Schatz

Ikonka uživatele Schatz
Score: 0 Registrován od: 02.03.13, naposledy on-line 22.2.17 17:18
Počet příspěvků v diskuzích: 82 Havířov
Hodnocení uživatele: 967 346
 
Schatz
82 příspěvků 22.2.17 17:09

Tak jsem nedávno zjistila, že u nás přestal vycházet časopis In Style a pánský časopis Maxim. Maxim byl docela vtipný, když se mi dostal do rukou, ráda jsem si v něm početla. In Style byl oproti zahraničním verzím taková tenká popelka. Po dlouhém čase jsem si tedy koupila Elle, ale už to víckrát neudělám, neměla jsem si tam vůbec co číst a ty módní story mi leckdy přijdou přehnané, nenositelné, divoké kombinace oděvů…Chci se tímto zeptat-za jaký časopis není škoda peněz? Mám pocit, že u nás v Česku je to docela bída. Když jsem v Německu, tak tam mají časopisů, že bych nevěděla, který dřív koupit. A jsou min.2× hrubší(např. In Style).

Diskuzní téma - Existuje český módní časopis, který se oplatí kupovat?
Schatz
82 příspěvků 25.4.16 11:07
@catherinne píše:
@Schatz A co ten melír udělat jen velmi jemně, jak množstvím, tak odstínem. Jako byste byla měsíc na pláži. Takový melír vám z vlasů slámu nemůže udělat. Ale barva bude strukturovaná a bude to vypadat líp, než jen samotný, přírodní odstín.

Děkuji za reakci. Myslíte, že by mohl stačit 4% peroxid? Ráda bych se vyhla „gumičkovým“ vlasům :-) Chci aby mi to chytlo do bíla a nežloutlo…Děkuji.

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 25.4.16 10:34
Přirozená barva vlasů

Prosím o radu.
Již 10 měsíců si nechávám odrůstat vlasy. Do té doby jsem měla blond melír. Důvod je ten, že jsem chtěla mít svoji přirozenou barvu, lesklé a zdravé vlasy, což u melíru moc nešlo. Jenže poslední týdny mě z mých přírodních vlasů opadává nadšení. Po umytí je odstín vlasů pěkný /taková tmavší blond/.Ale již druhý den jsou vlasy u hlavy děsně splihlé, vidím na nich známky maštění, vypadají tmavší. Zato konce, kde mám melíry jsou zas sušší a docela drží objem. Takže účes „střecha“. Takže je dám do copu a je vymalováno. Má vůbec nějakou výhodu mít svou přirozenou barvu, když se mi vlasy docela rychle zmastí, jsou bez objemu a vypadám v nich docela nevýrazně? Nechci pořád nosit cop, moc mi nesluší. Pomýšlím na návrat k melíru i přes veškeré jeho negativa…

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 26.1.16 17:25

Před lety jsem si na „lítačku“ do práce pořídila koženou kabelku zhruba v obdobné cenové relaci. Taky tam byl nápis genuine leather. Kvalita byla divná, velmi brzy se mi přední strana kabelky jakoby zalomila či jak to popsat. Škoda peněz. Takže jsem se poučila a raději si připlatím za kvalitní kabelku z kvalitní kůže.

Diskuzní téma - Zkušenost s kabelkou Vera Pelle
Schatz
82 příspěvků 26.1.16 17:14
@Ghost B.C. píše:
@Ophelie Jo, přesně. A to já mám ještě vzadu hlavu placatou, takže nahnat tam objem je třeba stůj co stůj :D

Mám to stejně + taktéž mám podlouhlý úzký obličej a trošku výraznější nos. A jak jsem viděla Vaše foto s mikádem, tak mám i téměř stejný odstín vlasů jako Vy. Prostě neuvěřitelné :-)
Já hlavně potřebuju vyřešit ofinu. Mám ji dlouhou k ramenům stejně jako vlasy a v kombinaci s úzkým obličejem mi to nepřipadá to pravé. Krátkou ofinu už jsem taky měla- jednou rovnou, ta mi slušela, vepředu se však brzy rozdělila a udělala se mi vlnka. Pak jsem zkusila patku. Pěkná patka taky bohužel utopie - taktéž se mi udělala vlnka. Jak jsem byla šťastná, když mi ofina za velmi dlouhou dobu dorostla do délky, kdy jsem ji mohla dát za uši či do culíku. To jsem se zapřisáhla, že už si ji nikdy neostříhám. No a teď mám delší dobu ofinu dlouhou a zase cítím, že mi to nějak nesluší. Já už fakt nevím. Navíc se mi vlasy mají tendenci vespod dělit do pramínků (holt pozůstatky blond melíru, spodních cca 10 cm mám dosti vysušených). A vrchol zoufalství prožívám, když si zkouším oblečení v kabince a koukám na sebe do zrcadla.
Outfit pěkný, ale díky vlasům si často připadám jak nešmrncovní neupravená čůza.
Omlouvám se za výlev, chápu že mnozí řeší důležitější věci. Ale mám pocit, že téma jak najít vhodný účes je u mě neverending story :-(

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 26.1.16 11:25
@Ghost B.C. píše:
@Schatz Jsem se docela pobavila, nejsme my dvojčata? :D
Já bych třeba krátké vlasy ráda zkusila, ale mám dost živou představivost na to, abych věděla, že budu vypadat jako „pretty boy“ - v lepším případě, v tom horším jako ugly boy.
Jinak já prostě a jednoduše nosím drdol. Od té doby, co už nešlo natvarovat příčetné mikádo, je to furt dokola drdol. Jo, nudí mě to, ale impulzivních akcí „teď hned to ostříhám, protože mě to štve“ jsem nejednou litovala.

Asi jsme fakt dvojčata :-) Taky vlasy nosím pořád sepnuté, manžel už na tento účes chytá averzi, že prý vypadám jak asexuální paní učitelka. Když to mám rozpuštěné, tak si připadám jak splihlá indiánská babička. Když dám vlasy za uši (nesnesu vlasy v obličeji), tak si zas připadám jak Ruda z Ostravy :-D No prostě není to lehké s jemnýma vlasama a tupým střihem. A to doslova.

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 26.1.16 11:04
@Ghost B.C. píše:
@Lola Tak zase je to úprava vcelku definitivní, že :)Jinak trocha inspirace pro mikádové typy, vyplivnul to na mě pinterest a fakt se mi to líbí:

Hmmmm, tak tento střih se mi líbí. Na obrázku. Těžko říct, jaká by byla realita, když bych vlasy nezlakovala a nenatupírovala. Vstávám velmi, velmi brzy do práce, každý minuta je drahá, takže čas na úpravu vlasů skoro žádný. Dopadlo by to tak, že bych měla místo splihlých vlasů v délce na ramena splihlé mikádo a jako bonus zkroucenou ofinu (dělá se mi vlnka). Takže u mě z louže do bláta.

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 26.1.16 10:53
@Ghost B.C. píše:
@MP Edina Vy máte moje vlasy? :) Pokud máte rovné jemné, tak vám bohužel zkazím naděje, jedna délka a tupý střih ničemu nepomůže, kor v délce na ramena (a dál). Výsledek je střecha style - nahoře upláclé, zatímco dole objemu nejvíc.
Já sama momentálně uvažuju nad opačným postupem, než vy, a to právě nechat lehce sestříhat - jenže pak budu běsná, že mám rousaté konce a zase budu chtít jednu délku.

Jako bych to psala já. Já jsem si to cca před rokem nechala z jedné délky sestříhat, aby vlasy nahoře nabraly objem…A výsledkem byly cancoury, které jsem pak nechala dorůst a pak opět šmik na jednu délku( tupý střih). Teď mám jednu délku a objem je vespod, jak jste napsala. Takže takový začarovaný kruh. Krátké mikádo mi nesluší, krátké vlasy už vůbec ne. Takže babo raď co s vlasama…

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 1.11.15 17:27

@Ghost B.C.
Děkuji za radu, kokosový olej je takový univerzální, zkusím použít dle Vašeho návodu, věřím, že to vlasům pomůže :-)

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 1.11.15 16:59

@Ghost B.C.
Jééé, tak to máme podobnou délku vlasů. Tím, že mi jich docela hodně vypadalo, jsem je chtěla ostříhat, ale pak jsem si uvědomila, že by to nemělo smysl- krátké a prořídlé-žádná hitparáda. Děkuju za podporu nechat vlasy růst. Jen bych chtěla vědět, zda když se obden myjí dlouhé vlasy, jestli se to na nich nějak negativně nepodepisuje. Myslím tím hlavně délky. Abych se přiznala, používám jen šampon (přírodní). Kondicionér ani masky nepoužívám. Jen občas olejíček, když si náhodou vzpomenu :-)

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 1.11.15 15:54

@Ghost B.C.
Dočetla jsem se, že suchý šampon se má používat jen v opravdu výjimečných případech. Ne pravidelně. Může způsobovat vyrážky na pokožce, vředy či dokonce lysiny. No, tak s ním definitivně končím. Takže se mohu rozloučit s dlouhými vlasy, které si chci nechat dorůst, páč už teď to mikádo co mám působí druhý den urousaně. No a napadá mě- jaký střih vlasů byste mi doporučily když mám jemné, nic moc husté vlasy? A jako bonus mám víry na temeni- prosvítá mi tam pokožka a vlasy jsou upláclé… Takže fakt super :-( Děkuji.

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 1.11.15 14:29

@Ghost B.C.
Děkuji za příspěvek. Asi na tom něco bude. Docela mě to mrzí, protože mám jemné, rychle mastící se vlasy a použitím suchého šamponu vydržely o den déle bez mytí. Už tak mám pocit, že mi tento podzim vypadla snad půlka vlasů, takže další ztrátu nebudu riskovat a suchý šampon letí do koše.

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 1.11.15 13:59

Hezký den všem, chtěla bych se zeptat na zkušenosti: Jeden čas jsem používala suchý šampon (Batiste). Když jsem si pak umyla vlasy, tak mi jich při mytí vypadlo víc než obvykle. To se dělo pokaždé, když jsem aplikovala suchý šampon. Stalo se to také některé z vás? Neucpává suchý šampon vlasovou pokožku? Děkuji.

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
Schatz
82 příspěvků 4.10.15 06:08
Diskuzní téma - Migrace, migranti a související FaQ
Schatz
82 příspěvků 6.6.15 09:24
@ionicera píše:
@Schatz Zahrnujete mě také do úpadku estetiky a vkusu obyvatelstva, když mám dnes na sobě džíny 10 cm nad kotníky, trochu ohrnuté? Já, že bych se mazala převléknout, aby ze mne dámy na avon pochodu neomdlely a nefotily mne na MP.

Tak ohrnuté džínsy (nejlépe střih boyfriend)jsou pro mně něco jiného- vypadá to ležérně na rozdíl od kalhot, které jsou v 3/4 délce přímo ušité…

Diskuzní téma - Mor českých ulic - 3/4 kalhoty
Schatz
82 příspěvků 6.6.15 07:52

Zaregistrovali jste to také? Jen co se oteplilo, tak jako každé léto má cca 8 z 10 lidí na sobě opět tento hnus. Je fakt marné dotyčným radit, že jim to opticky zkracuje nohy a postava v tom nevypadá nijak lichotivě- a ty kalhoty jsou ještě k tomu škaredé a tuctové…Prý - a co máme jako nosit když je horko? Tak když se necítí/či nemají postavu na kratší sukni, šaty či kraťasy, tak jsou lepší volbou nějaké dlouhé kalhoty z lehčího materiálu, volná delší sukně či šaty. Ale bohužel, je to jako házet hrách na zeď…Je to fakt smutný pohled na úpadek estetiky a vkusu velké části českého obyvatelstva…

Diskuzní téma - Mor českých ulic - 3/4 kalhoty
Schatz
82 příspěvků 6.5.15 09:20
@Benetton píše:
@moninika a jsou to tady tyto? http://www.zara.com/…2695059.html na webu se mi zdají nějak moc podezřele vysoké a krátké :D

Zrovna tyto kalhoty jsem si v Zara nedávno zkoušela. Asi na ně nemám tu správnou postavu, protože jsem pas měla výš než na obrázku a tím pádem byly i kratší. NO, připadala jsem si v nich jak důchodkyně. Nejsem na ně asi dost hubená, aby mi spadly nízko a kupovat větší velikost nechci.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Schatz
82 příspěvků 25.4.15 07:58

Schválně jsem se podívala, co daná paní krom gaťošů prodává…Každého věc za co utrácí své peníze, ale přijde mi to jako úlet. Jednak to oblečení, a také ta cena.

Origo sukna čary mary A1… A on to někdo i za tu cenu koupil…
http://www.fler.cz/…ry-a1-661801

Diskuzní téma - Votočvohoz
Schatz
82 příspěvků 25.4.15 07:43
@šťastná13ka píše:
Origo gaťoše haremkove uni… Cena je též k popukání, ale chápu, že vyhřeznutí tlustého střeva podbřiškem něco stojí :-O

:-) To mi nedělejte, jsem zrovna v práci a po přečtení Vašeho komentáře jsem se začala smát jak blázen. Těžké pak udržet seriózní tvář před zákazníky :-)

P. S. To si ty „gaťoše“ fakt někdo koupí za 4 107,– Kč???

Diskuzní téma - Votočvohoz
Schatz
82 příspěvků 6.11.14 17:31
@Tebah píše:
@Schatz Proč zrovna displej, vždyť to není až tak namáhaná součást? Pračku mám tři roky, zatím všechno v pohodě a doufám, že ještě pár let vydrží.

Kazí se tam právě ta elektronika uvnitř…Příbuzní si koupili pračku LG, a zanedlouho se jim právě elektronika(vč. displeje) porouchala. Mně se pračky LG líbí, uvažovala jsem o pořízení, páč vyrábějí pračku i v černé barvě, která by se mi moc hodila. Na férovku jsem se zeptala pár prodejců praček, jestli by byla LG dobrá volba, a taktně mi naznačili, že jsou na pračky lepší značky…
Nicméně, třeba budete mít štěstí (aneb Vám do pračky nedali „kurvítko“) a budete prát spokojeně mnoho let :-)

Diskuzní téma - Doporučte pračku

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Schatz »

Napsat uživateli Schatz zprávu   Přidat uživatele Schatz do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek