petaTom

Ikonka uživatele petaTom
Score: 0 Registrován od: 29.04.12, naposledy on-line 25.5.13 23:48
Počet příspěvků v diskuzích: 29 Praha
Hodnocení uživatele: 119 93
 

Chlapi a sandály: kde nakoupit

18.8.12 10:26

@zwedavka Ano takto to funguješ když jdeš po rovném terénu, pokud jdeš po kamenech tak se tomu že ti pata narazí na vyšší bod než předpokládáš nevyhneš, tím pádem noha narazí vepředu do boty. Samozřejmě, že je to třeba pár milimetrů a ten samotný náraz ani nezaznamenáš ale když jdeš takhle několik hodin tak se to pak nasčítá. @LadyPapajka Samozřejmě, že je také rozdíl jestli jdeš skalnatým terénem, a nebo tam kde jsou všemožné keříky, trávy a podobné blbosti co se ti dřou o nohy. (což ve větších výškách opravdu nebývá) Na to abys označila za vola kdo si je koupí a bude v nich lézt po horách, s nimi musíš mít zřejmě velice špatný zážitek. Nevím jestli je to špatnou značkou, velikostí, nohou, ale věř že to není jenom můj názor, že trekové sandály jsou na větších túrách neocenitelným pomocníkem. Zobrazit komentář »

Drobky z obchodů

18.8.12 10:10

Pěkný barevný škály maj u těch policovejch kalhot téměř vždy a já se vždycky nechám nalákat a pak odejdu po půlhodince naštvaná z kabinky, protože vždycky je něco špatně. Většinou to zabíjí oblast kolem poklopce, která je nakrčená do neuvěřitelnejch obrazců, nebo trend krátkých nohavic. Takže k tomuhle nadšení z policovejch kalhot přistupuji skepticky. Z CaA mám pár opravdu dobrých džín, takže kalhoty co se týče řetězců seženu jen tam, ale policím už nevěřím. :) Zobrazit komentář »

Drobky z obchodů

18.8.12 09:51

Ono, když to zas udělaj vypasovaný a má to téměř průhlednou látku, tak to těm kilům taky moc nepomůže. Větší průšvih než střihy vidím momentálně nedostatek normálních materiálů. S tímhle se podle mě fakt nic jinýho než plandavý věci dělat nedaj. Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

13.7.12 09:39

To se teda trošku Ada nepodívala no, zajímalo by mě kolik chlapů má velikost do 42, myslim že poměrově stejně jako ženy velikost do 36. Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

13.7.12 09:28

No nevím proč byste si v tom musela ukopávat palce, pokud chodíte jako člověk. Je to asi těžko uvěřitelné ale po zkušenostech se sklanatým terénem jsou sandály mnohem lepší než plátěné tenisky. Máte kupodivu mnohem lepší stabilitu a pokud lezete směrem dolů (pata výš než palec), v plných botách vám právě ten palec neustále naráží a je to mnohem více nebezpečné. Sama jsem v trekovkách ušla 16km z toho cca 2km klesání kolem 800 metrů nadm. v. soutěska Samaria a musím říct že cestou v autobuse mě docela vyděsili paní, které si povídali o tom jak si tentokrát vzali pohorky, protože minule jim slezli nehty na nohou z normálních tenisek. Ale bylo to naprosto v pořádku nohy mě boleli hlavně nahoře, chodidla ani ťuk. Člověku to přijde těžko uvěřitelné ale prostě to tak funguje. Jedinou nevýhodou trekových sandálů jsou asi hadi a podobná zvířatka co dokáží zpříjemnit dovolenou. Zobrazit komentář »

Luděk Hanák jaro/léto 2012

5.6.12 06:59

Materiály vypadají poměrně lacině, spousta šatům také viditelně chybí tužší podšívka, nemluvě o rozparcích až do aleluja (možná proto také podšívka zmizela), některé jsou opravdu úlety. Černé šaty jsou povětšinou hezké (možná kvůli tomu,že u nich nejsou vidět tolik nedokonalosti materiálu). Zbytek teda velká bída, myslím si, že v půjčovnách mají mnohem hezčí šaty (a nemyslím šlehačky), například hned ty první růžové pomačkané plisování, zakroucený okraj + žádná invence. Takovéto lépevypadající šaty můžete pořídit v každém větším salonu za, troufnu si odhadnout, více než poloviční cenu. Oproti Hanákovi poloviční peklo. Zobrazit komentář »

Luděk Hanák jaro/léto 2012

30.5.12 11:08

CITACE: A opravdu nejsem zvedava, aby mne nekdo vnucoval jeho vkus a nebo nazor. Dekuji. A dospěli jsme do začarovaného kruhu, kdy si můžete i sama odpovědět, cituji: Prezentuji ciste svuj nazor s predpokladem, ze je tohle verejna diskuze, takze pokud o muj nazor nestojite, tak ho proste nectete. PS: Pokud je pro Vás znalec někdo kdo vyjádří svůj názor na to co se mu líbí, nebo ne, tak nechci vědět v čem jste znalec a odborník vy. Doufám že né ve zdravotnictví. :D Zobrazit komentář »

Luděk Hanák jaro/léto 2012

30.5.12 00:46

Tvorbu paní Imreczeové neznám a jenom díky Vaší promluvě o mentálním zdraví jsem se na link podívala. Zjistila jsem, že až na pár uměleckých kousků se mi její tvorba poměrně zamlouvá. A osobně budu raději koukat na něco uměleckého i když se mi to líbit nebude, než na všudypřítomné vyretušované modelky, lítající miminka a řeči o tom co kupují správné matky. Pokud Vám ani toto jako názorný příklad nestačí doporučuji se podívat na to co je vlastně umění, zopáknout základy fungování trhu, a třeba se i dozvědět něco o módním průmyslu, nebo zůstaňte v blahé udivenosti ze světa kolem Vás. ad jabka a hrušky: Vybrala jste fotky, které rozhodně nepředstavují celou kolekci a v celé galerii vyčnívají. Myslím, že by se cíleně umělecké fotografie neměli zaměňovat s reklamními. Zobrazit komentář »

Luděk Hanák jaro/léto 2012

29.5.12 11:15

Přece byste kvůli dvoum modelům nezatratila celou kolekci, nebo tvorbu návrháře. Napadlo Vás někdy, že ne všechny fotografie se mají zalíbit na první pohled? Že je důležité i umět šokovat? V dnešní době, kdy jsme zvyklí na krváky, masové vrahy a dekadenci ze všech stran je to opravdu umění. Většina zbylých modelů je hezkých a nositelných, tak zase nemíchejte jabka s hruškama. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli petaTom zprávu   Přidat uživatele petaTom do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek