Ritzy Bagz

Motto: Troufni si být jiná

Ikonka uživatele Ritzy Bagz
Score: 0 Registrován od: 15.12.15, naposledy on-line 25.3.19 15:42
Počet příspěvků v diskuzích: 10 Praha

Jmenuji se Lenka a mám ráda ručně dělané originální kabelky, šperky a doplňky a dávám přednost těm vyrobeným v Čechách nebo v Evropě. Protože se z toho stala vášeň, založila jsem před několika roky malý nezávislý e-shop, který do teď provozuji sama.

Vím toho hodně o kůži, včetně těch exotických, vím jak se kabelky a tašky vyrábí a umím dobře poradit. V jednotlivých úpravách kůže může být totiž dost velký rozdíl. Poznám kvalitní kabelku z pravé kůže a levný produkt z Číny za předražené peníze. O tom jak se starat o kůži nebo jak poznat pravou kůži se dočtete v jednom z mých článků na eshopu.

Svoji práci miluji a dělám ji srdcem, všem se věnuji osobně na 100%. Není to pro mě jen takové prázdné krédo. Věřím, že zákazník má za své peníze dostat ne jenom nejlepší zboží, ale i servis a že doručením objednávky to nekončí, ale teprve začíná. Věřím, že oceníte tu energii a lásku, kterou vkládám do každého balíčku.

V mé nabídce najdete ojedinělé a originální kousky s vysokou kvalitou řemeslného zpracování a některé doplňky dovážím jako jediný obchod v ČR. Podporuji evropské výrobce a většinu z nich znám osobně.
U mě najdete hodně krásných a neokoukaných kousků jak pro ženy, tak i pro muže. Sháníte něco speciálního? Tak pro vás vyhledám tašku nebo kabelku na přání.

Pokud Vám mohu s něčím poradit, neváhejte mne kontaktovat – ráda se Vám budu věnovat. – S vášní a láskou –
Lenka

Nějaké kabelkové inspirace a i videa najdete na mých profilech
https://www.instagram.com/ritzybagz.cz
https://www.facebook.com/RitzyBagz.cz

EDIT PRO HATERY
Svoji značku tu prezentuji sama za sebe, mám totiž ráda férové jednání. Neplatím si žádné prostředníky, kteří do diskuzí vkládají placené odkazy na weby svých klientů. Pokud vám to vadí, jednoduše mé příspěvky přeskočte a jděte dál. Není třeba tu vytvářet nějaké negativní emoce, těch je ve světě dost.

Hodnocení uživatele: 25 25
 
Napsat uživateli Ritzy Bagz zprávu   Přidat uživatele Ritzy Bagz do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek