SeaSun

Ikonka uživatele SeaSun
Score: 0 Registrován od: 30.09.12, naposledy on-line 5.8.16 01:46
Počet příspěvků v diskuzích: 8 Plzeň
Hodnocení uživatele: 107 30
 
SeaSun
8 příspěvků 15.3.15 23:51

Občas tam kupuju oblečení na mimino. Mají bodíčka z bio bavlny, nenápadné vzory a ve slevách jsou skoro zadarmo. Celkově se tam dá koupit slušné oblečení na velmi malé děti. Mám dva kluky, takže kromě lepších věcí „do města“ potřebujeme taky nějaký věci „ven“. Ty popravdě radši koupím nové tam, než za stejnou cenu obnošené z aukra. Kalhoty mají supr nastavování pasu. Obecně tam jdu, když mi dítě třeba ke konci zimy vyroste z overálku a já už nechci kupovat nic drahého na těch pár týdnů/dnů. Taky hračky na cestu - autíčka, co se poztrácejí, míč, atd.

Ta „vůně“ tam je fakt strašná, to je pravda.

Diskuzní téma - Nákupy v Kiku
SeaSun
8 příspěvků 15.3.15 23:42

Outdoorová bunda za 6 000,–. Byla trochu retro a od velmi sympatické značky, ale byla mi malá. Pracovala jsem tehdy (je to cca 10 let nazpátek) v jedné outdoorové firmě. Sice v kanceláři, ale tam se rozhodně kostýmky nenosily. Po prvních pár dnech jsem pochopila, že mě všichni začnou brát vážně jedině v džínách Replay, tak sem si je za velkou část prvního platu koupila. Moje úvaha byla správná, jakmile jsem je oblékla, dali se se mnou do řeči i ti, kteří mi předtím sotva odpověděli na pozdrav.

Celkově to bylo zvláštní prostředí. Pracovali tam převážně chlapi, docela maskulinní typy, ale spoustu času trávili tím, že si navzájem chválili oblečení, objednávali a sháněli různé vzácné a drahé kousky a pomlouvali ty, kteří je neměli.

Z bundy jsem vyndala teplou vnitřní vložku, a další dvě zimy v ní mrzla. Ale kolegové mi ji pochválili…

Od té doby jsem komplet změnila šatník a musím se tomu zpětně trochu smát. Ale džíny Replay pořád mám…nosím je tak leda „k táboráku“.

Diskuzní téma - Nejhorší nákup mého života
SeaSun
8 příspěvků 15.3.15 19:14
Lyžařky ve městě...

Potkávám je ve městě každý rok. Jsou to dámy 40-60 let s poměrně dobrou postavou, mají na sobě barevnou lyžařskou bundu, džíny, černé kozačky na nízkém podpatku a černou koženkovou kabelu na jedno rameno. Na hlavě většinou květák. To je nějaká sekta?

A pak děti v lyžařských kombinézách. Nemyslím mimina. Myslím děti 8 - 12 let, když je venku tak 10°C plus a není ani sníh. Potkávam je, chuděry splavený, i vevnitř v nákupních centrech.

Vždycky mě jen napadá: PROČ?

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů

Zobrazit všechny příspěvky uživatele SeaSun »

Napsat uživateli SeaSun zprávu   Přidat uživatele SeaSun do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek