SannaH

Ikonka uživatele SannaH
Score: 0 Registrován od: 12.05.13, naposledy on-line 1.1.16 20:27
Počet příspěvků v diskuzích: 13 Praha
Hodnocení uživatele: 147 45
 
SannaH
13 příspěvků 22.9.13 12:10
@NoQuestion píše:
@SannaH A přemýšlela jste o možnosti třeba jen lehkého sestříhání kolem obličeje + třeba patku? Mně se vaše vlasy líbí a zdá se mi škoda měnit délku, ale je fakt, že působí trochu…mrtvě.

Kolem obličeje mám odrůstající ofinu, takže to vypadá jako sestříhané vlasy. Teď je ofina na délce, kterou bych nerada zkracovala. V kratším stádiu mě neustále vypadávala z culíků a ze všeho :D

Diskuzní téma - Váš názor na dlouhé vlasy
SannaH
13 příspěvků 21.9.13 15:24
@arpa píše:
@SannaH Pak se ale opět nabízí otázka, nač mít vlasy pod zadek, když jsou po většinu času v drdolu, atp…

To právě teď řeším. Bojím se ale že ostříhám víc jak rok růstu a pak zjistím že je stejně budu nosit v drdolech a jiných účesech protože mi rozpuštěné přijdou neupravitelné pro normální život.

Diskuzní téma - Váš názor na dlouhé vlasy
SannaH
13 příspěvků 21.9.13 13:10
@arpa píše:@SannaH Mně se také líbí vlasy jen do pasu, max. tak cca 5 cm pod něj, ale opravdu to není proto, že bych někomu nepřála mít je pod zadek :-). Spíš se mi ty vlasy pod zadek zdají nepraktické (přisednutí), a tím pádem trochu nehygienické (když si představím, kam všude vlezou, co všechno se jimi otře… a nemyslím jen „to“). Ale uznávám, že možná mám jen moc bujnou představivost.
Konkrétně k vašim vlasům: moc se mi líbí barva i kvalita, jsou opravdu moc krásné, ale kdyby šlo čistě jen o můj názor, o fous bych je zkrátila (8-10 cm).

Řekla bych, že máte fantazii jako každá žena, která takové vlasy neměla :) Taky jsem si přesně něco takového představovala, ale realita je jiná. Dokonce bych řekla, že jsou hygieničtější než vlasy do půl zad, co se nosí neustále (nebo aspoň velmi často) rozpuštěné. Každý večer a ráno vlasy učešu kančákem a poté vyrobím nějaký účes (klasický drdol, takový „banán“ zamotaný od jedné strany ukotvený jehlicí nebo drdol na temeni hlavy). A s tím pak celý dej „žiji“. A „to“ se s nimi nemá šanci otřít ani když jsou rozpuštěné, postupně si vyvinete grif, kdy si hodíte vlasy přes rameno dopředu (a to opravdu dělám automaticky bez přemýšlení). Max. když se vaří nebo jí a vlasy jsou rozpuštěné je to trošku divočina, ale i to se dá se ctí zvládnout :) Rozpuštěné je nosím na zvláštní příležitosti (plesy, narozeniny, srazy atd.) a to si je třeba ještě navlním.

Diskuzní téma - Váš názor na dlouhé vlasy
SannaH
13 příspěvků 21.9.13 00:25

Docela se mi líbí, jak se tu diskuze zvrhla :) Radši nebudu psát jak často si myji vlasy já, protože to by vám přivodilo noční můry :D Jinak děkuji za názory a tipy. Pokusím se je trochu oživit účesy (možná i střihem, uvažovala jsem i o zmíněném zkrácení do pasu) ať neskončím jako moje prabába, kterou si nikdo nepamatuje jinak než s drdolem. Jinak jaké účesy byste mi doporučily?

Diskuzní téma - Váš názor na dlouhé vlasy
SannaH
13 příspěvků 19.9.13 23:44

Zajímal by mě váš názor na tyto vlasy? Délka po zadek, stříháno doma, nošeno převážně v drdolu s jehlicí. Není to žádné profi foto, kde člověka hodinu připravují a perfektně nasvítí, tudíž se omlouvám za jeho kvalitu.

Diskuzní téma - Váš názor na dlouhé vlasy

Zobrazit všechny příspěvky uživatele SannaH »

Napsat uživateli SannaH zprávu   Přidat uživatele SannaH do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek