ragamuffin

Score: 0 Registrován od: 31.05.12, naposledy on-line 11.12.13 13:28
Počet příspěvků v diskuzích: 19 Praha
Hodnocení uživatele: 65 39
 

Pražský módní týden 2013 - 2.

13.11.13 16:52

Ták, kdo mi řekne, kde sehnat kabát ve tom stylu, který předvádí TIQE (bez knoflíků, jen látka a pásek, černá nebo šedá barva)? Přímo od návrháře si to dovolit asi úplně nemůžu, a obchody (tam to bude tak za dva roky) a dokonce asos aspol. zklamaly! Zobrazit komentář »

Fashion week 4. (Milán)

7.3.13 20:45

Nemůžu si pomoct, ale ten italskej fashion week se mi vůbec nelíbí.. nezaujalo mě až na pár výjimek nic :( a ty kožešiny a kůže a tyhle hrůzy akorát popudily... ale tak, každej má svoje, já mam ráda Británii se vším všudy, a jejich FW u mě vyhrává bez váhání. Zobrazit komentář »

Fashion Week 3. (Londýn)

21.2.13 12:06

Nemůžu si pomoct, ale příjde mi, že Fashion week v Londýně je jedinej FW, kterej opravdu inspiruje, posouvá hranice, dává světu něco novýho. Američani jsou hodně konzervativní, a modely na přehlídkách jsou sice krásné, ale že by to bylo něco novátorskýho, neokoukanýho, divnýho, nutící k zamyšlení a přehodnocení životního stylu, to prostě ne. Italskou módu opravdu nemusím, a francouzi jsou sice dobrý, je to všechno oku lahodící, ale není to prostě tak... britský 3. UK a jejich punk a latex a divný oblečení, prostě ach! Zobrazit komentář »

Fashion Week 2. (New York)

21.2.13 11:43

U mě vedou Ralph a Anna Sui.. Běžně nositelné, originální, oku lahodící a přesně v mém stylu. Ach, díky ti za úžasnou inspiraci, Ado! Zobrazit komentář »

Napsat uživateli ragamuffin zprávu   Přidat uživatele ragamuffin do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek