Revolta

Motto: Nosíme z módy kopretiny

Ikonka uživatele Revolta
Score: 0 Registrován od: 14.07.12, naposledy on-line 29.3.15 09:22
Počet příspěvků v diskuzích: 56 Praha
Hodnocení uživatele: 494 75
 

Oblečení pro těhotné - 1. díl

4.9.14 14:41

A já teď asi budu za vyvrhele, ale zrovna ta série fotek, kde otec postupně nafukuje matce břicho u pumpy se mi zdá vtipná. Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

4.9.14 14:39

@Karin tuleníčko? To jako vážně? OMG WTF LOL... zhruba stejná úroveň komunikace, jen výstižnější. Se nedivím, že jestli se místo soulože věnují tulení, tak jsou jen snažilky. Zobrazit komentář »

Módně-technická revoluce

28.7.14 22:43

...achjo, držet hubu a krok, proč mě to jen překvapuje :) Tak ještě jednou. Článek je naprosto o ničem, a to jsem extrémní závislák jak na smartphonu, tak na tabletu a kindlu. Revoluce v nadpisu nedává žádný smysl. Sousloví nepokrytá relama tentokrát vynechávám. Zobrazit komentář »

Jak si ušít tričko

27.5.14 13:35

Škoda, že článek nevyšel o týden dřív. Ušetřila bych si tím spoustu nervů :) Známá mě poprosila o ušití pyžamka pro vnuka, protože staré už mu bylo malé a odmítal z něj vylézt bylo to moje první setkání s úpletem a overlocku nemaje, potila jsem se u toho až kdovíkde. Alespoň teď ale vím, že technicky jsem postupovala správně, a že provedení není dokonalé, s tím už se nějak snad vyrovnám :) Ještě ho dožehlím a bude hotovo! Zobrazit komentář »

Re:paráda jede!

11.2.14 19:11

A nedočkáme se článku o šatech ostatních přítomných dam? Ten by mne zajímal velice... :) Zobrazit komentář »

Obchody - prosinec 2013

9.12.13 17:49

@Nyxx Vždy, když někde čtu o barvách, vzpomenu si na úvodní větu mamčina polygrafického kurzu Tak vážení, barvy NEEXISTUJOU. Jinak já trendy nesleduji, ale sháněla jsem teď kabát a byla příjemně překvapená spoustou kohoutích stop a rybích kostí od legín a kalhot až po trička a doplňky. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Revolta zprávu   Přidat uživatele Revolta do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek