sedaj

Score: 0 Registrován od: 01.06.10, naposledy on-line 28.6.15 21:37
Počet příspěvků v diskuzích: 15 Usti nad Labem
Hodnocení uživatele: 99 28
 
sedaj
15 příspěvků 1.4.14 19:15

Děkuji všem za povzbuzení a hlásím, že od včerejšího poledne jsem již nositelkou rovnátek. Mám tedy zatím rovnátka jen na horní čelisti, nechala jsem si keramická. No, upřímně - ani manžel si toho za celý den nevšiml :-). Ale je to i tím, že mám dlouhý horní ret, a rovnátka skutečně při mluvení nejsou vidět. Zatím ani nevím, že je mám, vyslovuje se mi dobře, jen tedy jídlo se na nich zachytává, takže si 3× rozmyslím, jestli něco tu a tam uždibnu. Na spodní čelisti to bude horší, nechám si též keramická, ale tam už určitě vidět budou. Také mám hned za sebou první pohovor a myslím, že tazatel rovnátka vůbec nezaregistroval a mne také nerušila. Trošku se pak obávám te nákusné destičky, kterou budu mít na patře, prý skutečně hodně ovlivní výslovnost a lidé šišlají. Z toho mám skutečně obavy, ale doufám, že v té době (dostanu ji tak za půl roku) již budu zaměstnaná a nebudu s ní muset absolvovat pracovní pohovory. Jsem ráda, že jsem se k tomu kroku odhodlala.

Diskuzní téma - Pracovní pohovory a rovnátka
sedaj
15 příspěvků 13.3.14 13:14

@Zebra33 Děkuji za rádu, gel vyzkouším, afty mám často i bez rovnátek (zrovna teď)a někdy mi skutečně hodně znepříjemňují život.

Diskuzní téma - Pracovní pohovory a rovnátka
sedaj
15 příspěvků 12.3.14 22:52

@Barbuchaa Já jsem také chtěla keramická, ale ta mohu mít jen na horním patře a tam si je také nechám dát. Bohužel mám ale celkem dlouhý horní ret a při mluvení jsou mi vidět spíše spodní zuby, ale tam vzhledem k velké křivosti ortodontista doporučuje kovová rovnátka. Rozdíl ve financích je mezi těmito variantami celkem značný.

Diskuzní téma - Pracovní pohovory a rovnátka
sedaj
15 příspěvků 12.3.14 22:45

@tinkywinky Já jsem měla stejný názor, je to i signál, že člověk o sebe dbá. Má cesta k rovnátkům byla trnitá a teď po dvou letech různých zákroků je mohu mít. Ale dost mě mate reakce manžela, který to nechápe, vidí v tom jen vyhozené peníze a dle něj jsem na rovnátka už stará. Chci je nejen z estetických důvodů, ale i zdravotních.

Diskuzní téma - Pracovní pohovory a rovnátka
sedaj
15 příspěvků 12.3.14 22:35
Pracovní pohovory a rovnátka

V květnu jsem se po MD měla vracet zpět do zaměstnání, ale dnes mi bylo oznámeno, že pro nadbytečnost dostanu výpověď. Za týden mi mají nasadit fixní rovnátka (věk 36 let) a já teď řeším, jak to bude působit na případného zaměstnavatele při vstupních pohovorech. Pozici budu hledat opět ve středním managementu. Přeci jen dá člověk dost na první dojem. A tak zvažuji, že lepení rovnátek odložím.. Jenže zaměstnání mohu hledat i měsíce, rok.. A tak se ptám, jakým dojmem na Vás působí dospělý člověk (kolem 40 let) s rovnátky?

Diskuzní téma - Pracovní pohovory a rovnátka
sedaj
15 příspěvků 13.1.14 11:13

@catherinne Ty boty jsou krásné, prozradíte, odkud je máte?

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
sedaj
15 příspěvků 27.11.13 14:30

@catherinne Odkud prosím jsou ty šaty a z jakého jsou materiálu? Marně totiž sháním šaty s dlouhým rukávem a u těch Vašich se mi líbí i barva.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
sedaj
15 příspěvků 10.10.13 19:41

@Vlcacka Nechte si prosím dorůst i ofinu. Dcera má vlnité vlasy a švagrová taky a nosí dlouhou ofinu, krátká nevypadala nikdy moc dobře, protože se vlasy točily kam chtěly.

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
sedaj
15 příspěvků 6.10.13 13:30

@tweety1 nalíčená jste pěkně, toho jsem si hned všimla, že Vám to sluší a i ty delší vlasy na Vás vypadají dobře. Barva kalhot i svetru je ok, ale je Vám to skutečně velké a nevypadá to pak dobře. Kupte si padnoucí oblečení a uvidíte ten rozdíl (vlastní zkušenost po zhubnutí).

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
sedaj
15 příspěvků 5.10.13 14:11

Uvažuji ještě o těchto na vyšším podpatku k sukním a šatům, jsou hodně pohodlné, ale odrazuje mne ta ozdoba z boku. Když stojím zepředu, mám pocit, že mi to opticky rozšiřuje lýtko anebo spíš, že to vypadá, že mi kozačky trošku odstávají.

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
sedaj
15 příspěvků 5.10.13 14:06

Já jsem si dnes koupila tyto kozačky, hlavně ke kalhotám a cestám s kočárem.

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
sedaj
15 příspěvků 12.5.13 14:25
Prosba o pomoc

Do této diskuze nepřispívám, ale už několik měsíců ji sleduji a tak mám pocit, že Vás trošku znám a proto jsem se rozhodla napsat sem. Zamluvila jsem si v Camaieu rife - do včerejška, jenže jsem se od nás z vesnice do města pak nedostala a byla jsem tam dnes a rifle jsou pryč a Camaieu je z jiných poboček neobjedná. Proto jsem Vás chtěla požádat, zda by některá z Vás byla ochotna je pro mě koupit, převedla bych jí peníze. Pokud by náhodou koupila jiné (ale výběr není tak veliký), nic se neděje, ze zkušeností vím, že je tu v obchodě můžu bez problémů vrátit. Jedná se o černé rifle, velikost 34, střih boot cut. Najde se některá dobrá duše, která by se mi po nich podívala? Vím, měla jsem je vzít hned, teď si to tu vyčítám. Prosím ozvěte se na SZ. Předem mockrát děkuji.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
sedaj
15 příspěvků 18.4.13 18:31

@catherinne Prozradíte odkud ty šaty jsou? Sháním stejný typ. Moc Vám sluší a i ta barva je krásná.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
sedaj
15 příspěvků 14.4.13 14:51

Tak to jsem se překlepla - jsem tmavá zima - tmavě hnědé až černé vlasy, hnědé oči, pleť spíše tmavší.

Diskuzní téma - Kúpiť či nekúpiť
sedaj
15 příspěvků 14.4.13 13:23

Včera jsem sháněla už nějaké letní šaty. Nemohu se rozhodnout mezi těmito dvěma a zda je vůbec koupit. Líbí se Vám? Oboje mi sedí tak nějak stejně. Ty zelenkavé jsou krajkové. Jinak jsem typ teplá zima (tmavý typ).

Diskuzní téma - Kúpiť či nekúpiť

Zobrazit všechny příspěvky uživatele sedaj »

Napsat uživateli sedaj zprávu   Přidat uživatele sedaj do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek