pozdni_ctyricitka

Score: 0 Registrován od: 29.08.13, naposledy on-line 24.4.18 19:45
Počet příspěvků v diskuzích: 157 Praha
Hodnocení uživatele: 1003 342
 
pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 16.10.16 18:53

@vlm Co se mně osobně týká, máte svatou pravdu:-) Ale nikdy jsem se nebála říct svůj kritický názor na některé „inspirační“ outfity, ačkoli jsem třeba červené ani nedala (proti gustu žádný dišputát, že). Mezi jinými i proto, že mi občas bylo těch holek na fotkách trochu líto. Jdou s kůží na trh a leckdo jim tam mázne to červené bez rozmyslu. A ony vlastně neví ani proč. Ale na druhé straně, pokud někdo chce inspirovat jiné, musí být schopen se změřit i s negativním ohlasem. A proto ta červená mají smysl hlavně v inspiraci.

Diskuzní téma - Pro redakci: kde jsou červená ramínka?
pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 15.10.16 14:55

@vlm Musela jsem strašně zlobit, ale mezitím mi je už zase vrátily. Ale pouze u článků. U inspirace mi zůstala pouze zelená. Tam jsem ale nezlobila. Za celou dobu, co se účastním jsem dala červená všehovšudy tři. Tak nevím. V každém případě je mi jasné, že maji pravdu ty, které trvdí, že peklo přestává být peklem a stává se soudružskou diskusí. Soudružské gratulace Adminovi.

Diskuzní téma - Pro redakci: kde jsou červená ramínka?
pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 8.10.16 14:50
Pro redakci: kde jsou červená ramínka?

Omlouvám se, jestli je chyba v mém počítači, zraku nebo bystrosti, ale zdá se mi, že zmizela červená ramínka. Můžu se zeptat proč? To už máme místo módního pekla, politicky korektní blog o módě? Pokud ano, stěhuju se jinam.

Diskuzní téma - Pro redakci: kde jsou červená ramínka?
pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 17.7.16 15:30

Pejskařka. Se specializací na nalezence. Po krásné, inteligentní a hodné čubičce (typu černý ovčák) k nám přišel šovinistický a těžce neurotický sameček - nepříliš zdařilá kopie jacka russela. V přírodě musí být rovnováha:=)

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 24.10.14 19:08

Jestli chcete pozitivní odpověď tak Vám dám tuto: za…náct let se móda vrátí a pak v nich opět budete moct vyjít jako retro styl. A po několika desítkách let to bude ceněný vintage. Takže záleží na tom, kolik máte doma místa.

Diskuzní téma - Špičaté kozačky, dámy
pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 3.6.14 21:51

Co takhle poukázku na taneční lekce? A pokud by se tatínek obětoval jako partner, určitě by měla větší radost než z toho, co tatínek pořídí za pět tisíc.

Diskuzní téma - Maminčiny 45. narozeniny

Zobrazit všechny příspěvky uživatele pozdni_ctyricitka »

Napsat uživateli pozdni_ctyricitka zprávu   Přidat uživatele pozdni_ctyricitka do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek