Pudloslava

Ikonka uživatele Pudloslava
Registrován od: 26.09.07, naposledy on-line 30.6.19 07:45
Počet příspěvků v diskuzích: 8 Máslovice
Hodnocení uživatele: 61 66
 

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

30.6.19 07:41

To není první článěk o tom, jak ti lidé okolo módy vedou strašně těžký život. Jeden si říká, proč teda nejdou trpět za něco smysluplnějšího :) Zobrazit komentář »

Baculky poráží andílky: Kila mohou do reklam

14.7.18 20:37

tyhle mají na sobě svaly a maličko tuku, dneska ale holky se stejnou váhou mají sádla o hodně víc. Zobrazit komentář »

Dress code: Proč ho někteří z nás nedodržují?

28.3.18 09:54

Mozna by se mohly oddelit prostory, treba prizemi pro lidi, kteri se krome predstaveni zajimaji take o to, co maji na sobe ti druzi, doprat jim ten komplexni kulturni zazitek. A turisty, kteri prijeli do Prahy s malym batuzkem a nemaji s sebou oblek poustet jen na galerii? POstrannim vchodem? :) Zobrazit komentář »

Dress code: Proč ho někteří z nás nedodržují?

28.3.18 09:52

@Blaninek A jaky je s nimi problem? Smrdi, kouri, chlastaji, vykrikuji nebo se jinak chovaji nevhodne? Nebo je problem, ze kdyz se jdete o prestavce vycurat, tak je vidite? Proc by Vam melo byt trapne za nekoho druheho? Zobrazit komentář »

Blogerka Mámou stylově:V tramvaji si představuji, jak ženu obléknout lichotivěji

12.1.18 07:53

Je zajímavé, jak vás, obyvatelky stejné sociální bubliny, nadzvedává, když to někdo dělá blbě. Pro mě, osobu které může být móda ukradená, se jeví jakýkoli módní blok jako zbytečný a plytký počin, a tak nemám potřebu plivat žluč na někoho, kdo se nevyjadřuje stylisticky dokonale, nebo nemá ve svém odívání dost invence. Jen mě napadá, že psaní blogu může být forma terapie pro autorku, která si tím může léčit pošramocenou psýché. Myslím, že byste na sebe měly být hodnější, můžete docela slušně ublížit. Je docela jasně patrný rozpor v tom, jak je nahlíženo na Esmee, která sklidí ovace za své pokrčené šaty i bizarní zjev, protože je přeci vaše, a na tuto osobu, u které vám, ruku na srdce, asi nevíc vadí, že vám ji předložila nenáviděná redakce a tím, že s ní udělala rozhovor, ji defakto postavila do pozice nechte si odemne poradit. Vám přece nemusí nikdo radit ale když jste si tím teda jisté, tak to prostě ponechte bez povšimnutí ostatně tak si zaslouží skončit každý nepříliš dobrý blog v zapomenutí. Vždyť ona je jen figurka ve hře, ve které si redakce snaží získat vaši přízeň a vy se tomu zuby nehty bráníte. Ubohá nevědomá oběť, která měla dojem, že se někdo o ni konečně zajímá. Zřejmě na MP nechodí a tak netušila, že zde by neobstál nikdo a že bude předhozena jako králík do klece tygra. Jinak potřebu koupit si kabelku v ceně lehce ojetého automobilu považuji za obhajitelnou, ale současně považuji za obhajitelné nechtít s takovým člověkem soužít v jedné domácnosti. span classsmallPříspěvek upraven 12.01.18 v 07:57/span Zobrazit komentář »

Sonda do duše outdoorového národa

18.5.17 15:42

Od té doby, co chodí na MP normálně uvažující lidi, to prostě není ono :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Pudloslava zprávu   Přidat uživatele Pudloslava do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek