slunceadéšť

Score: 0 Registrován od: 02.05.12, naposledy on-line 23.1.14 22:27
Počet příspěvků v diskuzích: 51 Praha
Hodnocení uživatele: 552 139
 

Zelený mužíček

22.1.14 22:46

Povím vám příběh o jednom mladém muži, který jest právě pracovně v jedné z bývalých zemí SSSR. Protože věděl, že je tam momentálně cca 70 cm sněhu a teploty se pohybují kolem 25 a protože je blízek bídné smrti podchlazením už při teplotách lehce nad nulou, neponechal nic náhodě a patřičně se vybavil. Pletený kulich s bambulí (vánoční dárek od tetičky), dvoumetrová šála, zesílené manžestráky, tlusté vlněné roláky, péřovka z Polska (co sice pouští spoustu peří a kdokoli ji oblékne vypadá jako kříženec sněhuláka a yettiho, ale hodně hřeje) a boty hory/traktor/zetor s ultra silnou podrážkou. Onen mladík si až když šel kolem Balšoj Těatru uvědomil, jak kvalitní jsou v bývalé SSSR operní a baletní představení. Jakožto milovník obého se šel podívat ke kase, a bohatost programu, zvučnost jmen sólistů a láce vstupenek mu vyrazila dech. Labutí Jezero, Carmen, Aida...první řada...cca 300 Kč. Už už sahal pro peněženku, když si uvědomil, že takhle tam sakra přeci nemůže; styděl by se sám před sebou. A co by tomu řekli lidi... I tak si s tou myšlenkou jít stále pohrával. Kdoví, kdy se tam zase dostane. Až do teď. Nechce skončit jako odstrašující příklad na stránkách модный ад в СССР. Tak jen smutní že ho možnost návštěvy divadla nenapadla, když balil. Zobrazit komentář »

Královna maturitního plesu

26.11.13 16:57

http://cilichili.cz/blog/111tipujakzabodovatnamaturaku/ Zobrazit komentář »

Fotoreport: tlustá nebo těhotná? No problem!

31.5.13 02:11

Ano, jsem superhypermega korektní, proto se to v mém příspěvku hemží plnoštíhlými baculkami a slovo tlustý tam není ani jednou. :D Zobrazit komentář »

Fotoreport: tlustá nebo těhotná? No problem!

31.5.13 02:07

Jo zhubla, před 2 lety (ne zas tolik jak by se zdálo zrovna z těhle dvou fotek)a ta moje citace je z rozhovoru 2 měcíce starého, po Oscarech. Zobrazit komentář »

Fotoreport: tlustá nebo těhotná? No problem!

31.5.13 02:00

Já jsem někde psal, že to říká zrovna Ada (ne že by to kdysi neřekla) a zrovna v tomhle článku? Byla to jen taková úvaha. Myslel jsem, že je to z toho poznat. Nicméně s vaší větou: Na ženy s výraznými křivkami tady pokud vím nikdo nepohlíží svrchu nesouhlasím, počtěte si tu někdy diskuze. Zobrazit komentář »

Fotoreport: tlustá nebo těhotná? No problem!

30.5.13 00:31

Celkem se mi zajídá to nahlížení zvrchu na tlusté lidi, to podsouvání, že jsou nějak méněcenní. Poslední dobou je to móda. Je každého věc, jaké má tělo a nikdo by mu do toho neměl kecat.(teď nemluvím o morbidní obezitě, kdy už se nemůže ani hýbat; ale to je psychická nemoc stejně jako anorexie) Např. Adele je opravdu přitažlivá. I díky tomu, že své tělo nosí s hrdostí, nehodlá hubnout (v showbusinessu dost vzácný úkaz) a nestydí se říct: jsem tlustá protože jdu radši do restaurace než do fitka. Ale uznávám, že jsem asi přecitlivělý. Bude to asi tím, že sám vážím 60 kilo ale můj ideál krásy, za kterým se otočím na ulici má obvykle tak 90. Zobrazit komentář »

Tyrkysová Karkulka

26.4.13 17:48

Ano, považuju petrolejovou za odstín zelené. Prostě v ní ten zelený podtón vnímám. Ale jakožto chlap na to myslím mám nárok :D Zobrazit komentář »

Tyrkysová Karkulka

26.4.13 12:09

Budu hájit tyrkysovou paní. Když se může nosit černá od hlavy až k patě, proč ne jiné barvy? Paní nikde nic nekouká, neleze, není odrbaná. je vidět, že narozdíl od jiných přemýšlí nad tím, co nosí a to že to všechno v jedné barvě, je jen otázka jejího osobního, mile výstředního vkusu. Jak píše Ada, když ji miluješ, není co řešit. S paní bych klidně kamarádil, podobně miluju zelenou (ve většině odstínů včetně tohohle petrolejového)je to převažující barva v mém šatníku, málokdy na sobě něco zeleného nemám, a občas jsem taky zelený od hlavy až k patě a jestli si někdo myslí, že vypadám jak vodník, tak na to z vysoka dlabu, protože se cejtím fajn. Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

3.4.13 13:11

No myslim, že bych byl zapařenej i kdybych hrál s Lendlem. Nebo s Lacostem. Tomu ta košile vadila už v době paní lékárníkové Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

2.4.13 14:33

Bohudík, jinak by Ada zavřela krám a my bysme se ukousali nudou. Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

2.4.13 14:32

Na pohled moc krásné, ale chtít po mě někdo ať v tom hraju tenis, zmlátím ho raketou do hlavy. Jednak to musí být nepohodlné a jednak to musí omezovat v pohybu. Na sport jedině sportovní oblečení, proto se snad vynelezlo, ne. Tohle pak na podvečer v tenisovém klubu, kdy se popíjí whisky a debatuje o hře Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

2.4.13 14:11

Nejhorší je, že od tý doby co začal ten boom tetování, hezkou kerku aby člověk pohledal. Každá druhá pipka má motýla na pupku, že je jako rebelka asiné, a každej druhej balík zkérovaný rameno aby se o něm v hospodě říkalo, že je drsnej. A protože si to nechávaj dělat jen proto, že je to v módě a je jim vlastně jedno co na sobě nosej, píchnou prst do první malůvky co se jim líbí v katalogu. A pak tu máme přehlídku tetování nevkusných, motivem, umístěním na tělě, velikostí absolutně se nehodících k nositeli. (nehodící se škrtněte) span classsmallPříspěvek upraven 02.04.13 v 14:21/span Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

2.4.13 13:27

Na mě by to teda nezabralo. O štětky nestojím. Ona tak vypadá, i když asi není. (i když podle chování na fotkách spíš je) Navíc se mnou by v něčem takovým vůbec nepřišla. Poslal bych jí převlíct. A protože jsem kluk chytrej použil bych osvědčenou metodu jak jí z toho dostat. Vypadáš v tom tlustá Zobrazit komentář »

Burda 11/1993

20.3.13 16:19

Vlasy kapitánky Janocestové jsou nejhezčí z celé flotily. Kam se na ni hrabe JeanLuc Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

6.3.13 13:55

Rozchod kolejí je stejný : 1435 mm. proud je také stejný: stejnosměrný, o napětí 600 V. jediné co se liší je to, že v Praze je kladný pól v troleji a záporný v kolejnicích a v Brně je to naopak Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

6.3.13 13:07

@ofeliet Ale jo, máte pravdu. Já třeba hned věděl, že Ada říká nesmysl, jen jsem honem nevěděl, že je to přívlastek neshodný. Přeci jen větný rozbor už jsem nedělal drahně let. Ale tím, jak to opakujete furt dokola jste tak neskutečne otravná a protivná... Stačí to říct jednou, ne? Zobrazit komentář »

Tunel do devadesátek

20.2.13 13:39

Ta brunetka má ale krásný úsměv a na tý fotce s pavím brkem je moc hezká. Btw klobouk je super (jenteda z něj sundat tu fialovou hrůzu) Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

7.2.13 13:23

Hlavně jsou ty šaty moc dlouhý, to je pak má podupaný i neriflařka. Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

7.2.13 13:17

Proč by měla mít nabarvené vlasy? Co je špatného na její přirozené barvě? Zobrazit komentář »

A zase ta tvorba...

15.1.13 17:33

Já myslím, že antees spíš reagovala na ten anakolut, zeugmu nebo co to ta strašlivá větná konstrukce vlastně je. span classsmallPříspěvek upraven 15.01.13 v 17:34/span Zobrazit komentář »

Držte se na špici

8.1.13 13:49

Kdepak, peklo čtu od té doby, co začlo, leč i tak jsem zmaten. Zobrazit komentář »

Držte se na špici

8.1.13 13:09

Tak jsem za svoje vyznání lásky Adě a obdivu k vtipným holkám dostal 4 mínusy a nějak nechápu proč. Zobrazit komentář »

Držte se na špici

7.1.13 18:29

Ado, já tě miluju. Hned bych si tě vzal. Holky s vtipem jsou prostě nej. Zobrazit komentář »

Drobečky z obchodů

3.12.12 12:35

Mám to napsat satiricky s nadhledem nebo natvrdo? Natvrdo! Adě bych se vůbec nedivil, jestli má někdy chuť se tady na to z vysoka... Když něco pochválí je to reklama, když něco zkritizuje je zákeřná mrcha. Když napíše o pekle z Fleru nabo z ulice, tak se opakuje, chce to něco nového, když ale napíše poučný článek o např. druzích látek nepřečte si ho ani třetina z těch, co týden před tím volali po změně. Asi je to na ně moc dlouhý. Když sem ale hodí jen pár fotek s jednou větou o tom, co ji v obchodech zaujalo, je to odfláklá práce...Ale co, vždyť co prodala peklo, tak to tu přece stejně jse do kopru, Ada v balíku se všem jen směje... Jo někdy je fakt peklo tu číst diskuze. A peklo největší jsou slepice, co si stěžujou, že Ada nenapsala dost jasně (holt jemná ironie není pro každého skladníka za šroubárny)nebo probůh vůbec jestli na fotkách je nebe nebo peklo. Ado, to jim nedělej, husičky pak neví, na jakou notu tady kejhat. span classsmallPříspěvek upraven 03.12.12 v 12:36/span Zobrazit komentář »

Čárka na poště

4.9.12 15:19

Bože, jak já nenávidim politickou korektnost. Zobrazit komentář »

Tvar

7.8.12 16:54

Vím, že je to mimo téma a Adě se tímto omlouvám, ale proboha co ta spousta hrubek v komentářích? Lidi, vždyť to se nedá snést. Ignorace a prznění vlastního jazyka je stejné peklo jako to módní. Neschopnost nebo lenost podívat se do zrcadla a podívat se do pravidel pravopisu je úplně to samé. A nechci slyšet žádný kecy o dysgrafii a podobně! Zvláť, když dneska označí většinu chyb i blbej Word a na netu je jazyková poradna. O úrovni pisatele to poví víc, než čouhající ramínko od podprdy. Řeknu to na rovinu. Když vidím, že někdo napíše Nezamněňovala, asimetrické,nebyla to Češka…hold peklo, tak si o něm prostě pomyslím, že je úplně blbej. Zobrazit komentář »

Zlatá medaile za nevkus

19.7.12 16:27

Myslíte s tím, co má meč a jen jeden ocas? To si někdo může splést? Zobrazit komentář »

Zlatá medaile za nevkus

19.7.12 15:57

Ada ještě napsala o olympijských uniformách tohle http://relax.lidovky.cz/podivejtesenaolympijskeuniformydvd/moda.asp?cA120718_110331_moda_glu Zobrazit komentář »

Sexy FB

29.6.12 13:28

Tak tohle mi nedělejte, prosím. Při rozkliknutí fb profilu paní Ing. moje první reakce byla ty 3,14čo. Omluvám se za tu vulgaritu, ale fakt to tak bylo. Ona je esence pekla v mnoha směrech. A příště nebudu u jídla číst páč mi málem zaskočilo Zobrazit komentář »

Napsat uživateli slunceadéšť zprávu   Přidat uživatele slunceadéšť do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek