Schatz

Ikonka uživatele Schatz
Score: 0 Registrován od: 02.03.13, naposledy on-line 22.2.17 17:18
Počet příspěvků v diskuzích: 82 Havířov
Hodnocení uživatele: 967 346
 

Klasický letní úlovek

12.8.14 16:35

Bod č. 3 hrozný materiál Tak toto mi mluví z duše. Kvůli tomu už nechodím do 99% obchodů s oblečením, které nabízejí v shopping centrech. Já těm obchodům, tedy spíše hadrárnám říkám polyesterové ráje. Je to hnus, co vezmu do ruky, tak polyester. Nebo bavlna + polyester. Tfuj, jednou jsem si omylem koupila triko(v obchodě jsem se bohužel nepodívala na složení) a divila jsem se, proč jsem tak pekelně zpocená. A ejhle, polyester se o to postaral. Můžete mi tu někdo znalý vysvětlit, proč řetězce šijí z takových shit materiálů? Pravidelně mě znechucuje např. i Zara, tam mají PES v oblibě a nestydí se za poloprůhlednou halenu podivuhodného střihu vyrobenou ze 100% PES chtít 1000,kč. Už vážně nevím, kde mám jít nakupovat elegantní oblečení a přitom nezruinovat rodinný rozpočet. Mám ale pocit, že velmi mnoho lidí kvalitu materiálu u oblečení vůbec neřeší. Zobrazit komentář »

Vysoká cena levné módy

22.7.14 10:37

Super článek. Mnohokrát jsem se poslední dobou zamýšlela, proč se vyrábí tolik škaredého, zbytečného oblečení z hrůzostrašných materiálů. Před pár dny jsem byla v ZARA, kde probíhá výprodej. Vážení, je to hnus. Ani zdarma bych to oblečení nechtěla. Polyesterový ráj+ na můj vkus hodně divná móda. Tak si říkám, do jakých obchodů mám chodit nakupovat, když už jsem ze seznamu vyškrtla i Zaru. Zobrazit komentář »

Předsevzetí

27.12.13 15:19

Děkuji Ado za podnětný článek. Zrovna před pár dny jsem si v šatníku udělala čistku. A to pořádnou. Výsledkem je, že tam zbylo jen pár věcí, ale zato slušivých a kvalitních. Jenže záhadou mi je, do jakých obchodů mám chodit doplňovat můj stávající šatník o další kvalitní kousky. Poslední měsíce jsem totiž z nakupování oblečení znechucena a nebaví mě to. Kolikrát do obchodu jen vejdu a po pár krocích prchám pryč. Všude visí nehorázně moc hader, nebaví mě se v nich prohrabávat, když už na ramínku vypadají šuntovně. Do jakých obchodů chodíte pro kvalitní oblečení za ještě jakž takž přijatelné ceny? Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Schatz zprávu   Přidat uživatele Schatz do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek