petaTom

Ikonka uživatele petaTom
Score: 0 Registrován od: 29.04.12, naposledy on-line 25.5.13 23:48
Počet příspěvků v diskuzích: 29 Praha
Hodnocení uživatele: 119 93
 
24.10.12 22:36

Já jsem teda všemi deseti pro takovéhle nošení, od té doby co se kočáry proměnili v outdoorové tanky mají maminky ve zvyku s nimi zabírat celý chodník/cyklostezku. Možná i právě proto, že je v tom dítě tak chráněné. Z hlediska bezpečnosti, tak já zásadně padám na záda, popřípadě se ve předu zastavím rukama o cokoliv (stěna, plot, člověk, chodník) A to že bych opravdu spadla na břicho se mi naposledy stalo tak v 10 letech. Navíc mi moji drazí rodičové prozradili, že mě asi dvakrát vyklopili z kočárku na beton, takže s tou bezpečností to zas až taková pecka taky nebude. :D Zobrazit komentář »

22.10.12 07:49

Já vím že vytahané trička a džíny jsou dneska standardem, ale stejně si myslím, že by mělo být u učitelky alespoň zdání společenského oděvu. Navíc pokud je slečna mladá a chce si udržet autoritu, se sportovním, nebo extravagantním oblečením to jde těžko. Jinak si myslím že šátek je umístěn správně, protože zakrývá výstřih (hypoteticky). Saka vypadají dobře hlavně s větším výstřihem, ale ten je podle mě pro vyučování naprosto nevhodný. Pokud by šla slečna po vyučování na rande, dokážu si představit že po sundání šátku bude vypadat famózně. :) Zobrazit komentář »

22.10.12 07:35

Já tedy nevím jak můžete z této fotky poznat jestli slečna makeup nebo řasenku má. Pleť má poměrně jednolitou bez žádných nedokonalostí. To že se trochu leskne, taky neznamená že makeup nemá, nezapomeňte že na fotky bez lesku musí mít člověk opravdu solidní vrstvu, navíc se fotí hned po namalování a v reálu to pak vypadá opravdu ošklivě. Řasenka opět to že nemá řasy slepené a jako mrkací panenka nemusí nutně indikovat absenci řasenky. Mě se to celkově moc líbí, jedině že tenhle typ účesu není dobrý na focení pro velké čelo (vím z vlastní zkušenosti :D) Kalhoty jsou úžasné prosím prosím řekněte mi že jste si je koupila někdy před týdnem a ještě je v promodu mají. :D Zobrazit komentář »

4.10.12 12:56

Svetr a kalhoty úžasné :) Šátek zahodit, hodinky vyměnit za něco decentnějšího, kabelku vyměnit za cokoliv jednoduchého bez aplikací a pokud budete mít černé boty ta kabelka může mít klidně jakoukoliv barvu, tyrkysovou, smaragdovou jakoukoliv. :) Nehodnotím, nebojte se zkusit to ještě jednou jinak, sama uvidíte rozdíl. :) Zobrazit komentář »

24.8.12 21:59

Já bych k tomu jenom dodala: Ach jo. Co si ty lidi nenavymejšlej. :D Outfit se mi líbí tím že se odkloňuje z typického HM figurína stylu, je takový svěží a nenucený. Třeba i právě tou taškou. To je pak těžké, někdo si tu stěžuje na strohost, někdo se snaží prosadit černé psaníčko, čili plakátový standart. No já se teda s taškou, která nemá uši (psaníčko, velká peneženka) odvážim jenom autem do obchoďáku nebo na formální událost, jinak si v tom připadám dosti blbě to furt někde tahat. Volánkový top dle mého názoru naprosto off. Dosti mi připadá, že by se měla záložka inspirace přejmenovat na kritika, aby vystihovala svou podstatu :D Zobrazit komentář »

Napsat uživateli petaTom zprávu   Přidat uživatele petaTom do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek