Rigmor

Score: 0 Registrován od: 29.05.12, naposledy on-line 19.4.15 14:26
Počet příspěvků v diskuzích: 10 Přeštice
Hodnocení uživatele: 54 36
 
Rigmor
10 příspěvků 4.4.15 19:46

To nejsou promofotky, Andrea si je dala jako rodinné na FB a pan redaktor si je stáhl a pouze vymyslel! článek. Nevěřím tomu, že s ním Andrea mluvila, protože tam má i špatné bydliště. Bydlí vedle nás, tak to vím celkem přesně kde bydlí a Andreu mám v přátelích na FB :-), tak vím i co tam píše a dává za fota.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Rigmor
10 příspěvků 31.1.13 11:32

Tak nastal Den D a za chvíli odcházíme k zápisu do školy. Po domluvě se synem má na sobě bílé denimové kalhoty, černobílou proužkovou košili a vestičku a k tomu kotníkové černé boty na tkaničky. Manžel má černé kalhoty a též košili s proužkem jako syn a já jsem si oblékla světlé kalhoty a černý lehký svetřík s nabíranými rukávy. A máme zamluvený i stůl v cukrárně, tak se malý už moc těší na školu i zmrzlinový pohár. Všem moc děkuji za rady.

Diskuzní téma - Co na sebe k zápisu do školy
Rigmor
10 příspěvků 30.1.13 22:21

Mě velice překvapilo, když jsme loni přišli na koncert Václava Hudečka v synagoze a přede mnou seděl pán v oranžové šusťákové bundě a nikdo z organizátorů jej neupozornil na nevhodné oblečení. A také žasnu, protože máme předplatné do Komorního i Velkého divadla v Plzni pro rodiče s dětma, které je v neděli ve 14.00 hodin, že maminky přiměřeně oblečou své děti, ale ne už sebe. Takže např. vedle holčičky v sametové sukýnce a střevíčkách je maminka v riflové sukni a kozačkách.

Diskuzní téma - Oblekani v Opere
Rigmor
10 příspěvků 23.1.13 14:37
Co na sebe k zápisu do školy

Syn má jít příští čtvrtek k zápisu do první třídy a včera při schůzce nám paní ředitelka školy doporučovala slavnostní oblečení. Chápu, že je to slavnostní příležitost, která je 1× v životě, ale nějak si nedovedu představit u zápisu syna v obleku, a když mu dám košili, rifle a man.sako už to zase nepovažuji za slavnostní oblečení. Děkuji moc za inspiraci.

Diskuzní téma - Co na sebe k zápisu do školy
Rigmor
10 příspěvků 29.11.12 13:03

http://www.men-shop.eu/…-hedvabna-1/

Mě se líbí tato, ale synátor moc nadšený není, ale celkem barva odpovídá barvě šatů jeho tanečnice. Je možnost koupit i s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky.

http://www.men-shop.eu/…ty-hedvabny/

Diskuzní téma - Žlutá kravata
Rigmor
10 příspěvků 29.11.12 12:51
Žlutá kravata

Prosím poraďte, syn má mít na maturitní ples žlutou kravatu. Koupit jednobarevnou nebo se vzorem - třeba proužek? Předpokládám černý oblek a bílou košili. A pokud by jste měli i nějaké odkazy kde koupit, budu jenom ráda.

Diskuzní téma - Žlutá kravata
Rigmor
10 příspěvků 25.9.12 14:22

Ahoj, mám to štěstí, že mohu říci, že v rámci možností mám doma uklizeno :-).Jedu dle systému z www.pojdte-dal.cz. Lídu a její web jsem objevila, když jsem byla na mateřské s třetím dítkem a doma se nám neustále vytvářel nezvládající chaos. Dnes po 3 letech mohu říci, že vše mám zaběhnuté a funguje to a i puberťáci mají svého autopilota na úklid pokoje, kterého dodržují a já opravdu každému mohu říci, pojďte dál a nemusím se stydět.

Diskuzní téma - Nepořádek v domácnosti - please help
Rigmor
10 příspěvků 29.5.12 08:23
Vhodné oblečení na koncert v Synagoze

Prosím o radu, dnes jdeme na koncert Václava Hudečka do Synagogy a řeším co je vhodné oblečení.Vím, jak bych se oblékla na tento koncert do kostela, ale neznám pravidla oblékání do Synagog. Nebo žádná nejsou?

Diskuzní téma - Vhodné oblečení na koncert v Synagoze

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Rigmor »

Napsat uživateli Rigmor zprávu   Přidat uživatele Rigmor do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek