Shanon

Ikonka uživatele Shanon
Score: 0 Registrován od: 08.10.12, naposledy on-line 24.5.13 10:07
Počet příspěvků v diskuzích: 80 Praha
Hodnocení uživatele: 719 259
 
9.5.13 18:44

Mě se to líbí. Sukni si můžete dovolit a tetování mě nepohoršuje, přesto, že nejsem jeho fanda. Uzel mě moc neoslovil, když už, tak ho udělám a druhé straně, než je tetování, tahle to působí tak něják nevyrovnaně. Volila bych jiné a spíš menší náušnice a naopak něco výrazného na krk. Nápad s barevnými nehty se mi líbí, klidně bych byla i pro výrazný náramek. Zobrazit komentář »

7.5.13 22:20

Ou jéé! Krásné! A ten úsměv... :) Zobrazit komentář »

7.5.13 11:07

Jestli je to z castingu na roli perverzáka v Bčkovým hororu, tak dávám zelené! Zobrazit komentář »

1.5.13 10:43

Barevně je to krásné, netipovala bych, že kombinace světlemodré a růžové může být takhle příjemná na pohled :) Jen bych se přimlouvala za větší tričko, víc by lichotilo postavě a možná i ten kanýr by byl lepší o malinko níž. Ale je to krásná kombinace, to bez debat :) Zobrazit komentář »

27.4.13 21:52

To obočí mě taky praštilo do očí jako první... Podle mě by obočí mělo obličej zvýrazňovat, ale ne ho přebíjet. Zobrazit komentář »

3.3.13 19:11

Mě se to líbí moc, přestože ty dva odstíny modré bych asi společně nezkombinovala. Ohromně Vám to sluší, jste podle mě ten typ, co si na sebe může vzít cokoli a pozvedne to o několik tříd výš závidím ;) Těším se na další outfity! Zobrazit komentář »

28.2.13 01:16

Moje první asociace byla panáček Michelin. Tím rozhodně nenarážím na Vaší postavu, ale prostě bílou od hlavy až k patě mám něják spojenou se samejma vtipnejma postavičkama sněhulák, yetti... Bílé hadry od hlavy až patě sluší podle mě jen sexy doktorům ;) Zobrazit komentář »

11.12.12 18:50

První fotka nebe, druhá peklo... Na první fotce Vám to moc sluší, šaty vám perfektně sedí, hodí se k Vám a zdůrazňují hezkou postavu. První fotka zelené! Na druhé fotce jste to ale bohužel hrozně shodila tím kabátem, růženec se k tomu taky nehodí i tam něják divně stojíte. Červené. Máte hrozně širokou škálu od Wow! k Cože? ale aspoň není nuda :) Zobrazit komentář »

6.12.12 14:30

Mě se k tomu nelíbí ty brýle. Moc nechápu nošení slunečních brýlí v zimě (i když to očím asi prospívá, to zas ne že ne...). Kabát, čepice a svetr jsou super, proti džínám bych taky nic neměla, jen je mi zima z těch holých kotníků :) Co se mi nelíbí fakt hodně, jsou vlasy. Čekám spoušť ramínek za to, že to tu řeším, ale fakt si nemůžu pomoct... Přijdou mi hrozně nepřirozené a hrozně se tlučou s tmavým obočím... Nějáká barva víc do medova by Vám podle mě slušela mnohem víc (nebo Vaše původní barva). Zobrazit komentář »

29.11.12 23:40

Krása!!! Prozradíte sekáč? ;) Kdyby tam, čistě hypoteticky, měli ještě jedno takovéhle sako, neváhám, a jdu si tam zítra ráno stoupnout hodinu před otvíračkou, aby mi ho nikdo nevyfouknul! :) Zobrazit komentář »

29.11.12 23:36

Kabát je moc pěkný a sluší Vám :) Přiznám se ale, že si nejsem jistá, co to máte na hlavě jestli je to čelenka, čepice, nebo omotaná šála působí to každopádně trochu zvláštně. Ať je to co je to, myslím, že byste určitě mohla vymyslet nějákou pěknější pokrývku hlavy a taky účes ;) Zobrazit komentář »

29.11.12 23:31

Řeknu to stručně: radost pohledět! :) Zobrazit komentář »

29.11.12 23:30

Mě se Vaše vlasy naopak líbí moc, co bych dala za takové husté a na první pohled pevné a zdravé :) Zobrazit komentář »

29.11.12 23:27

Šaty jsou úžasný, moc se mi líbí :) Líbí se mi i brýle (ač takovéhle spíš nemám ráda) musím uznat, že k téhle kombinaci se ale opravdu hodí. Sako je barevně super, ale přijde mi, že je Vám velké a nesedí Vám v ramenou (to je ale možná jen zkreslené kvůli držení kabelky). Kabelka se mi nelíbí. Ale dávám zelenou, šaty, brýle, účes a barva sáčka jsou super :) span classsmallPříspěvek upraven 29.11.12 v 23:28/span Zobrazit komentář »

29.11.12 23:21

Tahle kombinace se mi opravdu nelíbí. Podle mě se to k Vám nehodí. Nejsem zastánce sukní a klasické elegance za každou cenu, ale tohle mi přijde zbytečně moc tvrdé a taky bez nápadu... Kalhoty mi přijdou jako na skautský tábor... Zobrazit komentář »

29.11.12 23:18

Asi po minutě zírání a meditace jsem kabelce přišla na chuť, to bych nečekala :) Celkově je to moc pěkné, jen mě ruší boty, ani nevím proč, působí tak něják nesourodě(pásky, špičaté podpatky, tvar špiček...) Uměla bych si k tomu představit něco jako ty třetí (možná i ty druhé) v řadě: http://www.milujuboty.cz/galerie94Batuvtrendypodzim, ale v černé. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Shanon zprávu   Přidat uživatele Shanon do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek