Petishee

Ikonka uživatele Petishee
Registrován od: 24.04.12, naposledy on-line 15.12.18 00:11
Počet příspěvků v diskuzích: 51 Nikdykde
Hodnocení uživatele: 328 155
 

Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

15.12.18 00:11

Ta úvaha nad šálami mi přijde stejná jako zamyšlení nad tím, jaký je praktický důvod toho, že někdo nosí boty na podpatku. Protože oboje dává asi tak stejný smysl, přesto si zde, na módním webu, tu první otázku někdo klade. Zobrazit komentář »

Jak si sestavit šatník

21.1.17 21:54

@Kassasndra no jo, dokud jsem měla 10 kg navíc, tak jsem slimky taky oblékla :P Bohužel, lýtka mám + furt stejná s 25 kg navíc (po porodu), i bez nich. Ještě ve velikosti 42 bylo všecko v klidu, ale u 38 už je to problém. Zobrazit komentář »

Jak si sestavit šatník

21.1.17 21:52

Špatné vlákno :) span classsmallPříspěvek upraven 21.01.17 v 21:54/span Zobrazit komentář »

Jak si sestavit šatník

19.3.15 22:37

@opal_k to máte dobré, že téměř, já slimky nedostanu přes lýtka vůbec. A zamakat není jak, mám vel. 38 je to rodinný klenot :cert: (v pase teda problém nemám) span classsmallPříspěvek upraven 19.03.15 v 22:38/span Zobrazit komentář »

Předkolekce podzim/zima 2014-15

26.1.14 10:36

Mně přijde dobrá polovina dost hrozná. Něco je přeplácané (konkrétně např. Fendi druhý model kalhoty proč to tam má našité jakési barevné spodky :) bez toho by to bylo v pohodě), ta první oxblood paní vypadá jak Santa Klaus, paní v prošívaném kabátu, jak kdyby ho zdědila po starší sestře, ty přiznané zipy, co nám cpou v obchodech už druhým nebo třetím rokem jsou prostě ohavné, ať je to, na čem chce... Ale něco použitelné je, to nemohu říct :) Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 16:18

Jasně, rukavice jsou lepší. Na druhou stranu kdyby všichni šli v tom nejvíc nejspolečenštějším, tak půjdou všichni oblečení stejně, ne? Vnímala bych to třeba jako krátké a dlouhé šaty, šaty s rukávem nebo na ramínka... Ale odborník taky nejsem, jen mě to zaujalo (a přiznám se, že trochu zavanulo heslem co je špičaté, je špatné :lol: ) Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 16:10

Rozumím. Já jen, že to hojně vídám, tak mě nenapadlo, že je to špatně. Naivní, vím :D Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 16:05

Takže proto že je to do špičky? Mně třeba tyhle konkrétní hrozné nepřijdou, přiznám se, že nesleduju módnost špiček, moje chyba :) A jak má teda takový návlek vypadat? Nebo návleky vůbec ne? Nikdy k ničemu? Ne že bych nějaké měla :) span classsmallPříspěvek upraven 19.02.13 v 16:08/span Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

19.2.13 15:43

Doufám, že mě nesežerete, ale proč nemůžou být návleky do špičky? Já to nevím :) Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

30.12.12 23:06

No mně přišla dost divná tahle věta: Ale mít děti je volitelný, tak by mohlo bejt volitelný i to, jestli se budou objevovat na našem monitoru, když otevřem MP to jsem nějak nepobrala... Jinak víceméně souhlasím, že pokud tu něco takového není (chodím sem jen občas), tak by to bylo určitě fajn jen mi to celé jaksi nevyznělo, že to chcete kvůli nám, jak píšete dále, ale spíš kvůli sobě, aby se Vám na monitoru neobjevovaly nějaké cizí děti :D Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

30.12.12 21:25

Já už jsem asi v té kategorii vykojených mozků, ale snad právě proto, že oblékání dítěte je práce matky, sem ty fotky dětí patří, ne? Nebo snad očekáváte, že když se založí dětské vlákno, tak si to tu ty děti budou chodit studovat samostatně nebo jak? :lol: Mít možnost dohledat snadno a rychle dětskou módu je určitě fajn, ale rozdělovat to jenom proto, aby někdo na monitoru nedejbože neuhlédl obrázek dítěte (protože by mu do něho asi vypálil díru :mrgreen:), to mi přijde lehce přehnané... Já tedy prosím, aby se na fotkách na Pekle neobjevovala ani zvířata, ani dopravní prostředky je věcí každého, zda si něco takového pořídí a já nemám náladu, aby na mě hleděl z monitoru nějaký uslintatný čokl nebo kdejaká kraksna, co mi tu zamořuje vzduch :roll: :lol: Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

30.12.12 21:08

@Mishule_obecna dle mé zkušenosti je veliká chyba srovnávat holčičku s klukem. Holčičky jsou jiné... Chlapečci mají ve věku 2,5 let reflexní oblouk asi jako pes :lol: Samozřejmě nadsázka, vysvětluju do aleluja, ale začíná chápat až teď (3 a 3/4), takže teď si hodně povídáme i o takových věcech, proč je hezké se někam pěkně obléknout a celkově a proč a proč a proč... A stejně když jsme byli nedávno poprvé na divadýlku, tak se po třech větách zeptal, jestli už teda jdeme domů, když jsem řekla, že ne, tak teda poslušně trpěl a ožil v okamžiku, kdy herci vytáhli na pódiu hasičské auto :lol: Ročni sestřička seděla, ani nedutala a sledovala pohádku (a to je jinak aktivní dítě a pecka je spíš synek). Takže asi tolik k rozdílům mezi pohlavími... Např. k oblečení se začal vyjadřovat nedávno, ačkoli holčičky kamarádek si oblečení vybírají už tak od dvou let. Jemu je to jedno. Jeho výtky se týkají toho, jestli má nebo nemá obrázek (nejlépe auta) :lol: Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

30.12.12 21:01

@yasmin77 přiznám se, že moc nechápu, na kterou část z mých příspěvků reagujete kdy dělám z dětí omezená individua... Syn je poměrně inteligentní (si myslím :lol:, lidi mi to i říkají, stačí, když otevře pusu, mluví dost chytře), zajímá se o spoustu věcí, ale tak nějak nejvíc tíhne k technice. Každý dozrává jindy, každé dítě je jiné a u něho vidím, že je na tyhle věci ještě brzy. Donedávna spouštěl hysterický pláč při jakémkoli hlasitějším zvuku, ba i když proti němu běžely pištící děti, tak se mě držel za nohu a tisknul se ke mně, bál se třeba i ve městě jedoucích aut (ne, nežijeme v pralese, ani nejsem přehnaně protektivní :lol:). V jeho případě fakt nevidím důvod, proč by musel nutně chodit na koncerty, kde se produkuje hlasitá hudba (byť klasická), aby to tam s nervama protrpěl, protože mám strach, aby náhodou nebyl omezený. Vůbec tyhle strachy aby nebyl jak sousedovic Pepíček, protože ten dělá to či ono a je to příšerné jsou cesta do pekel což jistíte až u vlastních dětí :D Já jsem taky měla spoustu ideálů, co moje děti budou a nebudou dělat a jaké budou a nebudou... Konkrétně u mého dítěte mi přijde mnohem přínosnější, když si pustíme něco doma, v délce úměrné tomu, jak se dokáže soustředit a v klidu si o tom povídáme nebo si povídáme o různých věcech při procházkách, než mu udělat nějaký blok tím, že to do něho budu tlačit násilím. Hudba je stejně otázka vkusu pokud na klasiku nebude, tak se mu to nezačne líbit, protože jsem ho nutila. Přiznám se, že ani my s manželem koncerty klasické hudby nenavštěvujeme (není ani příležitost), ráda si něco tak relaxačně doma poslechnu jako kulisu, ale znám spíše jen takový ten základ. Operu jsem viděla jednou, Carmen, bylo to fajn raději zajdu na Cimrmana, moc se mi líbilo Landovo Tajemství (i hudebně je mi blíž). Nevím, proč bychom měli být proto horší nebo omezenější, že máme jiný hudební vkus nebo proč by klasická hudba musela být nutně lepší jen proto, že je to staré :nevim: :lol: Mně to přijde naopak trochu pokrytecké a snobské :oops: EDIT: Myslím poslech klasické hudby za každou cenu, abych nepůsobila omezeně, ne klasická hudba samotná :lol: Vyznívá to blbě... span classsmallPříspěvek upraven 30.12.12 v 21:11/span Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

29.12.12 09:18

Člověk z toho nemůže spustit oči :lol: Furt čekám, kdy některé z těch prsou vyskočí ven :lol: Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

29.12.12 00:14

Tak o tom se určitě nepřu (i když ten šátek na krku mi nepřijde na průlezky příliš bezpečný), tvrdila jsem pouze, že v kabátku (co má holčička na sobě) není taková volnost pohybu, což pravda je. Nebo mám blbý kabát :mrgreen: Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

28.12.12 23:25

Tak to jo, já jsem si představila, že tam musí někde hodinu nehnutě sedět jak myšky :lol: Sice mi to furt nějak k těm dětem nesedí, aby takto někam chodily bavit ve společenském oděvu, ale možná už to dokážu trochu pochopit. Jinak samozřejmě vést děti ke kultuře ano, ale třeba u těch čtyř nebo pětiletých to už si o tom můžeme nějakým způsobem povídat, rozebrat to proč tam jsme, co vidíme, co slyšíme... Pro menší dítě teda nevím... Jestli to nějak jako pobírá kromě toho, že slyší hezkou hudbu. Zas syn je trochu samorost, možná jsem tím ovlivněná :lol: On by to nepobral, ho nebavila ani letošní mikulášská besídka a pět minut po začátku se mě zeptal, jestli už půjdeme domů (a to má 3 a 3/4 roku) :lol: Navíc neměl nikdy rád hlasité zvuky, pro něho by byl koncert noční můra :lol: Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

28.12.12 22:59

Hm, tak to je dost možné, to k nám ještě nedošlo :D A to jsou koncerty jako čeho? Dle oblečení soudím že klasické hudby? Jen si tak představuju svoje děti syn ve svých 2,5 letech okořenil svatbu mojí kamarádky, když každé zaznění varhan (v katolickém kostele) komentoval slovy jezismauja, co to byuo a po doznění písně do hrobového ticha vykřikl uz to dohuáuo :lol: Dcera má zatím rok, ale jak ji pozoruju, pochybuju, že by mi kdekoli seděla, kde něco hraje a ona by nemohla trsat :lol: Ale tak asi tam nějaké děti vydrží, když se to pořádá. Takže pokud se jedná o nějakou takovou příležitost, tak teda OK, jsem schopná to pochopit, i že má dítě takovou věc v šatníku, když tam chodí pravidelně (i když nechápu proč a co mu to v tomto věku dává :oops: :lol: ). V každém případě holčička vypadá krásně, jen mi přijde zvláštní dávat ji za příklad (stylem no KONEČNĚ slušně oblečené dítě), protože tohle prostě pro dítě na každodenní nošení není. Co se týče růžové, tu jsem odsuzovala taky jednak jsem ale zjistila, že v jiných barvách toho moc koupit nejde, aby se to dalo ještě nějak spolu rozumně kombinovat a jednak nebudu zapírat, že mě zřejmě vlivem hormonů zasáhla nějaká růžová vlna (tady bych doporučila každému počkat, až bude nějakou tu holčičku čekat, co mu to udělá :lol: ). No a jednak jí to v růžové dost sluší :mrgreen: (ale v červené taky) Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

28.12.12 22:37

Samozřejmě, je otázka kam šli, moje zkušenost s dětmi je ale taková, že ať jdeme, kam jdeme, stejně děti někam chtějí vlézt / vylézt a k tomu tu volnost potřebují. Nedávno jsme byli na svatbě, děti byly vyšňořené, ale na trampolínu u restaurace jsme museli. Půl roku předtím jiná svatba, u restaurace bylo hřiště vysvětlete děcku, že má sedět v randálu v hospodě, když by se mohlo klouzat (tam jsem třeba zjistila, že dětská hřiště a dámské podpatky nejdou moc dohromady :mrgreen: ) Nedovedu si představit, kam by takové dítě mohlo asi jít. Do divadla? To mi přijde jako ptákovina nebo mám hoooodně divné dítě (které v téměř čtyř letech nevydrží ani u poutavého dětského divadýlka) :lol: Holčička je fakt malinká. Ano, je důležité umět se obléknout přiměřeně příležitosti, ale batolatům bych tu volnost ponechala. Později je na to času dost. Neřeknu, kdyby se jednalo o holčičku třeba pětiletou... Ale samozřejmě pokud rodičům není líto vydat peníz za kabát, který dítě oblékne třeba jednou, tak je to v pořádku, když se to zrovna asi hodilo, aby ho měla. Většina dětí, co znám, by ho nevyužila, asi žijeme jinak. EDIT: Je mi vždycky celkem líto holčiček, které dorazí v létě na hřiště vyfešákované v sukýnce, chtějí na klouzačku a ono jim to po těch holých nohách nejede... Kdyby měly kraťásky, mohly by se svézt. Vím, že je to o něčem trochu jiném, ale občas jde estetično stranou hlavně u dětí. span classsmallPříspěvek upraven 28.12.12 v 22:42/span Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

28.12.12 21:16

Holčička je skutečně krásně oblečená, kolikrát jsem se dívala na nějaký kabát i pro syna, ale dítě má podle mě mít volnost pohybu, která v kabátu prostě není. Stejně tak o vhodnosti kozaček pro tak malou (2 letou tipuju?) nožku nejsem přesvědčena. K bílým punčoškám se nebudu vyjadřovat, holčička už si stejně hrát nemůže, protože na to nemá ani bundu ani botky, takže bílá nevadí ;) Takže je to hezké, o tom žádná, ale u malinkých dětí bych přece jen preferovala spíš to pohodlí. My nechodíme jen tak korzovat, syn jede většinou na odrážedle nebo se zastavujeme na hřišti, pro nás by to nebylo. Ale na šopování s dcerunkou super :mrgreen: Zobrazit komentář »

Drobky z obchodů

17.8.12 20:53

Pro mě jsou důchodcovské ty prošívané, lesklé. Fakt příšerná móda, skutečně jsem kabelku mojí švagrové považovala za kabelku mojí babičky. Ale prý se to teď nosí, no :nevim: :lol: Jinak teda taky budu muset asi do CA nebo co... Teď nějak ujíždím na petrolejové... span classsmallPříspěvek upraven 17.08.12 v 20:53/span Zobrazit komentář »

Elegantní sandál

30.7.12 14:13

Taky mě v Itálii kvůli tílku vyvedli z kostela :oops: Ale všimněte si, že paní ramena zahalená má :lol: Mně osobně to přijde jako trochu pokrytecký požadavek, ale mělo by se to asi respektovat, když to tam tak mají... Zobrazit komentář »

Zlatá medaile za nevkus

17.7.12 15:57

Tohle se mi náhodou docela líbí, ženské mají i sukně. Naše mají tříčtvrťáky, jaké nosím na doma :) Zobrazit komentář »

Zlatá medaile za nevkus

17.7.12 15:56

Mně přijdou jednotlivé části OK, ale dohromady je to tragédie :roll: Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

14.7.12 09:39

No já jsem se dost divila, že tyhle plážové žabky byly docela zastoupené teď na pouti na Pustevnách odkud většina návštěvníků vyráží na Radhošť. Málem jsem si tam ve svých trekových sandálech a turistickém oděvu přišla nepatřičně tož ale kam jinam už to vzít, že jo :) Já jako neříkám, že je to správná obuv do přírody, spíš jsem reagovala na to ukopávání palců v otevřených botách to je pitomost... Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

14.7.12 09:34

O chodníčkách nic nevím, pamatuju si hlavně výstup na Téryho chatu a tam chodníček fakt nebyl :) Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

13.7.12 12:51

Některé mi přijdou takové dost dámské... Třeba ty modré. Ale Asos nebo Next si na manželovi představit umím :palec: Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

13.7.12 12:47

Můj taťka před 20 lety absolvoval Tatry v mechovkových nazouvákách z tržnice a nic si neukopl. To chce nebýt nemehlo :mrgreen: span classsmallPříspěvek upraven 13.07.12 v 12:49/span Zobrazit komentář »

Maturita jako sport

8.6.12 14:36

Přesně nad tím jsem přemýšlela, že na takovou postavu se asi blbě shání kalhoty, které by tenhle efekt nedělaly... Zobrazit komentář »

Maturita jako sport

8.6.12 14:32

Probůh, tak hlavně doufám, že nejsi od nás :lol: Zobrazit komentář »

Maturita jako sport

8.6.12 14:29

@Dragowlin fakt??? Tak to hledím a nechápu... Především fakt nechápu, proč si bral ty boty. To měl přijít radši v riflích a triku a vyšel by z toho myslím lépe... Zobrazit komentář »

Maturita jako sport

8.6.12 14:27

Joo, povolání matka je nevděčné. Ať uděláš co uděláš, nic není dobře :) Zobrazit komentář »

Maturita jako sport

8.6.12 12:13

Přesně tak, jinak by si nebral boty k obleku... Zobrazit komentář »

Maturita jako sport

8.6.12 12:09

Nevím, nebyla jsem tam, soudím podle ponožek a bot podle mě přijel na kole a dlouhé černé kalhoty má v baťohu... Zobrazit komentář »

Jak nenosit krajku

20.5.12 21:23

To je oděv chytré horákyně :) Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

14.5.12 17:48

Přesně nad tím jsem nedávno přemýšlela kdyby mě někde cvakli, tak by mi někdo mohl vyčíst nějaké to kilčo navíc ale já je fakt shazuju. A co se týče oblečení, lovím právě starší kusy (a raduju se, že mi to zase je), protože je mi líto utrácet větší sumy za lepší kousky. A mnu si ruce a těším se, jak to pak za pár měsíců roztočím :) Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

14.5.12 17:18

To by ses divila, jak antiperspirant pomáhá :) Fakt jo... Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

13.5.12 23:02

Souhlas, mám taky štítnou žlázu, jsem 4 měsíce po druhém porodu a už jsem sundala skoro 16 kg (ještě 11 mě čeká). A to fakt nejsem z těch, co hubnou samy kojením ale protože to nešlo, navštívila jsem poradkyni teď mám o 3 kg míň, než před druhým těhotenstvím a vidím, že to fakt jde. Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

13.5.12 22:55

Ale všimněte si, že ani jedna nemá trekové sandály :) Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

8.5.12 21:04

To by mohl být můj kůň taky mám rozťáplou 41 :mrgreen: Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

30.4.12 14:51

@Jan1čka Tak zrovna v CCC si myslím, že jsem si zkoušela a prostě nešlo... I když ruku do ohně za to nedám (já jsem ten obchod donedávna neznala, u nás není), kamarádky mě kdesi protáhly v Praze a bylo toho moc :lol: Každopádně jít jsem v tom nemohla, i když to široké vypadalo :lol: Spaky, díky za odkaz, ty obchody mám v dojezdné vzdálenosti, tak na to mrknu. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Petishee zprávu   Přidat uživatele Petishee do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek