pilotDodo

Score: 0 Registrován od: 03.03.13, naposledy on-line 25.10.16 12:31
Počet příspěvků v diskuzích: 718 Kvasiny
Hodnocení uživatele: 9616 4600
 

Vyměňte staré za mladé 1.

5.11.15 10:36

V pohodě :D Je fajn, že jste se se svou výškou nakonec tak hezky spřátelila, lidi se maj mít rádi :) Malé ženy zase mívají s výškou problém opačný některé si myslí, že bez podpatků nemůžou z domu. Přitom záleží na proporcích, ne na výšce těla. Zobrazit komentář »

Vyměňte staré za mladé 1.

5.11.15 10:14

Já vás chápu, kdo ví, jestli si kamrádčino číslo vůbec pamatuju správně, má zkrátka nohu odpovídající své výšce kolem metru sedmdesát. Sama si nedovolím kritizovat u ostatních výšku podpatku, protože každej má jinou nohu, držení a zdraví těla, pracovní zátěž a denní program a o těchto věcech většinou vím u dotyčného pěkný prd. Zobrazit komentář »

Vyměňte staré za mladé 1.

5.11.15 09:34

Myslím, že o pohodlné výšce 6 cm můžou mluvit hlavně ženy s velikostí bot větší než 40. Když mám 36 nebo 37, malou nohu, výsledný sklon boty je mnohem prudší než u větších velikostí a tudíž méně pohodlný. Takhle jsme jednou vedle sebe stály se spolužačkou, obě 10 cm podpatky (zkouška předtančení na ples), já velikost 37, ona asi 42. Ty boty vypadaly úplně jinak. Její na tu výšku podpatku ani nevypadaly a pozvolna dlouze spadaly k podlaze... Moje připomínaly sexy chůdy :D Dlouho jsem se na nich učila a doteď nejsou pohodlné a ani být moc nemůžou, zatímco kamarádka se natřásala, že 10 cm podpatky jsou přece úplně v pohodě, skoro jak bačkůrky ;) Zkrátka u malé nohy se ty cm musí brát trochu jinak, ono to v reálu je hned vidět, že u malých čísel pro sexy vzhled, tedy pro prudší sklon chodidla stačí míň centimetrů než u větších. Zobrazit komentář »

Nová norma hrbatosti

6.8.14 12:09

U Achnatonovy reformy umění se jednalo o realističtější zobrazování lidských postav, takže díky němu víme, že egyptská smetánka postrádala tělocvik a přísné maminky :D Zobrazit komentář »

Jako pro princeznu

20.12.13 08:15

Ještě génia :D Zobrazit komentář »

Co nového v české módě

17.7.13 14:54

Kvalita a krása nejsou to samé, i kvalitní materiál a kvalitní ušití muže byt užito na nepěkny design. Poté jsou šaty kvalitní, ale nehezké. Nedá se to směšovat. Na druhou stranu jsem ráda, že laciné a nekvalitní šaty od Vietnamců zde s klidem prošly ;) (omlouvám se za pravopis, ale píšu z tabletu, se kterým si nějak nerozumím) span classsmallPříspěvek upraven 17.07.13 v 14:57/span Zobrazit komentář »

Co nového v české módě

16.7.13 22:36

Devadesátkově klidně, ale nekvalitně? ubohé šaty, i vietnamky je trumfly! :D Zobrazit komentář »

Co nového v české módě

16.7.13 13:56

Nevím, nevím, zmiňovat zde YoungPrimitive, vždyť to je nekvalitní devadesátková móda! :D Ale MOLO7 je super nápad, pár kousků, které bych ráda viděla u sebe doma, by se našlo :) Zobrazit komentář »

Indická inspirace: sárí

27.5.13 18:41

Nenosí ho jen v Indii, ale i v jiných oblastech jihovýchodní Asie, například Srí Lance, ale to jen drobnost na okraj. Podle mě při správně vybraných barvách a zdobnosti může i běloška vypadat v sárí dobře, podle vás ne a na svůj názor máte právo, nebudu vás lámat přes koleno :) Jen ještě k té exotice třeba pro Indy jsou bělošky nesmírně exotické a atraktivní (obecně se v Asii líbíme) a bělení pleti a různé barevné kontaktní čočky (protože všichni mají oči hnědé) jsou u nich hitem, i u soutěží Miss... což mi přijde docela zábavné, já Indky stejně jako vy beru za exoticky nádherné a nezlobila bych se, vypadat jako ony :D Zobrazit komentář »

Indická inspirace: sárí

26.5.13 07:53

Jak to může být spojené s náboženstvím, když je v Indii tolik náboženství, že by se z toho po... A všichni nosej sárí. I křesťané. Mám důvodné podezření, že i naše kotlina je v křesťanské kultuře zrozená :) span classsmallPříspěvek upraven 26.05.13 v 07:54/span Zobrazit komentář »

Indická inspirace: sárí

11.3.13 19:29

Coby světlounká blondýna hlásím žádný problém :D prostě jako u každého oblečení si musíte pořídit tu správnou barvu svetr si taky nekoupím zářivě žlutý, když mi nesluší, ale hezky tmavě modrý, stejně jako sárí ;) Zobrazit komentář »

Indická inspirace: sárí

11.3.13 08:20

S tou solidaritou s Indkami: v Indii existuje hnutí Růžových sárí, které se zaměřuje na nepravosti na ženách, ale i obecně na zlovůli úředníků, policistů; vzniklo samovolně na jedné vesnici, když se jedna rázná dáma konečně naštvala a vzala celou situaci lehce do vlastních rukou ;) Poznávacím znamením (ale i znamením solidarity s tímto hnutím) je právě sytě růžové sárí. Ke hnutí se přidávají i muži (většinou vysokoškolsky vzdělaní; ale sárí asi nenosí :D). Osobně vyhlížím v našich obchodech sytě růžové sárí, abych tak (aspoň pro své svědomí) vyjádřila onu podporu ;) span classsmallPříspěvek upraven 11.03.13 v 08:22/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli pilotDodo zprávu   Přidat uživatele pilotDodo do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek