Pavlina.90

Ikonka uživatele Pavlina.90
Score: 0 Registrován od: 13.04.13, naposledy on-line 21.7.15 17:24
Počet příspěvků v diskuzích: 17 Praha
Hodnocení uživatele: 64 23
 
15.7.13 09:08

Je to hezké, ale opravdu nevím, čím bych se tady měla inspirovat. Za tímhle outfitem bych se neotočila. Zobrazit komentář »

23.6.13 07:35

Neurazí a nedalo by se říct, že nenadchne. Asociace s předchozím modelem mě tedy nenapadla a stejně jako jem předtím zmiňovala spojitost s francouzskou uměleckou školou, nyní prohlašuji spojitost s cukrárnou. Může za to asi použité množství krajkového materiálu, celé je to takové sladké, roztomilé, lolitkovské... Shrnuto podtrženo nic extra inspirujícho, ale hezké, takže zelená. Zobrazit komentář »

21.6.13 11:56

Jak panenka:) Ta halenka je naprosto fantastická každým detailem (límeček, knoflíčky, rukávky...). Sukně vypadá pohodlně a je slušivá a pásek je přesně to, co mi scházelo k dokonalosti. U botek mi nijak nevadí, že se jedná o balerínky, možná mohly být jen v černé nebo krémové, aby více ladily, ale nevidím je jako nějakou velkou překážku pro udělení zeleného ramínka. Malá poznámka k,,nákupní tašce: když jsem se na Silvii poprvé podívala, první, co mě napadlo, byla Francie. Ano, jako vystřižená z francouzské umělecké školy a ač se vám to bude zdát sebedivnější, prvně jsem si myslela, že si pod paží nese skicák nebo skládací malířský stojan. Takže za tuto milou asociaci tašku promíjím, ale příště raději kabelku;) Zobrazit komentář »

20.6.13 14:20

Tedy tolik puntičkářských a hnidopišských komentářů jako teď jsem si tu nepřečetla už dlouho. Jistě, nejsme tu jen od chvály, ale jsou určité meze, za kterými se skrývá přehánění. Na kabelky a zejména na boty se snažím dívat vždy trochu jiným okem než na zbytek, protože oblečení můžete pořídit levně i v sekáči, ale kupovat zde boty je risk, tudíž se do nich kvůli zdraví vyplatí investovat, tudíž se jedná o větší částky, tudíž jich většinou nemáme tolik jako kousků ve skříni (a kdo ano, chci mít jeho konto, popř. nákupní štěstí). A pokud mi boty při prvním pohledu na outfit nedělají opravdu velkou paseku, což v tomto případě nedělají, tak je respektuji. A líbí se mi i zbytek a moc! Krátké topíky zase v obchodech vídáváme, sama jich pár mám a dokud je slečna mladá, štíhlá a má hezké bříško, proč by si ho nemohla dovolit?! Sukně sama o sobě se mi moc nelíbí, ale slečně, která je mimo jiné krásná a nápadná i tak, moc sluší. Dávám zelenou. Zobrazit komentář »

15.6.13 23:25

Nádherná sukně. Moc se mi líbí její jemné shození pruhovaným tričkem z formální elegance na všednodenní (ale nikoli všední) kousek i model jako celek. Botky krásné, máte můj obdiv, že na podpatcích vydržíte. Na první pohled mi tam ta kabelka nijak velký nepořádek nedělala, až na druhý, ale vzala bych si ji k tomu také, není to zas tak velká překážka, o praktickém hledisku nemluvě. Dávám vám zelenou. Zobrazit komentář »

15.6.13 23:21

Vše, co bych řekla, už tady bylo zmíněno. Nádherné šaty, které jsou základním tahounem celého outfitu. Velké škoda nevyužití potenciálu a opatření krásné róby doplňky v černé, která v tomto celku působí ponuře a to, co se mohlo být vlajkonošem léta, degradovala na kancelářskou uniformu. Příliš formální kabelka, která se s šaty tluče. A bolerko, ach ta bolerka... kdy už se ty tragédie přestanou nosit a konečně budou nahrazeny sáčky nebo alespoň trochu originálnějšími a méně bolestivými chudými příbuznými... Zobrazit komentář »

27.5.13 16:53

Na tom modelu sice nedokážu najít nic, co by mě vyloženě inspirovalo k něčemu novému nebo co bych jinde neviděla, na druhou stranu to vlastně ale není nezbytně nutné k tomu, aby slečna vynikla a vypadala dokonale upraveně. Je to hezké, svěží, slušivé... takže určitě zelená. Zobrazit komentář »

21.5.13 21:11

Tak to už je věc názoru a vkusu, ale mně se líbí a za metrosexuála ho určitě nepovažuju:) Zobrazit komentář »

20.5.13 14:38

Já si tedy myslím, že tento outfit není nutné zařazovat do kategorie hipster. Jejich outfity na mě působí zženštile, jejich nositelé se dají nazvat metrosexuály a mužnost z nich pomalu mizí. To se ale o tomto mladém muži říct nedá, působí mužně, oblečen je podle trendů, ale při pohledu na něj rozhodně nemám dojem, že by v koupelně a před skříní ráno trávil víc času než jeho partnerka. Zkrátka s ohledem na to, co chcem vidět v českých ulicích, je na něj radost se podívat. Jak já říkám je rozdíl mezi metrosexuálem a vystylovaným frajírkem. Do druhé kategorie u mě patří i on Zobrazit komentář »

15.5.13 16:51

Ta sukně je zkrátka nádherná a zbytek k ní naprosto adekvátní, dívka krásná, dohromady z toho vzchází jedna velká nádhera. Zobrazit komentář »

15.5.13 16:49

Takhle vypadá muž, co má styl. Zobrazit komentář »

15.5.13 16:49

Pánský styl na krásné dívce, která jej umí nosit. Chválím! Zobrazit komentář »

15.5.13 16:48

Ačkoli jsou na tričku nápisy, dělá na mě slečna dojem, že vypadla ze starého filmu. Krása! Zobrazit komentář »

15.5.13 16:47

Jak se snažím hájit balerínky jako pohodlné a hezké obutí, tak tady mi to celé kazí. Je to škoda, protože jinak se jedná o naprosto úžasný´a dokonale sladěný model, ze kterého čiší nespoutanost. Nádhera! Zobrazit komentář »

15.5.13 16:45

Nádherná kombinace barev, slečna jako by vystoupila z pohádky o mořské víle. Zobrazit komentář »

15.5.13 16:00

Tak takhle vypadá muž, co má styl. span classsmallPříspěvek upraven 15.05.13 v 16:43/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Pavlina.90 zprávu   Přidat uživatele Pavlina.90 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek