SeaSun

Ikonka uživatele SeaSun
Score: 0 Registrován od: 30.09.12, naposledy on-line 5.8.16 01:46
Počet příspěvků v diskuzích: 8 Plzeň
Hodnocení uživatele: 107 30
 

Jak se (ne)oblékat jako turista

5.8.16 01:42

Tak do mesta za turistikou vyrazim zasadne lezerne a minimalisticky...s komplet nahradnim oblecenim pro obe deti. Take mam pleny, jidlo, piti, hracky, papirovy kapesniky...vetsinou to narvu do golfek, a pak muzu machrovat s malou crossbody, ve ktere mam jen mobil a penezenku...a uprimne...bohuzel i zbytky susenek, obrázky, letaky, kvetiny a kaminky, co moje deti budou jeste urcite nutne potrebovat. Rozhodne se hodi maly antiperspirant...tahat tak 1020kg deti je uz trochu sport. Boty takove, ktere najdu prvni obe. V lete bych se fakt neparila v teniskach. Lnene saty, pohodlne zabky s tvarovanou stelkou. Mam i super subtilni outdoorove sandale...asi by to bylo pohodlne a nevypadaj outdoorove, ale nakonec si je do města stejne nikdy nevezmu. Velky satek, co muze slouzit i jako mala deka. A knizky...detsky...aby mi kluci v kavarnach nezlobili. Potud leto. V zime jdem radsi na sanky...to nemam nervy na ustavicne svlekani a oblekani 3lidi. I tak je to super a uzivame si turistiku, kdyz se připojí manzel tak i naramne. Btw...kde jsou casy, kdy mi crossbody s kartackem, penezenkou a necim na povzbuzeni vystačila na prodlouzeny vikend. span classsmallPříspěvek upraven 05.08.16 v 01:48/span Zobrazit komentář »

Na výletě v Londýně

31.1.15 00:24

Pokud jste pobývaly na Shepheards Bush, byly jste i ve Westfieldu? Obchody jako na Oxford street, ale pod střechou, tam by člověk kašlík nedostal. Ale zas to nemá takovou atmosféru. Je tam vše od Versace po Deichmann. Primark některé kolekce opravdu nestojí za nic. Někdy jsem si nevybrala vůbec, ale párkrát jsem si na hotel vláčela i několik obrovských papírových tašek. Chodívala jsem do toho na Marble Arch. Fronty na kabinky na dvě hodiny, vyplatí se si věci vyzkoušet v klidu na pokoji, a co se nehodí vrátit. Dodnes je pár kousku z Primarku základem mého casual šatníku, drží i pár let, ale je to o štěstí. Jinak je to spíš na výstřelky, o kterých člověk ví, že si je vezme jednou, dvakrát. Pravý opak slow fashion. Zajímavé pak bylo srovnání s Primarkem ve Frankfurtu a. M. vzhledově, pocitově i cenově úplně jiný podnik. Camden určitě, ale spíš kvůli atmosféře. Vintage shopy tam jsou hodně podobné jako kolem Notting Hillu. Pak tam jsou speciálky pro punkery, technaře atd. a hromada etno hadrů a cetek. A vlastně za mostem vlevo někde v patře pár hodně zajímavých krámků s originální tvorbou. Co mě fakt dostalo byl Portobello Street Market obrovský blešák, ale ve smyslu best quality vintage. Nebydlely jste daleko od něj, je to taky kousek od Notting Hillu. Parádní kousky a výborná atmosféra. Myslím, že se pořádá jen o sobotách. Londýn je pro mě místo, kde shop till you drop není jen metaforou... Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

26.2.13 20:10

...mohl si snad někdy někdo myslet, že by se tohle dalo nosit??? :O Zobrazit komentář »

Má Trávníčkova přítelkyně falešnou kabelku?

23.1.13 20:56

http://www.dodoland.cz/vecerescelebritou/veceressarmantnimpavlemtravnickem span classsmallPříspěvek upraven 23.01.13 v 20:59/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli SeaSun zprávu   Přidat uživatele SeaSun do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek