní problém, protože ta trčící přední část s postavou dělá fakt neplechu. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Oljí zprávu   Přidat uživatele Oljí do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek