racoon

Registrován od: 30.10.11, naposledy on-line 20.10.14 09:05
Počet příspěvků v diskusích: 4
Hodnocení uživatele: 0 4
 
racoon
4 příspěvky 14.10.14 20:45

Nemáte tip, kde v Praze sehnat pánské saténové pyžamo?

Diskusní téma - Kde sehnat...?
racoon
4 příspěvky 04.02.12 20:12

zelitschko: Přesně takového výsledku bych chtěla taky dosáhnout - svojí přirozené barvy se zlatavým leskem, tak snad by to tak mohlo zafungovat, i když nemám šedohnědou, ale spíš takovou šedoblond, zvlášť teď v zimě.
Emily.V: Já jsem ji našla třeba od Henne color, ale to byl zatim jen takový zběžný průzkum na googlu :)
O té bezbarvé vím, ale kromě té regenerace, kterou moje vlasy teď opravdu potřebují, mě láká i to zvýraznění barvy a zlatavé odlesky :)

Diskusní téma - Vlasy barvené hennou
racoon
4 příspěvky 04.02.12 15:29

Máte někdo zkušenosti se zlatou blond hennou? Jsem přírodní blondýnka (spíš špinavě blond) a ráda bych vyzkoušela hennu na posílení a regeneraci vlasů, ale zároveň nechci měnit barvu vlasů na hnědou, zrzavou nebo černou…

Diskusní téma - Vlasy barvené hennou
racoon
4 příspěvky 30.10.11 12:21

Ahoj, chci si na letošní zimu pořídit nové kozačky a dospěla jsem do věku (21:)), kdy už mi nezáleží jenom na tom, jestli hezky vypadají, ale i na tom, aby se daly opravdu nosit v zimě a aby nějakou dobu vydržely. Chtěla bych tedy nějaké kvalitní kozačky (v tom jsem ale přecejen trochu vázaná svým studentským rozpočtem), které budou co nejmíň klouzat - moje současné jsou sice moc pěkné, ale když je sníh, nemůžu v nich téměř vůbec chodit z kopce a i po rovině je to problém, protože jejich podrážka nemá absolutně žádný vzorek. Takže bych chtěla botky praktické na nošení, zároveň ale elegantní, abych si je mohla vzít i k sukni.
Než vyrazím do obchodů, zajímaly by mě Vaše názory a zkušenosti, kam pro dobré kozačky na zimu (v Praze), nebo po jaké značce se podívat…?

Diskusní téma - Boty a vše, co s nimi souvisí

Zobrazit všechny příspěvky uživatele racoon »

Napsat uživateli racoon zprávu   Přidat uživatele racoon do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek